|
200 м комплексне плавання - чоловіки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:59.67 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:03.26 | | | |
| Euro Championship | 2:01.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:05.07 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:59.88 | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
|
(Старт: 16:14:09:08) |
1 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська область
|
2:08.34
| мс
|
| 6
| +5.37
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська область
|
2:06.59
| мс
|
| 5
| +3.62
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська область
|
2:04.62
| мс
|
| 3
| +1.65
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська область
|
2:02.97
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська область
|
2:03.85
| мс
|
| 2
| +0.88
|
6 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська область
|
2:05.44
| мс
|
| 4
| +2.47
|
7 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька область
|
2:08.68
| мс
|
| 7
| +5.71
|
8 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська область
|
2:08.93
| мс
|
| 8
| +5.96
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:59.67 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:03.26 | | | |
| Euro Championship | 2:01.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:05.07 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:59.88 | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
|
(Старт: 16:17:49:72) |
1 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
| 03
| Республіка Молдова
|
2:10.96
|
|
| 5
| +6.92
|
2 |
ХРИПУНОВ
Євген
| 02
| м. Київ
|
2:04.04
| мс
|
| 1
|
|
3 |
УСОВ
Марат
| 05
| м. Київ
|
2:11.18
| мс
|
| 6
| +7.14
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька область
|
2:09.95
| мс
|
| 2
| +5.91
|
5 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська область
|
2:11.94
| мс
|
| 7
| +7.90
|
6 |
ВАРДАНЯН
Владислав
| 01
| Дніпропетровська область
|
2:12.46
| кмс
|
| 8
| +8.42
|
7 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| м. Київ
|
2:10.75
| мс
|
| 4
| +6.71
|
8 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська область
|
2:10.40
| мс
|
| 3
| +6.36
|
|
|