100 м батерфляй - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:57.92 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:59.66 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:45:37:93) |
1 |
ХОМІНА
Анастасія
| 02
| Одеська область
|
1:06.86
| кмс
|
| 7
| +3.36
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська область
|
1:06.78
| кмс
|
| 6
| +3.28
|
3 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:04.33
| мс
|
| 3
| +0.83
|
4 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| м. Київ
|
1:03.50
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:05.34
| кмс
|
| 5
| +1.84
|
6 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька область
|
1:04.66
| кмс
|
| 4
| +1.16
|
7 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
1:04.15
| мс
|
| 2
| +0.65
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:47:22:62) |
1 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
1:09.05
| I
|
| 6
| +7.76
|
2 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| м. Київ
|
1:05.35
| кмс
|
| 3
| +4.06
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька область
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:01.29
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
1:02.26
| мс
|
| 2
| +0.97
|
6 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська область
|
1:06.56
| кмс
|
| 4
| +5.27
|
7 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська область
|
1:07.18
| кмс
|
| 5
| +5.89
|
8 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
1:12.12
| I
|
| 7
| +10.83
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:49:23:84) |
1 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| м. Київ
|
1:08.21
| кмс
|
| 7
| +6.51
|
2 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:05.89
| кмс
|
| 6
| +4.19
|
3 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська область
|
1:03.45
| мс
|
| 3
| +1.75
|
4 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| м. Київ
|
1:01.70
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська область
|
1:05.59
| кмс
|
| 4
| +3.89
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська область
|
1:02.86
| мс
|
| 2
| +1.16
|
7 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
1:05.86
| кмс
|
| 5
| +4.16
|
8 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська область
|
1:10.78
| I
|
| 8
| +9.08
|
|
|
100 м батерфляй - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:57.92 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:59.66 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
|
(Старт: 18:31:17:51) |
1 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
1:03.80
| мс
|
| 7
| +3.41
|
2 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська область
|
1:02.42
| мс
|
| 5
| +2.03
|
3 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
1:02.33
| мс
|
| 4
| +1.94
|
4 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:00.39
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| м. Київ
|
1:01.41
| мс
|
| 2
| +1.02
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська область
|
1:02.32
| мс
|
| 3
| +1.93
|
7 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| м. Київ
|
1:03.11
| мс
|
| 6
| +2.72
|
8 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:04.59
| кмс
|
| 8
| +4.20
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:57.92 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:59.66 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
|
(Старт: 18:34:02:93) |
1 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська область
|
1:06.09
| кмс
|
| 5
| +2.57
|
2 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
1:06.08
| кмс
|
| 4
| +2.56
|
3 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| м. Київ
|
1:05.11
| кмс
|
| 3
| +1.59
|
4 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька область
|
1:03.52
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:06.14
| кмс
|
| 6
| +2.62
|
6 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська область
|
1:03.85
| мс
|
| 2
| +0.33
|
7 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:06.34
| кмс
|
| 8
| +2.82
|
8 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська область
|
1:06.21
| кмс
|
| 7
| +2.69
|
|
|