50 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.52 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:27.81 | Анастасія Єрмішина | 06.12.2020 | Чемпіонат України | Нормативи
| Euro Championship | 0:26.77 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:27.89 | | | |
|
Розряди | мсмк | 26.62 | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
попередні запливи |
31 / 30 / 0 / 1 |
1 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
ЮЧЕ |
| 06 |
| м. Київ
| |
27.82
| кмс
| 677
|
|
|
2 |
СНІТКО
Карина
ЮЧЕ |
| 04 |
| Харківська область
| |
27.83
| кмс
| 676
| +0.01
|
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| |
28.46
| кмс
| 632
| +0.64
|
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
28.48
| кмс
| 631
| +0.66
|
|
5 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| |
28.73
| кмс
| 614
| +0.91
|
|
6 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
28.76
| кмс
| 612
| +0.94
|
|
7 |
ГАРТМАН
Маргарита
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
28.93
| кмс
| 602
| +1.11
|
|
8 |
ДИВАК
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| |
29.07
| кмс
| 593
| +1.25
|
|
9 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| |
29.26
| кмс
| 582
| +1.44
|
|
10 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| |
29.33
| кмс
| 577
| +1.51
|
|
11 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 |
| Київська область
| |
29.74
| кмс
| 554
| +1.92
|
|
12 |
МАНОЙЛО
Аліса
|
| 02 |
| Харківська область
| |
29.76
| кмс
| 553
| +1.94
|
|
13 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 |
| Київська область
| |
29.94
| кмс
| 543
| +2.12
|
|
14 |
ВИРВИЧ
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
29.95
| кмс
| 542
| +2.13
|
|
15 |
ЛЕВІНА
Лілія
|
| 06 |
| Харківська область
| |
30.01
| кмс
| 539
| +2.19
|
|
16 |
СМІРНОВА
Дарья
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
30.05
|
| 537
| +2.23
|
|
17 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 |
| м. Київ
| |
30.22
| кмс
| 528
| +2.40
|
|
18 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 |
| Рівненська область
| |
30.37
| I
| 520
| +2.55
|
|
19 |
НЕТРЕБКО
Марія
|
| 07 |
| Запорізька область
| |
30.39
| I
| 519
| +2.57
|
|
20 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
30.63
| I
| 507
| +2.81
|
|
21 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
|
| 05 |
| м. Київ
| |
30.66
| I
| 505
| +2.84
|
|
22 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 |
| Одеська область
| |
30.71
| I
| 503
| +2.89
|
|
23 |
ГРЕЧКА
Любов
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
30.77
| I
| 500
| +2.95
|
|
24 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
30.91
| I
| 493
| +3.09
|
|
25 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
30.92
| I
| 493
| +3.10
|
|
26 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| |
30.97
| I
| 490
| +3.15
|
|
27 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
31.87
| I
| 450
| +4.05
|
|
28 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
31.91
| I
| 448
| +4.09
|
|
29 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
32.00
| I
| 444
| +4.18
|
|
30 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
|
| 04 |
| Київська область
| |
32.48
| I
| 425
| +4.66
|
|
|
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
50 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:23.14 | Владислав Бухов | 24.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Euro Championship | 0:23.75 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:24.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 23.68 | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
попередні запливи |
73 / 68 / 1 / 4 |
1 |
ГОВОРОВ
Андрій
ЧЕ |
| 92 |
| Дніпропетровська область
| |
23.59
| мсмк
| 841
|
|
|
2 |
ТРОЯНОВСЬКИЙ
Ігор
|
| 02 |
| м. Київ
| |
24.11
| кмс
| 788
| +0.52
|
|
3 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
|
| 92 |
| Полтавська область
| |
24.26
| кмс
| 773
| +0.67
|
|
4 |
БУХОВ
Владислав
|
| 02 |
| м. Київ
| |
24.44
| кмс
| 756
| +0.85
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
|
| 01 |
