|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Федерація плавання України | ||||||||||
|
||||||||||
Чемпіонат України з плавання | ||||||||||
|
||||||||||
|
|
|||||||||
|
* Останнє оновлення: 2021-03-09 18:09:27 *
!!! ВИКОННАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ НОРМАТИВІВ НА ЧЕМПІОНАТАХ УКРАЇНИ!!!
(інформація представлена для ознайомлення)
* "пусто" - не брав участь у змаганнях або дистанція не включена в програму змагань
* "-" - брав участь у змаганнях, але не виступав у цій дисципліні
* "Х" - виступав у цій дисципліні, але не виконав норматив
* "час" - норматив виконано з вказанним часом
Збірна (О) | Дніпро 15-17 лютого | Харків 6-9 березня | ||||||
попередні | фінали | попередні | фінали | переплив | ||||
1 | Белеменко Богдан | 6990 | 800 в/с | 8:11.23 779 | ||||
400 в/с | X | 3:56.18 809 | ||||||
2 | Біленко Володимир | 6364 | 100 бат | 54.81 736 | 54.44 751 | |||
3 | Бондар Артем | 6908 | 100 в/с | 50.17 817 | 49.92 829 | |||
50 в/с | X | 22.71 780 | ||||||
4 | Бухов Владислав | 6364 | 50 в/с | 22.70 781 | 22.32 822 | |||
5 | Говоров Андрій | 5910 | 50 в/с | 22.38 815 | X | |||
6 | Голубничий Максим | 6990 | 200 к/п | 2:05.29 753 | 2:02.97 796 | |||
7 | Грабаров Олексій | 6487 | 400 к/п | X | 4:32.23 718 | X | - | |
200 к/п | 2:06.37 734 | 2:07.54 714 | 2:07.50 714 | 2:06.59 730 | ||||
200 н/сп | X | 2:05.14 715 | 2:04.92 719 | 2:03.71 740 | ||||
8 | Єрмішина Анастасія | 6364 | 100 бат | X | X | 1:02.26 707 | 1:02.33 705 | |
9 | Желтяков Олександр | 5630 | 100 н/сп | 55.70 806 | X | |||
10 | Жовтко Юрій | 6661 | 100 в/с | X | 51.89 738 | X | - | |
11 | Зевіна Дарина | 6364 | 200 н/сп | 2:12.89 799 | 2:11.79 819 | |||
12 | Зінковський Нестор | 6610 | 100 в/с | 51.96 735 | - | |||
13 | Івченко Вадим | 6046 | 50 в/с | X | 23.27 725 | 23.08 743 | 22.50 802 | |
100 в/с | X | - | 50.75 789 | 50.50 801 | ||||
14 | Ісаєва Каміла | 5557 | 200 бр | X | 2:31.43 775 | X | X | |
100 бр | X | 1:09.86 773 | 1:10.80 743 | 1:09.84 774 | ||||
15 | Кесіль Денис | 5910 | 200 бат | 1:58.26 820 | 1:57.40 839 | |||
16 | Кизименко Давід | 5557 | 200 бр | X | 2:18.13 771 | 2:18.48 765 | 2:17.78 777 | |
17 | Коваленко Андрій | 6046 | 100 бат | X | 54.73 739 | 54.57 746 | 54.59 745 | |
18 | Колесников Микита | 5854 | 50 в/с | 23.02 749 | 23.16 735 | |||
19 | Костроміна Вікторія | 5557 | 200 бат | 2:13.85 753 | 2:13.71 756 | 2:15.81 721 | 2:12.85 770 | |
100 бат | X | X | 1:01.29 741 | 1:00.39 775 | ||||
20 | Крижанівський Ростислав | 6196 | 100 бр | 1:01.78 780 | 1:01.24 801 | 1:02.86 740 | 1:02.36 758 | |
