100 м вільний стиль - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ГУК
Яна
| 02
| Запорізька область
|
1:01.87
| кмс
|
| 2
| +1.23
|
2 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
1:00.64
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
1:07.41
| I
|
| 7
| +6.77
|
4 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
1:03.93
|
|
| 4
| +3.29
|
5 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
1:04.00
|
|
| 5
| +3.36
|
6 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська область
|
1:04.69
| I
|
| 6
| +4.05
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька область
|
1:03.62
| I
|
| 3
| +2.98
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька область
| Д/К
|
|
| 8
|
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
1:03.46
| кмс
|
| 6
| +2.98
|
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:00.48
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська область
|
1:02.91
| кмс
|
| 5
| +2.43
|
5 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:02.56
| кмс
|
| 4
| +2.08
|
6 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| м. Київ
|
1:01.62
| кмс
|
| 2
| +1.14
|
7 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
1:02.37
| кмс
|
| 3
| +1.89
|
8 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька область
|
1:04.44
| I
|
| 7
| +3.96
|
|
| Заплив 3
1 |
СМІРНОВА
Дарья
| 06
| Республіка Молдова
|
1:03.60
|
|
| 8
| +2.72
|
2 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| м. Київ
|
1:00.88
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Київська область
|
1:01.63
| кмс
|
| 4
| +0.75
|
4 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська область
|
1:01.76
| кмс
|
| 6
| +0.88
|
5 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:01.75
| кмс
|
| 5
| +0.87
|
6 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська область
|
1:01.26
| кмс
|
| 3
| +0.38
|
7 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
1:02.65
| кмс
|
| 7
| +1.77
|
8 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
1:01.24
| кмс
|
| 2
| +0.36
|
|
| Заплив 4
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька область
|
1:01.19
| кмс
|
| 4
| +0.74
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька область
|
1:00.94
| кмс
|
| 2
| +0.49
|
3 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
1:00.45
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
1:01.91
| кмс
|
| 6
| +1.46
|
5 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
| 04
| Київська область
|
1:02.17
| кмс
|
| 8
| +1.72
|
6 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| м. Київ
|
1:01.87
| кмс
|
| 5
| +1.42
|
7 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:02.16
| кмс
|
| 7
| +1.71
|
8 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
| 01
| Харківська область
|
1:01.00
| кмс
|
| 3
| +0.55
|
|
| Заплив 5
1 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| м. Київ
|
59.81
| мс
|
| 3
| +1.11
|
2 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:00.78
| кмс
|
| 8
| +2.08
|
3 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| м. Київ
|
1:00.02
| кмс
|
| 4
| +1.32
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська область
|
58.70
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
59.67
| мс
|
| 2
| +0.97
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| м. Київ
|
1:00.60
| кмс
|
| 7
| +1.90
|
7 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| м. Київ
|
1:00.09
| кмс
|
| 5
| +1.39
|
8 |
СТЕЦЕНКО
Анна
| 92
| Дніпропетровська область
|
1:00.58
| кмс
|
| 6
| +1.88
|
|
| Заплив 6
1 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| м. Київ
|
58.99
| мс
|
| 3
| +2.09
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська область
|
1:00.73
| кмс
|
| 8
| +3.83
|
3 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| м. Київ
|
58.79
| мс
|
| 2
| +1.89
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
56.90
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| м. Київ
|
59.40
| мс
|
| 4
| +2.50
|
6 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
59.74
| мс
|
| 6
| +2.84
|
7 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська область
|
1:00.60
| кмс
|
| 7
| +3.70
|
8 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
59.41
| мс
|
| 5
| +2.51
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:21:32:82) |
1 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:01.01
| кмс
|
| 6
| +3.92
|
2 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська область
|
59.49
| мс
|
| 3
| +2.40
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
| 02
| Миколаївська область
|
1:00.56
| кмс
|
| 4
| +3.47
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
57.09
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
59.42
| мс
|
| 2
| +2.33
|
7 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:00.74
| кмс
|
| 5
| +3.65
|
|
|
100 м вільний стиль - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
(Старт: 17:17:20:55) |
1 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
59.24
| мс
|
| 7
| +3.92
|
2 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| м. Київ
|
59.10
| мс
|
| 5
| +3.78
|
3 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська область
|
58.74
| мс
|
| 4
| +3.42
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
55.86
| мс
|
| 2
| +0.54
|
5 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
55.32
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| м. Київ
|
58.08
| мс
|
| 3
| +2.76
|
7 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| м. Київ
|
59.66
| мс
|
| 8
| +4.34
|
8 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
59.16
| мс
|
| 6
| +3.84
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
(Старт: 17:20:41:80) |
1 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
1:00.24
| кмс
|
| 8
| +1.78
|
2 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| м. Київ
|
59.41
| мс
|
| 3
| +0.95
|
3 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
59.80
| мс
|
| 4
| +1.34
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська область
|
59.33
| мс
|
| 2
| +0.87
|
5 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
58.46
| мс
|
| 1
|
|
6 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| м. Київ
|
1:00.00
| мс
|
| 7
| +1.54
|
7 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| м. Київ
|
59.97
| мс
|
| 5
| +1.51
|
8 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
59.98
| мс
|
| 6
| +1.52
|
|
|