| Харківська область
| |
24.61
| кмс
| 741
| +1.02
|
|
6 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
24.85
| кмс
| 719
| +1.26
|
|
7 |
ЛАКТІН
Владислав
|
| 01 |
| Запорізька область
| |
24.86
| кмс
| 718
| +1.27
|
|
8 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
|
| 03 |
| м. Київ
| |
24.88
| кмс
| 717
| +1.29
|
|
9 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 |
| Полтавська область
| |
24.90
| кмс
| 715
| +1.31
|
|
10 |
БІЛЕНКО
Володимир
|
| 02 |
| м. Київ
| |
24.97
| кмс
| 709
| +1.38
|
|
11 |
УСТИНОВ
Євген
|
| 98 |
| Київська область
| |
25.02
| кмс
| 705
| +1.43
|
|
12 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
|
| 98 |
| Тернопільська область
| |
25.15
| кмс
| 694
| +1.56
|
|
13 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| |
25.16
| кмс
| 693
| +1.57
|
|
14 |
РОМАНЮК
Єгор
|
| 02 |
| Київська область
| |
25.29
| кмс
| 682
| +1.70
|
|
14 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
25.29
| кмс
| 682
| +1.70
|
|
16 |
CLIFFORD-STEPHENSON
Lewis
|
| 93 |
| Romford Town Swimming Club
| |
25.36
|
| 677
| +1.77
|
|
17 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
|
| 96 |
| Донецька область
| |
25.50
| кмс
| 666
| +1.91
|
|
18 |
АНТОСІН
Микита
|
| 02 |
| Харківська область
| |
25.55
| кмс
| 662
| +1.96
|
|
19 |
ТИМОЩУК
Юрій
|
| 02 |
| м. Київ
| |
25.58
| кмс
| 659
| +1.99
|
|
20 |
РАКОВ
Дмитро
|
| 00 |
| Львівська область
| |
25.73
| кмс
| 648
| +2.14
|
|
20 |
ЛІННИК
Ілля
|
| 01 |
| м. Київ
| |
25.73
| кмс
| 648
| +2.14
|
|
22 |
БАЛАШОВ
В'ячеслав
|
| 01 |
| Харківська область
| |
25.79
| кмс
| 643
| +2.20
|
|
23 |
БАБІЧЕНКО
Микита
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
25.82
| кмс
| 641
| +2.23
|
|
24 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 |
| Київська область
| |
25.89
| кмс
| 636
| +2.30
|
|
25 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 |
| Рівненська область
| |
25.91
| кмс
| 634
| +2.32
|
|
26 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
|
| 04 |
| м. Київ
| |
25.93
| кмс
| 633
| +2.34
|
|
27 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
25.97
| кмс
| 630
| +2.38
|
|
28 |
ДУДА
Андрій
|
| 99 |
| Волинська область
| |
25.99
| кмс
| 629
| +2.40
|
|
29 |
НІМЧЕНКО
Ігор
|
| 98 |
| Донецька область
| |
26.02
| кмс
| 626
| +2.43
|
|
30 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська область
| |
26.05
| кмс
| 624
| +2.46
|
|
30 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 |
| Харківська область
| |
26.05
| кмс
| 624
| +2.46
|
|
32 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
26.07
| кмс
| 623
| +2.48
|
|
33 |
СОЛОВЙОВ
Іван
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
26.08
|
| 622
| +2.49
|
|
34 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
26.09
| кмс
| 621
| +2.50
|
|
35 |
ТРОХАНЧУК
Максим
|
| 04 |
| м. Київ
| |
26.12
| кмс
| 619
| +2.53
|
|
36 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
26.27
| кмс
| 609
| +2.68
|
|
37 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
26.36
| кмс
| 603
| +2.77
|
|
38 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
26.40
| кмс
| 600
| +2.81
|
|
39 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 |
| Закарпатська область
| |
26.44
| кмс
| 597
| +2.85
|
|
40 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
26.47
| кмс
| 595
| +2.88
|
|
41 |
ОЛЕШКО
Олексій
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
26.48
| кмс
| 594
| +2.89
|
|
42 |
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Харківська область
| |
26.53
| кмс
| 591
| +2.94
|
|
43 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| |
26.60
| кмс
| 586
| +3.01
|
|
44 |
ХОМЕНКО
Микита
|
| 03 |
| м. Київ
| |
26.64
| кмс
| 584
| +3.05
|
|
45 |
ТРОЩИНСЬКИЙ
Денис
|
| 03 |
| Харківська область
| |
26.65
| кмс
| 583
| +3.06
|
|
46 |
ВОРОНА
Антон
|
| 03 |
| м. Київ
| |
26.69
| кмс
| 580
| +3.10
|
|
47 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 |
| м. Київ
| |
26.92
| кмс
| 566
| +3.33
|
|
48 |
КОВАЛЬОВ
Єгор
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
26.95
|
| 564
| +3.36
|
|