200 бр | X | 2:14.93 827 | X | 2:15.38 819 | ||||
21 | Лемешко Любомир | 6874 | 100 бат | 52.52 837 | X | |||
22 | Лісовець Володимир | 6196 | 100 бр | 1:02.64 748 | 1:02.46 755 | 1:01.23 801 | 1:00.42 834 | |
200 бр | X | X | X | 2:16.18 804 | ||||
23 | Лукашев Георгій | 5791 | 200 бат | 2:00.30 779 | 2:01.00 766 | |||
400 к/п | 4:26.94 762 | 4:23.68 790 | ||||||
24 | Медведєва Ольга | 5680 | 200 бр | 2:31.91 767 | 2:31.11 780 | 2:30.30 792 | 2:31.28 777 | |
100 бр | X | X | 1:10.77 744 | 1:10.28 759 | ||||
25 | Науменко Вадим | 6803 | 200 н/сп | X | X | 2:02.62 760 | 2:00.91 793 | |
100 н/сп | - | - | 56.30 781 | - | ||||
200 к/п | X | X | X | 2:04.62 765 | ||||
26 | Негода Олег | 6610 | 50 в/с | X | X | X | 23.28 724 | |
27 | Овчінніков Максим | 5854 | 100 бр | 1:03.63 714 | 1:03.81 708 | 1:02.60 750 | 1:02.25 762 | |
200 бр | 2:18.58 763 | 2:14.69 831 | 2:16.06 806 | 2:15.03 825 | ||||
28 | Павлов Нікіта | 5392 | 200 бр | X | 2:18.60 763 | X | X | |
29 | Романчук Михайло | 6908 | 400 в/с | 3:49.12 886 | 3:48.09 898 | |||
800 в/с | 7:48.53 898 | |||||||
30 | Романюк Єгор | 6610 | 100 бат | 53.78 779 | 53.84 777 | |||
100 в/с | 50.38 807 | 50.78 788 | ||||||
31 | Снітко Карина | 6846 | 100 в/с | X | 56.34 773 | X | 55.86 793 | |
200 в/с | X | 2:02.37 787 | X | 2:01.45 805 | ||||
32 | Стебко Юрій | 6364 | 100 бр | X | X | X | 1:03.42 721 | |
33 | Терентьєв Микита | 5902 | 50 в/с | 23.68 688 | 23.62 693 | |||
34 | Ткаченко Аліна | 5557 | 200 бр | X | 2:32.00 766 | X | X | |
100 бр | 1:09.57 783 | 1:09.00 802 | 1:10.55 751 | 1:09.83 774 | ||||
35 | Ткаченко Данііл | 6610 | 100 н/сп | 56.27 782 | 56.30 781 | |||
36 | Ткачук Максим | 5392 | 200 бр | X | 2:17.05 789 | X | - | |
100 бр | 1:03.28 726 | 1:02.83 741 | - | - | ||||
37 | Трояновський Ігор | 6364 | 100 бат | 52.69 829 | 52.36 844 | |||
200 бат | 2:01.35 759 | 1:56.48 859 | ||||||
38 | Фень Герман | 6990 | 100 н/сп | 56.22 784 | 55.98 794 | |||
39 | Хрипунов Євген | 6364 | 100 бат | 54.52 748 | 54.14 764 | |||
200 бат | X | 2:02.94 730 | ||||||
200 к/п | X | 2:04.04 776 | ||||||
40 | Чоботар Артем | 5910 | 200 к/п | - | - | X | 2:05.44 750 | |
41 | Шаєнко Владислава | 5910 | 200 в/с | X | 2:02.67 781 | |||
42 | Шевцов Сергій | 6253 | 100 в/с | 48.43 908 | 48.81 887 | |||
43 | Шеліпов Богдан | 6364 | 100 в/с | 50.92 781 | 50.42 805 | |||
44 | Штанько Володимир | 6874 | 50 в/с | X | 23.26 726 |
ЮЧЄ | Дніпро 15-17 лютого | Харків 6-9 березня | ||||||
