400 м вільний стиль - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:49.52 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
|
4:19.62
| кмс
|
| 3
| +5.41
|
2 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська область
|
4:22.71
| кмс
|
| 6
| +8.50
|
3 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
| 05
| Запорізька область
|
4:20.00
| кмс
|
| 4
| +5.79
|
4 |
ШОВА
Петру
| 04
| Республіка Молдова
|
4:19.51
|
|
| 2
| +5.30
|
5 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Київська область
|
4:14.21
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська область
|
4:21.22
| кмс
|
| 5
| +7.01
|
7 |
ПРИМАЧОК
Назар
| 06
| Рівненська область
|
4:27.25
| I
|
| 7
| +13.04
|
8 |
МАКАГОН
Еммануіл
| 05
| SIERRA LEONEAN
|
6:04.89
|
|
| 8
| +1:50.68
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:30:10:79) |
1 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| м. Київ
|
4:05.59
| мс
|
| 3
| +5.07
|
2 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська область
|
4:05.89
| мс
|
| 5
| +5.37
|
3 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
| 03
| Республіка Молдова
|
4:05.68
|
|
| 4
| +5.16
|
4 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська область
|
4:00.52
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська область
|
4:02.04
| мс
|
| 2
| +1.52
|
6 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська область
|
4:11.03
| кмс
|
| 7
| +10.51
|
7 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| м. Київ
|
4:15.98
| кмс
|
| 8
| +15.46
|
8 |
ОЛЕКСИШИН
Олександр
| 01
| Київська область
|
4:06.03
| мс
|
| 6
| +5.51
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:34:59:56) |
1 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська область
|
4:07.83
| мс
|
| 6
| +18.71
|
2 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Київська область
|
4:05.10
| мс
|
| 4
| +15.98
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька область
|
4:07.02
| мс
|
| 5
| +17.90
|
4 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська область
|
3:49.12
| мсмк
|
| 1
|
|
5 |
ФРОЛОВ
Сергій
| 92
| Запорізька область
|
3:54.18
| мс
|
| 2
| +5.06
|
6 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька область
|
4:12.89
| кмс
|
| 7
| +23.77
|
7 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська область
|
4:04.09
| мс
|
| 3
| +14.97
|
8 |
КОВАЛЬОВ
Єгор
| 04
| Республіка Молдова
|
4:23.61
|
|
| 8
| +34.49
|
|
|
400 м вільний стиль - чоловіки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:49.52 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
(Старт: 19:10:58:49) |
1 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| м. Київ
|
4:04.38
| мс
|
| 8
| +16.29
|
2 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська область
|
4:03.84
| мс
|
| 7
| +15.75
|
3 |
ОСТАПЕНКО
Нікіта
| 00
| Дніпропетровська область
|
3:55.05
| мс
|
| 3
| +6.96
|
4 |
РОМАНЧУК
Михайло
| 96
| Рівненська область
|
3:48.09
| мсмк
|
| 1
|
|
5 |
ФРОЛОВ
Сергій
| 92
| Запорізька область
|
3:52.37
| мс
|
| 2
| +4.28
|
6 |
БЕЛЕМЕНКО
Богдан
| 02
| Харківська область
|
3:56.18
| мс
|
| 4
| +8.09
|
7 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Київська область
|
4:02.97
| мс
|
| 6
| +14.88
|
8 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
| 03
| Республіка Молдова
|
4:02.28
|
|
| 5
| +14.19
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 3:45.18 | Михайло Романчук | 03.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:49.76 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:54.88 | Ігор Снітко | 19.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:06.97 | Микола Абрамов | 27.05.2013 | Матчева зустріч | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 3:51.66 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 3:57.17 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:01.17 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 3:46.78 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 3:53.58 | | | |
| Euro Championship | 3:49.97 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 3:54.75 | | | |
|
Розряди | мсмк | 3:49.52 | мс | 4:10.00 | кмс | 4:24.00 | I | 4:44.00 | II | 5:16.00 | III | 5:57.00 | I юн | 6:40.00 |
|
|
|
(Старт: 19:17:01:04) |
1 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Київська область
|
4:13.54
| кмс
|
| 7
| +10.77
|
2 |
СТОРОЖЕВ
Данило
| 02
| Харківська область
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька область
|
4:03.92
| мс
|
| 2
| +1.15
|
4 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська область
|
4:02.77
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОЛЕКСИШИН
Олександр
| 01
| Київська область
|
4:06.57
| мс
|
| 3
| +3.80
|
6 |
ЮЗВА
Максим
| 03
| Волинська область
|
4:07.67
| мс
|
| 4
| +4.90
|
7 |
ОМЕЛЬКОВ
Дмитро
| 99
| Запорізька область
|
4:08.72
| мс
|
| 5
| +5.95
|
8 |
БОЛДИРЕВ
Мирослав
| 02
| м. Київ
|
4:10.90
| кмс
|
| 6
| +8.13
|
|
|