49 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 |
| Донецька область
| |
26.97
| кмс
| 563
| +3.38
|
|
49 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
26.97
| кмс
| 563
| +3.38
|
|
51 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
|
| 04 |
| Харківська область
| |
27.04
| кмс
| 558
| +3.45
|
|
52 |
КОСТРІКОВ
Олександр
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
27.08
| кмс
| 556
| +3.49
|
|
53 |
КАРНАУХ
Олександр
|
| 05 |
| Республіка Молдова
| |
27.17
|
| 550
| +3.58
|
|
54 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 |
| Чернівецька область
| |
27.21
| кмс
| 548
| +3.62
|
|
55 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 |
| Київська область
| |
27.30
| кмс
| 542
| +3.71
|
|
56 |
ГУМЕНЮК
Володимир
|
| 02 |
| Одеська область
| |
27.32
| кмс
| 541
| +3.73
|
|
57 |
НІКУЛІН
Денис
|
| 05 |
| Харківська область
| |
27.36
| кмс
| 539
| +3.77
|
|
58 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 |
| Харківська область
| |
27.46
| кмс
| 533
| +3.87
|
|
59 |
СУКНІНОВ
Тимур
|
| 04 |
| Харківська область
| |
27.47
| кмс
| 532
| +3.88
|
|
60 |
ШАРАПІН
Платон
|
| 04 |
| м. Київ
| |
27.49
| кмс
| 531
| +3.90
|
|
61 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
|
| 04 |
| м. Київ
| |
27.51
| I
| 530
| +3.92
|
|
62 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
|
| 04 |
| Київська область
| |
27.63
| I
| 523
| +4.04
|
|
63 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 |
| Харківська область
| |
27.70
| I
| 519
| +4.11
|
|
63 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
|
| 06 |
| Чернігівська область
| |
27.70
| I
| 519
| +4.11
|
|
65 |
СЕРЕБРЕННІКОВ
В'ячеслав
|
| 04 |
| Харківська область
| |
27.75
| I
| 516
| +4.16
|
|
66 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| |
27.82
| I
| 512
| +4.23
|
|
67 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
27.90
| I
| 508
| +4.31
|
|
68 |
САВЧЕНКО
Микола
|
| 04 |
| Миколаївська область
| |
28.46
| I
| 479
| +4.87
|
|
|
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 |
| м. Київ
| | Д/К |
|
|
|
|
|
БОНДАР
Артем
|
| 02 |
| Рівненська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
|
| 03 |
| Миколаївська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
КУДІНОВ
Микита
|
| 06 |
| Харківська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:12.56 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:16.54 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
попередні запливи |
21 / 19 / 1 / 1 |
1 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:22.50
| мс
| 693
|
|
|
|
| 50: |
29.03
| 100: |
1:05.16
(36.13)
| 150: |
1:49.35
(44.19)
| 200: |
2:22.50
(33.15)
|
|
2 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
2:22.55
| мс
| 692
| +0.05
|
|
|
| 50: |
29.87
| 100: |
1:06.01
(36.14)
| 150: |
1:47.63
(41.62)
| 200: |
2:22.55
(34.92)
|
|
3 |
БАСИСТО
Анастасія
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
2:24.36
|
| 666
| +1.86
|
|
|
| 50: |
31.28
| 100: |
1:10.07
(38.79)
| 150: |
1:49.90
(39.83)
| 200: |
2:24.36
(34.46)
|
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:24.84
| мс
| 660
| +2.34
|
|
|
| 50: |
30.61
| 100: |
1:09.11
(38.50)
| 150: |
1:48.41
(39.30)
| 200: |
2:24.84
(36.43)
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:25.64
| мс
| 649
| +3.14
|
|
|
| 50: |
30.78
| 100: |
1:08.17
(37.39)
| 150: |
1:51.76
(43.59)
| 200: |
2:25.64
(33.88)
|
|
6 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.08
| мс
| 643
| +3.58
|
|
|
| 50: |
30.34
| 100: |
1:08.85
(38.51)
| 150: |
1:49.86
(41.01)
| 200: |
2:26.08
(36.22)
|
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.71
| мс
| 635
| +4.21
|
|
|
| 50: |
30.86
| 100: |
1:11.11
(40.25)
| 150: |
1:51.21
(40.10)
| 200: |
2:26.71
(35.50)
|
|
8 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
|
| 03 |
| Харківська область
| |
2:27.00
| мс
| 631
| +4.50
|
|
|
| 50: |
30.66
| 100: |
1:08.47
(37.81)
| 150: |
1:52.47
(44.00)
| 200: |
2:27.00
(34.53)
|
|
9 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:28.23
| кмс
| 615
| +5.73
|
|
|
| 50: |
32.15
| 100: |
1:10.35
(38.20)
| 150: |
1:53.88