попередні | фінали | попередні | фінали | переплив | ||||
1 | Анісімов Ілля | 5910 | 200 бат | X | X | 2:03.66 717 | 2:03.81 715 | |
2 | Єрмішина Анастасія | 6046 | 50 бат | 27.70 686 | 27.73 683 | 27.82 677 | 27.40 708 | |
3 | Желтяков Олександр | 5630 | 100 н/сп | 55.70 806 | X | |||
4 | Жукова Євгенія | 6046 | 50 бат | 27.74 683 | 27.73 683 | - | - | |
50 н/сп | X | 29.50 764 | - | - | - | |||
5 | Івченко Вадим | 6046 | 50 в/с | 23.38 715 | 23.27 725 | 23.08 743 | 22.50 802 | |
100 в/с | X | - | 50.75 789 | 50.50 801 | ||||
6 | Ісаєва Каміла | 5557 | 200 бр | X | 2:31.43 775 | X | X | |
50 бр | 32.58 734 | 32.20 761 | X | 32.14 765 | ||||
100 бр | X | 1:09.86 773 | 1:10.80 743 | 1:09.84 774 | ||||
7 | Кизименко Давід | 5910 | 200 бр | X | X | X | 2:17.78 777 | |
8 | Коваленко Андрій | 6046 | 50 бат | X | 24.39 761 | X | 24.58 743 | |
100 бат | X | 54.73 739 | 54.57 746 | 54.59 745 | ||||
9 | Колесников Микита | 5854 | 50 в/с | 23.02 749 | 23.16 735 | |||
10 | Костроміна Вікторія | 5557 | 200 бат | 2:13.85 753 | 2:13.71 756 | X | 2:12.85 770 | |
100 бат | X | X | 1:01.29 741 | 1:00.39 775 | ||||
11 | Крижанівський Ростислав | 6196 | 100 бр | 1:01.78 780 | 1:01.24 801 | 1:02.86 740 | 1:02.36 758 | |
50 бр | 27.87 807 | 27.65 826 | 27.75 817 | 28.03 793 | ||||
200 бр | X | 2:14.93 827 | X | 2:15.38 819 | ||||
12 | Лісовець Володимир | 6196 | 50 бр | 28.33 768 | 28.15 783 | 28.14 784 | 28.21 778 | |
100 бр | 1:02.64 748 | 1:02.46 755 | 1:01.23 801 | 1:00.42 834 | ||||
200 бр | X | X | X | 2:16.18 804 | ||||
13 | Лукашев Георгій | 5791 | 200 бат | 2:00.30 779 | 2:01.00 766 | |||
400 к/п | 4:26.94 762 | 4:23.68 790 | ||||||
14 | Мазуренко Ярослав | 6364 | 50 н/сп | X | X | X | 26.15 773 | X |
15 | Медведєва Ольга | 5680 | 200 бр | X | 2:31.11 780 | 2:30.30 792 | 2:31.28 777 | |
100 бр | X | X | 1:10.77 744 | 1:10.28 759 | ||||
16 | Науменко Вадим | 6803 | 200 н/сп | X | X | 2:02.62 760 | 2:00.91 793 | |
100 н/сп | - | - | 56.30 781 | - | ||||
200 к/п | X | X | X | 2:04.62 765 | ||||
17 | Негода Олег | 6610 | 50 в/с | X | X | X | 23.28 724 | |
18 | Овчінніков Максим | 5854 | 50 бр | 29.09 709 | 28.72 737 | 28.70 739 | 28.49 755 | |
200 бр | X | 2:14.69 831 | 2:16.06 806 | 2:15.03 825 | ||||
100 бр | 1:03.63 714 | X | 1:02.60 750 | 1:02.25 762 | ||||
19 | Пугачов Богдан | 5910 | 50 бр | X | X | 29.14 706 | X | |
20 | Снітко Карина | 6846 | 100 в/с | X | 56.34 773 | X | 55.86 793 | |
200 в/с | X | 2:02.37 787 | X | 2:01.45 805 | ||||
50 бат | - | - | 27.83 676 | 27.17 726 | ||||
