100 м на спині - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:00.25 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:02.06 | | | |
| Euro Championship | 1:00.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.43 | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:08:49:78) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська область
|
1:14.36
| I
|
| 4
| +5.61
|
3 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:12.99
| I
|
| 3
| +4.24
|
4 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська область
|
1:11.12
| I
|
| 2
| +2.37
|
5 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
1:08.75
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:10:51:73) |
1 |
ТАТАРЧУК
Тетяна
| 03
| Миколаївська область
|
1:11.97
| I
|
| 8
| +6.66
|
2 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська область
|
1:08.25
| кмс
|
| 4
| +2.94
|
3 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
1:08.35
| кмс
|
| 5
| +3.04
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська область
| Д/К
|
|
| 1
|
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:07.74
| кмс
|
| 3
| +2.43
|
6 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська область
|
1:08.90
| кмс
|
| 6
| +3.59
|
7 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
1:06.34
| мс
|
| 2
| +1.03
|
8 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
| 01
| Донецька область
|
1:09.60
| кмс
|
| 7
| +4.29
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:13:20:36) |
1 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська область
|
1:06.87
| мс
|
| 3
| +1.73
|
2 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
1:07.52
|
|
| 5
| +2.38
|
3 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
1:07.34
| мс
|
| 4
| +2.20
|
4 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| м. Київ
|
1:05.14
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| м. Київ
|
1:06.23
| мс
|
| 2
| +1.09
|
6 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:07.66
| кмс
|
| 6
| +2.52
|
7 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
1:09.14
| кмс
|
| 8
| +4.00
|
8 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька область
|
1:08.69
| кмс
|
| 7
| +3.55
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:15:20:63) |
1 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
1:08.13
|
|
| 7
| +6.11
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
1:07.75
| кмс
|
| 5
| +5.73
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська область
|
1:07.92
| кмс
|
| 6
| +5.90
|
4 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| м. Київ
|
1:02.02
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:04.19
| мс
|
| 2
| +2.17
|
6 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
1:07.04
| мс
|
| 3
| +5.02
|
7 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
1:10.45
| кмс
|
| 8
| +8.43
|
8 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
1:07.56
| кмс
|
| 4
| +5.54
|
|
|
100 м на спині - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:00.25 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:02.06 | | | |
| Euro Championship | 1:00.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.43 | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
|
(Старт: 17:18:22:80) |
1 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
1:06.41
| мс
|
| 6
| +4.19
|
2 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська область
|
1:06.89
| мс
|
| 8
| +4.67
|
3 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| м. Київ
|
1:04.08
| мс
|
| 3
| +1.86
|
4 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| м. Київ
|
1:02.22
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:03.81
| мс
|
| 2
| +1.59
|
6 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| м. Київ
|
1:05.33
| мс
|
| 4
| +3.11
|
7 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
1:06.76
| мс
|
| 7
| +4.54
|
8 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
1:06.40
|
|
| 5
| +4.18
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.51 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:03.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:04.18 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:00.25 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:02.06 | | | |
| Euro Championship | 1:00.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:03.61 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.43 | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
|
(Старт: 17:20:51:00) |
1 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
1:09.05
| кмс
|
| 7
| +2.55
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська область
|
1:06.50
| мс
|
| 1
|
|
3 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:07.81
| кмс
|
| 5
| +1.31
|
4 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
1:08.57
| кмс
|
| 6
| +2.07
|
5 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:07.43
| мс
|
| 4
| +0.93
|
6 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
1:06.85
| мс
|
| 2
| +0.35
|
7 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
1:07.00
|
|
| 3
| +0.50
|
8 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська область
|
1:09.57
| кмс
|
| 8
| +3.07
|
|
|