(43.53)
| 200: |
2:28.23
(34.35)
|
|
10 |
ХОМІНА
Анастасія
|
| 02 |
| Одеська область
| |
2:29.36
| кмс
| 602
| +6.86
|
|
|
| 50: |
30.44
| 100: |
1:09.24
(38.80)
| 150: |
1:53.80
(44.56)
| 200: |
2:29.36
(35.56)
|
|
11 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.02
| кмс
| 594
| +7.52
|
|
|
| 50: |
32.07
| 100: |
1:12.37
(40.30)
| 150: |
1:55.33
(42.96)
| 200: |
2:30.02
(34.69)
|
|
12 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.33
| кмс
| 590
| +7.83
|
|
|
| 50: |
32.53
| 100: |
1:11.45
(38.92)
| 150: |
1:55.38
(43.93)
| 200: |
2:30.33
(34.95)
|
|
13 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:31.21
| кмс
| 580
| +8.71
|
|
|
| 50: |
32.92
| 100: |
1:12.18
(39.26)
| 150: |
1:56.74
(44.56)
| 200: |
2:31.21
(34.47)
|
|
14 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:31.73
| кмс
| 574
| +9.23
|
|
|
| 50: |
31.61
| 100: |
1:11.44
(39.83)
| 150: |
1:56.75
(45.31)
| 200: |
2:31.73
(34.98)
|
|
15 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:33.17
| кмс
| 558
| +10.67
|
|
|
| 50: |
32.28
| 100: |
1:12.14
(39.86)
| 150: |
1:56.71
(44.57)
| 200: |
2:33.17
(36.46)
|
|
16 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| м. Київ
| |
2:33.35
| кмс
| 556
| +10.85
|
|
|
| 50: |
31.79
| 100: |
1:10.66
(38.87)
| 150: |
1:58.32
(47.66)
| 200: |
2:33.35
(35.03)
|
|
17 |
КРАСІНА
Анастасія
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:36.35
| I
| 524
| +13.85
|
|
|
| 50: |
34.19
| 100: |
1:17.09
(42.90)
| 150: |
1:59.83
(42.74)
| 200: |
2:36.35
(36.52)
|
|
18 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:36.55
| I
| 522
| +14.05
|
|
|
| 50: |
32.94
| 100: |
1:12.58
(39.64)
| 150: |
2:01.09
(48.51)
| 200: |
2:36.55
(35.46)
|
|
19 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
2:42.31
| I
| 469
| +19.81
|
|
|
| 50: |
32.87
| 100: |
1:16.36
(43.49)
| 150: |
2:03.00
(46.64)
| 200: |
2:42.31
(39.31)
|
|
|
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
33.19
| 100: |
1:16.15
(42.96)
| 150: |
2:01.66
(45.51)
| 200: |
2:37.75
(36.09)
|
|
|
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:59.67 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:03.26 | | | |
| Euro Championship | 2:01.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:05.07 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:59.88 | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
попередні запливи |
40 / 37 / 1 / 2 |
1 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
Збірна (О) |
| 02 |
| Харківська область
| |
2:05.29
| мс
| 753
|
|
|
|
| 50: |
27.19
| 100: |
1:00.66
(33.47)
| 150: |
1:35.40
(34.74)
| 200: |
2:05.29
(29.89)
|
|
2 |
ДОРОГОВ
Микита
|
| 99 |
| Одеська область
| |
2:06.15
| мс
| 737
| +0.86
|
|
|
| 50: |
26.43
| 100: |
58.40
(31.97)
| 150: |
1:35.66
(37.26)
| 200: |
2:06.15
(30.49)
|
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:06.40
| мс
| 733
| +1.11
|
|
|
| 50: |
25.84
| 100: |
56.88
(31.04)
| 150: |
1:35.82
(38.94)
| 200: |
2:06.40
(30.58)
|
|
4 |
ЧОБОТАР
Артем
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
2:06.91
| мс
| 724
| +1.62
|
|
|
| 50: |
26.62
| 100: |
59.58
(32.96)
| 150: |
1:37.21
(37.63)
| 200: |
2:06.91
(29.70)
|
|
5 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) |
| 05 |
| Одеська область
| |
2:07.50
| мс
| 714
| +2.21
|
|
|
| 50: |
27.87
| 100: |
1:01.00
(33.13)
| 150: |
1:37.54
(36.54)
| 200: |
2:07.50
(29.96)
|
|
6 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:09.15
| мс
| 687
| +3.86
|
|
|
| 50: |
27.43
| 100: |
1:00.60
(33.17)
| 150: |
1:37.32
(36.72)
| 200: |
2:09.15
(31.83)
|
|
7 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:09.47
| мс
| 682
| +4.18
|
|
|
| 50: |
27.68
| 100: |
1:00.33
(32.65)
| 150: |
1:38.88
(38.55)
| 200: |
2:09.47
(30.59)
|
|
8 |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
2:09.99
| мс
| 674
| +4.70
|
|
|
| 50: |
27.86
| 100: |
1:00.71
(32.85)
| 150: |
1:39.01
(38.30)
| 200: |
2:09.99
(30.98)
|
|
9 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
|
| 03 |
| Запорізька область
| |
2:10.57
| мс
| 665
| +5.28
|
|
|
| 50: |
27.98
| 100: |
1:03.65
(35.67)