21 | Станіславенко Данііл | 6386 | 50 бат | 24.66 736 | 24.69 733 | - | - | |
22 | Стебко Юрій | 6046 | 50 бр | 28.90 723 | 29.11 708 | 29.08 710 | X | |
100 бр | X | X | X | 1:03.42 721 | ||||
23 | Ткаченко Аліна | 5557 | 50 бр | 31.90 782 | 31.59 806 | 32.34 751 | 32.46 743 | |
100 бр | 1:09.57 783 | 1:09.00 802 | 1:10.55 751 | 1:09.83 774 | ||||
24 | Ткачук Максим | 5392 | 50 бр | 28.81 730 | 28.67 741 | - | - | |
200 бр | X | 2:17.05 789 | X | - | ||||
100 бр | 1:03.28 726 | 1:02.83 741 | - | - | ||||
25 | Чоботар Артем | 5557 | 50 бат | 24.65 737 | 24.21 778 | - | - |
834 | Лісовець Володимир | 100 бр | 1:00.42 |
831 | Овчінніков Максим | 200 бр | 2:14.69 |
827 | Крижанівський Ростислав | 200 бр | 2:14.93 |
826 | Крижанівський Ростислав | 50 бр | 27.65 |
806 | Желтяков Олександр | 100 н/сп | 55.70 |
806 | Ткаченко Аліна | 50 бр | 31.59 |
805 | Снітко Карина | 200 в/с | 2:01.45 |
804 | Лісовець Володимир | 200 бр | 2:16.18 |
802 | Івченко Вадим | 50 в/с | 22.50 |
802 | Ткаченко Аліна | 100 бр | 1:09.00 |
801 | Івченко Вадим | 100 в/с | 50.50 |
801 | Крижанівський Ростислав | 100 бр | 1:01.24 |
793 | Науменко Вадим | 200 н/сп | 2:00.91 |
793 | Снітко Карина | 100 в/с | 55.86 |
792 | Медведєва Ольга | 200 бр | 2:30.30 |
790 | Лукашев Георгій | 400 к/п | 4:23.68 |
789 | Ткачук Максим | 200 бр | 2:17.05 |
784 | Лісовець Володимир | 50 бр | 28.14 |
781 | Науменко Вадим | 100 н/сп | 56.30 |
779 | Лукашев Георгій | 200 бат | 2:00.30 |
778 | Чоботар Артем | 50 бат | 24.21 |
777 | Кизименко Давід | 200 бр | 2:17.78 |
775 | Ісаєва Каміла | 200 бр | 2:31.43 |
775 | Костроміна Вікторія | 100 бат | 1:00.39 |
774 | Ісаєва Каміла | 100 бр | 1:09.84 |
773 | Мазуренко Ярослав | 50 н/сп | 26.15 |
770 | Костроміна Вікторія | 200 бат | 2:12.85 |
765 | Ісаєва Каміла | 50 бр | 32.14 |
765 | Науменко Вадим | 200 к/п | 2:04.62 |
764 | Жукова Євгенія | 50 н/сп | 29.50 |
762 | Овчінніков Максим | 100 бр | 1:02.25 |
761 | Коваленко Андрій | 50 бат | 24.39 |
759 | Медведєва Ольга | 100 бр | 1:10.28 |
755 | Овчінніков Максим | 50 бр | 28.49 |
749 | Колесников Микита | 50 в/с | 23.02 |
746 | Коваленко Андрій | 100 бат | 54.57 |
741 | Ткачук Максим | 50 бр | 28.67 |
741 | Ткачук Максим | 100 бр | 1:02.83 |
736 | Станіславенко Данііл | 50 бат | 24.66 |
726 | Снітко Карина | 50 бат | 27.17 |
724 | Негода Олег | 50 в/с | 23.28 |
723 | Стебко Юрій | 50 бр | 28.90 |
721 | Стебко Юрій | 100 бр | 1:03.42 |
717 | Анісімов Ілля | 200 бат | 2:03.66 |
708 | Єрмішина Анастасія | 50 бат | 27.40 |
