100 м брас - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.24 | Ростислав Крижанівський | 16.02.2021 | Чемпіонат України (молодь) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:59.93 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:01.73 | | | |
| Euro Championship | 1:00.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.07 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:26:49:68) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська область
|
1:08.99
| кмс
|
| 2
| +0.17
|
3 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| м. Київ
|
1:14.29
| I
|
| 5
| +5.47
|
4 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська область
|
1:09.97
| кмс
|
| 4
| +1.15
|
5 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:08.82
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
УСОВ
Марат
| 05
| м. Київ
|
1:09.88
| кмс
|
| 3
| +1.06
|
7 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька область
|
1:15.19
| I
|
| 6
| +6.37
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:28:35:10) |
1 |
СЄРКОВ
Віталій
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:09.49
| кмс
|
| 6
| +3.03
|
2 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська область
|
1:07.25
| кмс
|
| 2
| +0.79
|
3 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська область
|
1:07.65
| кмс
|
| 3
| +1.19
|
4 |
КАПІНУС
Михайло
| 98
| м. Київ
|
1:06.46
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська область
|
1:10.31
| I
|
| 7
| +3.85
|
6 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька область
|
1:08.21
| кмс
|
| 5
| +1.75
|
7 |
СУРОВІКІН
Тимофій
| 06
| Харківська область
|
1:07.85
| кмс
|
| 4
| +1.39
|
8 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька область
|
1:10.45
| I
|
| 8
| +3.99
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:30:13:57) |
1 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська область
|
1:06.29
| мс
|
| 6
| +2.54
|
2 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька область
|
1:06.69
| кмс
|
| 7
| +2.94
|
3 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| м. Київ
|
1:04.37
| мс
|
| 3
| +0.62
|
4 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська область
|
1:03.75
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| м. Київ
|
1:03.91
| мс
|
| 2
| +0.16
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська область
|
1:05.87
| мс
|
| 4
| +2.12
|
7 |
ПРОКОПЧУК
Юрій
| 00
| Житомирська область
|
1:05.88
| мс
|
| 5
| +2.13
|
8 |
БУЛАТ
Ігор
| 05
| Республіка Молдова
|
1:07.65
|
|
| 8
| +3.90
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:31:50:78) |
1 |
ГОША
Давід
| 03
| м. Київ
|
1:05.65
| мс
|
| 5
| +4.42
|
2 |
ШВЕЦЬ
Денис
| 04
| Республіка Молдова
|
1:05.13
|
|
| 4
| +3.90
|
3 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:05.07
| мс
|
| 3
| +3.84
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська область
|
1:01.23
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька область
|
1:02.60
| мс
|
| 2
| +1.37
|
6 |
ОЛЕШКО
Олексій
| 02
| Миколаївська область
|
1:05.97
| мс
|
| 7
| +4.74
|
7 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська область
|
1:07.34
| кмс
|
| 8
| +6.11
|
8 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька область
|
1:05.74
| мс
|
| 6
| +4.51
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:34:06:99) |
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська область
|
1:06.02
| мс
|
| 5
| +3.16
|
2 |
КАРПЕНКО
Олександр
| 95
| м. Київ
|
1:04.33
| мс
|
| 3
| +1.47
|
3 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:04.37
| мс
|
| 4
| +1.51
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська область
|
1:02.86
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська область
|
1:03.42
| мс
|
| 2
| +0.56
|
6 |
ПАВЛОВ
Нікіта
| 03
| Волинська область
|
1:06.54
| кмс
|
| 6
| +3.68
|
7 |
ГОНЧАРУК
Даніїл
| 03
| Київська область
|
1:06.81
| кмс
|
| 7
| +3.95
|
8 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська область
|
1:06.85
| кмс
|
| 8
| +3.99
|
|
|
100 м брас - чоловіки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.23 | Володимир Лісовець | 06.03.2021 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:59.93 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:01.73 | | | |
| Euro Championship | 1:00.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.07 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
|
(Старт: 17:33:34:61) |
1 |
КАРПЕНКО
Олександр
| 95
| м. Київ
|
1:03.36
| мс
|
| 5
| +2.94
|
2 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська область
|
1:03.55
| мс
|
| 7
| +3.13
|
3 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська область
|
1:02.36
| мс
|
| 3
| +1.94
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська область
|
1:00.42
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька область
|
1:02.25
| мс
|
| 2
| +1.83
|
6 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська область
|
1:02.88
| мс
|
| 4
| +2.46
|
7 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| м. Київ
|
1:03.42
| мс
|
| 6
| +3.00
|
8 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| м. Київ
|
1:04.46
| мс
|
| 8
| +4.04
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.23 | Володимир Лісовець | 06.03.2021 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:59.93 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:01.73 | | | |
| Euro Championship | 1:00.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.07 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
|
(Старт: 17:36:42:21) |
1 |
ПРОКОПЧУК
Юрій
| 00
| Житомирська область
|
1:07.60
| кмс
|
| 8
| +3.30
|
2 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька область
|
1:05.54
| мс
|
| 6
| +1.24
|
3 |
ШВЕЦЬ
Денис
| 04
| Республіка Молдова
|
1:04.90
|
|
| 4
| +0.60
|
4 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:04.46
| мс
|
| 2
| +0.16
|
5 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:04.30
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГОША
Давід
| 03
| м. Київ
|
1:06.12
| мс
|
| 7
| +1.82
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська область
|
1:05.15
| мс
|
| 5
| +0.85
|
8 |
ОЛЕШКО
Олексій
| 02
| Миколаївська область
|
1:04.78
| мс
|
| 3
| +0.48
|
|
|