| 150: |
1:38.33
(34.68)
| 200: |
2:10.57
(32.24)
|
|
10 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:10.90
| мс
| 660
| +5.61
|
|
|
| 50: |
27.91
| 100: |
1:02.86
(34.95)
| 150: |
1:40.80
(37.94)
| 200: |
2:10.90
(30.10)
|
|
11 |
УСОВ
Марат
|
| 05 |
| м. Київ
| |
2:11.04
| мс
| 658
| +5.75
|
|
|
| 50: |
27.59
| 100: |
1:00.95
(33.36)
| 150: |
1:39.03
(38.08)
| 200: |
2:11.04
(32.01)
|
|
12 |
ВАРДАНЯН
Владислав
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:11.32
| мс
| 654
| +6.03
|
|
|
| 50: |
27.29
| 100: |
1:02.62
(35.33)
| 150: |
1:40.25
(37.63)
| 200: |
2:11.32
(31.07)
|
|
13 |
ХРИПУНОВ
Євген
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:11.81
| мс
| 646
| +6.52
|
|
|
| 50: |
26.62
| 100: |
1:00.69
(34.07)
| 150: |
1:39.64
(38.95)
| 200: |
2:11.81
(32.17)
|
|
14 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:11.82
| мс
| 646
| +6.53
|
|
|
| 50: |
27.17
| 100: |
1:01.21
(34.04)
| 150: |
1:41.80
(40.59)
| 200: |
2:11.82
(30.02)
|
|
15 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
2:11.95
|
| 644
| +6.66
|
|
|
| 50: |
27.95
| 100: |
1:02.12
(34.17)
| 150: |
1:41.50
(39.38)
| 200: |
2:11.95
(30.45)
|
|
16 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
2:12.14
| кмс
| 642
| +6.85
|
|
|
| 50: |
27.02
| 100: |
1:00.39
(33.37)
| 150: |
1:39.45
(39.06)
| 200: |
2:12.14
(32.69)
|
|
17 |
КОСТЕНКО
Кірілл
|
| 03 |
| Харківська область
| |
2:13.00
| кмс
| 629
| +7.71
|
|
|
| 50: |
27.80
| 100: |
1:02.52
(34.72)
| 150: |
1:42.70
(40.18)
| 200: |
2:13.00
(30.30)
|
|
18 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
|
| 96 |
| Дніпропетровська область
| |
2:13.40
| кмс
| 624
| +8.11
|
|
|
| 50: |
27.72
| 100: |
1:01.56
(33.84)
| 150: |
1:42.65
(41.09)
| 200: |
2:13.40
(30.75)
|
|
19 |
ЧОБАНЯН
Данило
|
| 04 |
| Донецька область
| |
2:13.65
| кмс
| 620
| +8.36
|
|
|
| 50: |
29.10
| 100: |
1:03.38
(34.28)
| 150: |
1:43.67
(40.29)
| 200: |
2:13.65
(29.98)
|
|
20 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:13.66
| кмс
| 620
| +8.37
|
|
|
| 50: |
28.61
| 100: |
1:03.13
(34.52)
| 150: |
1:43.40
(40.27)
| 200: |
2:13.66
(30.26)
|
|
21 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
|
| 05 |
| м. Київ
| |
2:14.17
| кмс
| 613
| +8.88
|
|
|
| 50: |
27.89
| 100: |
1:02.22
(34.33)
| 150: |
1:42.11
(39.89)
| 200: |
2:14.17
(32.06)
|
|
22 |
ГОША
Давід
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:14.43
| кмс
| 609
| +9.14
|
|
|
| 50: |
28.58
| 100: |
1:04.35
(35.77)
| 150: |
1:42.70
(38.35)
| 200: |
2:14.43
(31.73)
|
|
23 |
КАЗІОНОВ
Максим
|
| 02 |
| Хмельницька область
| |
2:16.08
| кмс
| 587
| +10.79
|
|
|
| 50: |
26.31
| 100: |
1:01.49
(35.18)
| 150: |
1:43.72
(42.23)
| 200: |
2:16.08
(32.36)
|
|
24 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:16.29
| кмс
| 585
| +11.00
|
|
|
| 50: |
28.42
| 100: |
1:02.75
(34.33)
| 150: |
1:45.02
(42.27)
| 200: |
2:16.29
(31.27)
|
|
25 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 |
| Чернігівська область
| |
2:16.37
| кмс
| 584
| +11.08
|
|
|
| 50: |
28.00
| 100: |
1:03.36
(35.36)
| 150: |
1:43.56
(40.20)
| 200: |
2:16.37
(32.81)
|
|
26 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:16.47
| кмс
| 582
| +11.18
|
|
|
| 50: |
28.52
| 100: |
1:04.33
(35.81)
| 150: |
1:45.07
(40.74)
| 200: |
2:16.47
(31.40)
|
|
27 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:16.93
| кмс
| 577
| +11.64
|
|
|
| 50: |
28.75
| 100: |
1:03.20
(34.45)
| 150: |
1:45.23
(42.03)
| 200: |
2:16.93
(31.70)
|
|
28 |
КАПІНУС
Михайло
|
| 98 |
| м. Київ
| |
2:16.95
| кмс
| 576
| +11.66
|
|
|
| 50: |
29.87
| 100: |
1:05.56
(35.69)
| 150: |
1:43.46
(37.90)
| 200: |
2:16.95
(33.49)
|
|
29 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| |
2:18.17
| кмс
| 561
| +12.88
|
|
|
| 50: |
29.39
| 100: |
1:07.39
(38.00)
| 150: |
1:46.80
(39.41)
| 200: |
2:18.17
(31.37)
|
|
30 |
МАТЯШ
Єгор
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:18.87
| кмс
| 553
| +13.58
|
|
|
| 50: |
29.58
| 100: |
1:07.16
(37.58)
| 150: |
1:47.83
(40.67)
| 200: |
2:18.87
(31.04)
|
|
31 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 |