706 | Пугачов Богдан | 50 бр | 29.14 |
683 | Жукова Євгенія | 50 бат | 27.74 |
ЧЄ | Дніпро 15-17 лютого | Харків 6-9 березня | ||||||
попередні | фінали | попередні | фінали | переплив | ||||
1 | Бухов Владислав | 6364 | 50 в/с | X | 22.32 822 | |||
2 | Говоров Андрій | 5910 | 50 в/с | 22.38 815 | 22.44 809 | |||
50 бат | 23.59 841 | 23.48 853 | ||||||
3 | Зевіна Дарина | 6364 | 200 н/сп | 2:12.89 799 | 2:11.79 819 | |||
4 | Кесіль Денис | 5910 | 200 бат | 1:58.26 820 | 1:57.40 839 | |||
5 | Костроміна Вікторія | 5557 | 200 бат | 2:13.85 753 | 2:13.71 756 | X | 2:12.85 770 | |
6 | Крижанівський Ростислав | 6196 | 50 бр | X | 27.65 826 | X | X | |
7 | Лемешко Любомир | 6874 | 100 бат | 52.52 837 | X | |||
8 | Лісовець Володимир | 6610 | 100 бр | X | X | X | 1:00.42 834 | |
9 | Романчук Михайло | 6908 | 400 в/с | 3:49.12 886 | 3:48.09 898 | |||
800 в/с | 7:48.53 898 | |||||||
10 | Трояновський Ігор | 6364 | 100 бат | 52.69 829 | 52.36 844 | |||
200 бат | X | 1:56.48 859 | ||||||
11 | Шевцов Сергій | 6253 | 100 в/с | 48.43 908 | 48.81 887 | |||
50 в/с | X | 22.46 806 |
908 | Шевцов Сергій | 100 в/с | 48.43 |
898 | Романчук Михайло | 400 в/с | 3:48.09 |
898 | Романчук Михайло | 800 в/с | 7:48.53 |
859 | Трояновський Ігор | 200 бат | 1:56.48 |
853 | Говоров Андрій | 50 бат | 23.48 |
844 | Трояновський Ігор | 100 бат | 52.36 |
839 | Кесіль Денис | 200 бат | 1:57.40 |
837 | Лемешко Любомир | 100 бат | 52.52 |
834 | Лісовець Володимир | 100 бр | 1:00.42 |
826 | Крижанівський Ростислав | 50 бр | 27.65 |
822 | Бухов Владислав | 50 в/с | 22.32 |
819 | Зевіна Дарина | 200 н/сп | 2:11.79 |
815 | Говоров Андрій | 50 в/с | 22.38 |
806 | Шевцов Сергій | 50 в/с | 22.46 |
770 | Костроміна Вікторія | 200 бат | 2:12.85 |
Tokyo OST | Дніпро 15-17 лютого | Харків 6-9 березня | ||||||
попередні | фінали | попередні | фінали | переплив | ||||
1 | Басисто Анастасія | 7195 | 200 бр | X | 2:29.69 802 | |||
2 | Бондар Артем | 6908 | 100 в/с | X | 49.92 829 | |||
3 | Бухов Владислав | 6364 | 50 в/с | X | 22.32 822 | |||
4 | Говоров Андрій | 5910 | 50 в/с | 22.38 815 | 22.44 809 | |||
5 | Голубничий Максим | 6990 | 200 к/п | X | 2:02.97 796 | |||
6 | Зевіна Дарина | 6364 | 100 н/сп | 1:02.02 799 | X | |||
200 н/сп | 2:12.89 799 | 2:11.79 819 | ||||||
7 | Івченко Вадим | 6364 | 50 в/с | X | X | X | 22.50 802 | |
8 | Кесіль Денис | 5910 | 200 бат | 1:58.26 820 | 1:57.40 839 | |||
9 | Лемешко Любомир | 6874 | 100 бат | 52.52 837 | 52.90 819 | |||
10 | Лінник Ілля | 6364 | 50 в/с | X | 22.59 793 | |||