| Донецька область
| |
2:19.04
| кмс
| 551
| +13.75
|
|
|
| 50: |
28.86
| 100: |
1:07.96
(39.10)
| 150: |
1:45.56
(37.60)
| 200: |
2:19.04
(33.48)
|
|
32 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:19.17
| кмс
| 549
| +13.88
|
|
|
| 50: |
28.93
| 100: |
1:05.26
(36.33)
| 150: |
1:46.35
(41.09)
| 200: |
2:19.17
(32.82)
|
|
33 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:19.22
| кмс
| 549
| +13.93
|
|
|
| 50: |
29.44
| 100: |
1:07.40
(37.96)
| 150: |
1:48.20
(40.80)
| 200: |
2:19.22
(31.02)
|
|
34 |
БУЛАТ
Ігор
|
| 05 |
| Республіка Молдова
| |
2:19.24
|
| 548
| +13.95
|
|
|
| 50: |
28.94
| 100: |
1:08.00
(39.06)
| 150: |
1:46.98
(38.98)
| 200: |
2:19.24
(32.26)
|
|
35 |
ВОРОНА
Павло
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
2:19.28
|
| 548
| +13.99
|
|
|
| 50: |
29.14
| 100: |
1:06.14
(37.00)
| 150: |
1:46.93
(40.79)
| 200: |
2:19.28
(32.35)
|
|
36 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| |
2:20.91
| I
| 529
| +15.62
|
|
|
| 50: |
27.88
| 100: |
1:04.97
(37.09)
| 150: |
1:47.01
(42.04)
| 200: |
2:20.91
(33.90)
|
|
37 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 |
| Харківська область
| |
2:21.85
| I
| 519
| +16.56
|
|
|
| 50: |
28.88
| 100: |
1:05.88
(37.00)
| 150: |
1:50.44
(44.56)
| 200: |
2:21.85
(31.41)
|
|
|
ТКАЧЕНКО
Нікіта
|
| 00 |
| Київська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
27.62
| 100: |
1:02.06
(34.44)
| 150: |
1:37.52
(35.46)
| 200: |
2:09.11
(31.59)
|
|
|
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
|
| 04 |
| Київська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
100 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:00.25 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:02.06 | | | |
| Euro Championship | 1:00.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.43 | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
попередні запливи |
29 / 27 / 1 / 1 |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
Tokyo OST |
| 94 |
| м. Київ
| |
1:02.02
| мс
| 799
|
|
|
|
| 50: |
30.25
| 100: |
1:02.02
(31.77)
|
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
1:04.19
| мс
| 721
| +2.17
|
|
|
| 50: |
30.62
| 100: |
1:04.19
(33.57)
|
|
3 |
ЖУКОВА
Євгенія
|
| 04 |
| м. Київ
| |
1:05.14
| мс
| 690
| +3.12
|
|
|
| 50: |
31.64
| 100: |
1:05.14
(33.50)
|
|
4 |
ВЕРНИБА
Маргарита
|
| 05 |
| м. Київ
| |
1:06.23
| мс
| 656
| +4.21
|
|
|
| 50: |
31.80
| 100: |
1:06.23
(34.43)
|
|
5 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| |
1:06.34
| мс
| 653
| +4.32
|
|
|
| 50: |
31.80
| 100: |
1:06.34
(34.54)
|
|
6 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
|
| 05 |
| Львівська область
| |
1:06.87
| мс
| 638
| +4.85
|
|
|
| 50: |
32.05
| 100: |
1:06.87
(34.82)
|
|
7 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:07.04
| мс
| 633
| +5.02
|
|
|
| 50: |
32.22
| 100: |
1:07.04
(34.82)
|
|
8 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Хмельницька область
| |
1:07.34
| мс
| 624
| +5.32
|
|
|
| 50: |
32.36
| 100: |
1:07.34
(34.98)
|
|
9 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
|
| 07 |
| Республіка Молдова
| |
1:07.52
|
| 619
| +5.50
|
|
|
| 50: |
32.91
| 100: |
1:07.52
(34.61)
|
|
10 |
ШИЯН
Поліна
|
| 07 |
| м. Київ
| |
1:07.56
| кмс
| 618
| +5.54
|
|
|
| 50: |
33.03
| 100: |
1:07.56
(34.53)
|
|
11 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| м. Київ
| |
1:07.66
| кмс
| 616
| +5.64
|
|
|
| 50: |
33.58
| 100: |
1:07.66
(34.08)
|
|
12 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| |
1:07.74
| кмс
| 613
| +5.72
|
|
|
| 50: |
33.05
| 100: |
1:07.74
(34.69)
|
|
13 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| |
1:07.75
| кмс
| 613
| +5.73
|
|
|
| 50: |
32.95
| 100: |
1:07.75
(34.80)
|
|
14 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
|
| 02 |
| Рівненська область
| |
1:07.92
| кмс
| 608
| +5.90
|
|
|
| 50: |
33.04
| 100: |
1:07.92
(34.88)
|
|
15 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
|
| 06 |
| Республіка Молдова
| |
1:08.13
|
| 603
| +6.11
|
|
|
| 50: |
32.86
| 100: |
1:08.13
(35.27)
|
|
16 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
1:08.25
| кмс
| 600
| +6.23
|
|
|
| 50: |
33.09
| 100: |
1:08.25
(35.16)
|
|
17 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
1:08.35
| кмс
| 597
| +6.33
|
|
|
| 50: |
33.27
| 100: |
1:08.35
(35.08)
|
|
18 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 |
| Донецька область
| |
1:08.69
| кмс
| 588
| +6.67
|
|
|
| 50: |
32.77
| 100: |
1:08.69
(35.92)
|
|
19 |
МАРТИНОВА
Олена
|
| 07 |
| Донецька область
| |
1:08.75
| кмс
| 587
| +6.73
|
|
|
| 50: |
33.72
| 100: |
1:08.75
(35.03)
|
|
20 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
|
| 03 |
| Волинська область
| |
1:08.90
| кмс
| 583
| +6.88
|
|
|
| 50: |
33.31
| 100: |
1:08.90
(35.59)
|
|
21 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| |
1:09.14
| кмс
| 577
| +7.12
|
|
|
| 50: |
34.30
| 100: |
1:09.14
(34.84)
|
|
22 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 |
| Донецька область
| |
1:09.60
| кмс
| 565
| +7.58
|
|
|
| 50: |
32.99
| 100: |
1:09.60
(36.61)
|
|
23 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
1:10.45
| кмс
| 545
| +8.43
|
|
|
| 50: |
34.68
| 100: |
1:10.45
(35.77)
|
|
24 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
1:11.12
| I
| 530
| +9.10
|
|
|
| 50: |
34.67
| 100: |
1:11.12
(36.45)
|
|
25 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
|
| 03 |
| Миколаївська область
| |
1:11.97
| I
| 511
| +9.95
|
|
|
| 50: |
34.73
| 100: |
1:11.97
(37.24)
|
|
26 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
1:12.99
| I
| 490
| +10.97
|
|
|
| 50: |
35.70
| 100: |
1:12.99
(37.29)
|
|
27 |
ЯНОЧКО
Марія
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
1:14.36
| I
| 464
| +12.34
|
|
|
| 50: |
35.71
| 100: |
1:14.36
(38.65)
|
|
|
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
30.87
| 100: |
1:05.31
(34.44)
|
|
|
ДЯЧЕНКО
Олена
|
| 05 |
| Полтавська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
100 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.55 | Даніїл Ткаченко | 13.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.70 | Олександр Желтяков | 15.02.2021 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:53.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:55.47 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.45 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
32 / 30 / 0 / 2 |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
Збірна (О) |
| 02 |
| Київська область
| |
56.22
| мс
| 784
|
|
|
|
| 50: |
27.60
| 100: |
56.22
(28.62)
|
|
1 |
ФЕНЬ
Герман
Збірна (О) |
| 02 |
| Харківська область
| |
56.22
| мс
| 784
| +0.00
|
|
|
| 50: |
27.45
| 100: |
56.22
(28.77)
|
|
3 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 |
| Вінницька область
| |
57.60
| мс
| 729
| +1.38
|
|
|
| 50: |
27.21
| 100: |
57.60
(30.39)
|
|
4 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
57.86
| мс
| 719
| +1.64
|
|
|
| 50: |
28.12
| 100: |
57.86
(29.74)
|
|
5 |
КЕСІЛЬ
Денис
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
58.43
| мс
| 698
| +2.21
|
|
|
| 50: |
28.38
| 100: |
58.43
(30.05)
|
|
5 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 |
| Тернопільська область
| |
58.43
| мс
| 698
| +2.21
|
|
|
| 50: |
28.15
| 100: |
58.43
(30.28)
|
|
7 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
58.78
| мс
| 686
| +2.56
|
|
|
| 50: |
28.78
| 100: |
58.78
(30.00)
|
|
8 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
59.11
| мс
| 674
| +2.89
|
|
|
| 50: |
28.91
| 100: |
59.11
(30.20)
|
|
9 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| |
59.49
| мс
| 662
| +3.27
|
|
|
| 50: |
29.00
| 100: |
59.49
(30.49)
|
|
10 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
59.54
| кмс
| 660
| +3.32
|
|
|
| 50: |
29.26
| 100: |
59.54
(30.28)
|
|
11 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
|
| 00 |
| Київська область
| |
59.99
| кмс
| 645
| +3.77
|
|
|
| 50: |
28.60
| 100: |
59.99
(31.39)
|
|
12 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
1:00.21
| кмс
| 638
| +3.99
|
|
|
| 50: |
28.93
| 100: |
1:00.21
(31.28)
|
|
13 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
1:00.33
| кмс
| 634
| +4.11
|
|
|