11 | Лісовець Володимир | 6610 | 100 бр | X | X | 1:01.23 801 | 1:00.42 834 | |
12 | Науменко Вадим | 6803 | 200 н/сп | X | X | X | 2:00.91 793 | |
13 | Нестеркін Валентин | 9099 | 100 в/с | 49.36 858 | - | |||
14 | Нестеркін Валентин | 6990 | 100 в/с | - | - | 49.92 829 | 49.36 858 | |
100 бат | - | - | 52.89 819 | - | ||||
15 | Остапенко Нікіта | 5910 | 800 в/с | 8:07.89 795 | ||||
16 | Пікінер Ірина | 5910 | 100 в/с | X | 55.32 816 | |||
17 | Романчук Михайло | 6908 | 400 в/с | 3:49.12 886 | 3:48.09 898 | |||
800 в/с | 7:48.53 898 | |||||||
18 | Снітко Карина | 6990 | 100 в/с | X | X | X | 55.86 793 | |
19 | Трояновський Ігор | 6364 | 100 бат | 52.69 829 | 52.36 844 | |||
200 бат | X | 1:56.48 859 | ||||||
20 | Фролов Сергій | 6253 | 400 в/с | X | 3:52.37 849 | |||
800 в/с | 8:00.82 831 | |||||||
21 | Шевцов Сергій | 6253 | 50 в/с | 22.62 789 | 22.46 806 | |||
100 в/с | 48.43 908 | 48.81 887 |
908 | Шевцов Сергій | 100 в/с | 48.43 |
898 | Романчук Михайло | 400 в/с | 3:48.09 |
898 | Романчук Михайло | 800 в/с | 7:48.53 |
859 | Трояновський Ігор | 200 бат | 1:56.48 |
858 | Нестеркін Валентин | 100 в/с | 49.36 |
858 | Нестеркін Валентин | 100 в/с | 49.36 |
849 | Фролов Сергій | 400 в/с | 3:52.37 |
844 | Трояновський Ігор | 100 бат | 52.36 |
839 | Кесіль Денис | 200 бат | 1:57.40 |
837 | Лемешко Любомир | 100 бат | 52.52 |
834 | Лісовець Володимир | 100 бр | 1:00.42 |
831 | Фролов Сергій | 800 в/с | 8:00.82 |
829 | Бондар Артем | 100 в/с | 49.92 |
822 | Бухов Владислав | 50 в/с | 22.32 |
819 | Зевіна Дарина | 200 н/сп | 2:11.79 |
819 | Нестеркін Валентин | 100 бат | 52.89 |
816 | Пікінер Ірина | 100 в/с | 55.32 |
815 | Говоров Андрій | 50 в/с | 22.38 |
806 | Шевцов Сергій | 50 в/с | 22.46 |
802 | Басисто Анастасія | 200 бр | 2:29.69 |
802 | Івченко Вадим | 50 в/с | 22.50 |
799 | Зевіна Дарина | 100 н/сп | 1:02.02 |
796 | Голубничий Максим | 200 к/п | 2:02.97 |
795 | Остапенко Нікіта | 800 в/с | 8:07.89 |
793 | Лінник Ілля | 50 в/с | 22.59 |
793 | Науменко Вадим | 200 н/сп | 2:00.91 |
793 | Снітко Карина | 100 в/с | 55.86 |
Tokyo OQT | Дніпро 15-17 лютого | Харків 6-9 березня | ||||||
попередні | фінали | попередні | фінали | переплив | ||||
1 | Романчук Михайло | 6908 | 800 в/с | 7:48.53 898 | ||||
2 | Трояновський Ігор | 6364 | 200 бат | X | 1:56.48 859 | |||
3 | Шевцов Сергій | 6253 | 100 в/с | 48.43 908 | X |
908 | Шевцов Сергій | 100 в/с | 48.43 |
898 | Романчук Михайло | 800 в/с | 7:48.53 |
859 | Трояновський Ігор | 200 бат | 1:56.48 |