| 50: |
29.13
| 100: |
1:00.33
(31.20)
|
|
14 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:00.50
| кмс
| 629
| +4.28
|
|
|
| 50: |
29.03
| 100: |
1:00.50
(31.47)
|
|
15 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
|
| 01 |
| Одеська область
| |
1:00.88
| кмс
| 617
| +4.66
|
|
|
| 50: |
28.94
| 100: |
1:00.88
(31.94)
|
|
16 |
ЖАРІЙ
Денис
|
| 03 |
| Київська область
| |
1:01.29
| кмс
| 605
| +5.07
|
|
|
| 50: |
29.52
| 100: |
1:01.29
(31.77)
|
|
17 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 |
| Волинська область
| |
1:01.31
| кмс
| 604
| +5.09
|
|
|
| 50: |
29.43
| 100: |
1:01.31
(31.88)
|
|
18 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
|
| 01 |
| Хмельницька область
| |
1:01.37
| кмс
| 603
| +5.15
|
|
|
| 50: |
29.79
| 100: |
1:01.37
(31.58)
|
|
19 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 |
| Одеська область
| |
1:01.59
| кмс
| 596
| +5.37
|
|
|
| 50: |
29.52
| 100: |
1:01.59
(32.07)
|
|
20 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| м. Київ
| |
1:01.80
| кмс
| 590
| +5.58
|
|
|
| 50: |
30.13
| 100: |
1:01.80
(31.67)
|
|
21 |
СОЛОВЙОВ
Іван
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
1:02.16
|
| 580
| +5.94
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:02.16
(31.49)
|
|
22 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 |
| м. Київ
| |
1:02.61
| кмс
| 567
| +6.39
|
|
|
| 50: |
30.45
| 100: |
1:02.61
(32.16)
|
|
23 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
1:02.83
| кмс
| 562
| +6.61
|
|
|
| 50: |
29.77
| 100: |
1:02.83
(33.06)
|
|
24 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:02.84
| кмс
| 561
| +6.62
|
|
|
| 50: |
31.13
| 100: |
1:02.84
(31.71)
|
|
25 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| |
1:02.93
| кмс
| 559
| +6.71
|
|
|
| 50: |
30.18
| 100: |
1:02.93
(32.75)
|
|
26 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
1:02.94
| кмс
| 559
| +6.72
|
|
|
| 50: |
30.38
| 100: |
1:02.94
(32.56)
|
|
27 |
ПРИМАЧОК
Назар
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:03.26
| I
| 550
| +7.04
|
|
|
| 50: |
31.21
| 100: |
1:03.26
(32.05)
|
|
28 |
ТАРАС
Олег
|
| 04 |
| Львівська область
| |
1:03.27
| I
| 550
| +7.05
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:03.27
(32.79)
|
|
29 |
ШОВА
Петру
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
1:04.52
|
| 518
| +8.30
|
|
|
| 50: |
30.98
| 100: |
1:04.52
(33.54)
|
|
30 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
1:05.28
| I
| 501
| +9.06
|
|
|
| 50: |
31.76
| 100: |
1:05.28
(33.52)
|
|
|
КУСЬ
Олег
|
| 02 |
| Львівська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| м. Київ
| | Н/С |
|
|
|
|
|
100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.53 | Ігор Трояновський | 12.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | 04.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:52.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:54.82 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:55.82 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:51.96 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:53.52 | | | |
| Euro Championship | 0:52.83 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:54.85 | | | |
|
Розряди | мсмк | 52.10 | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
2 / 2 / 0 / 0 |
1 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
|
| 01 |
| Харківська область
| |
53.76
| мс
| 780
|
|
|
|
| 50: |
24.43
| 100: |
53.76
(29.33)
|
|
2 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 |
| Харківська область
| |
57.07
| мс
| 652
| +3.31
|
|
|
| 50: |
26.71
| 100: |
57.07
(30.36)
|
|
|
50 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:22.01 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:22.67 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
3 / 3 / 0 / 0 |
1 |
ГОВОРОВ
Андрій
Збірна (О), Tokyo OST, ЧЕ |
| 92 |
| Дніпропетровська область
| |
22.34
| мс
| 819
|
|
|
2 |
CLIFFORD-STEPHENSON
Lewis
|
| 93 |
| Romford Town Swimming Club
| |
23.47
|
| 707
| +1.13
|
|
3 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
27.97
| кмс
| 606
| +5.63
|
|
|