| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | ||||||||||
| ||||||||||
Чемпіонат України з плавання серед юнаків | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
100 м брас - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | БІЛЕЦЬКИЙ Ілля | 05 | I | Дніпропетровська | 1:11.37 | |||||||||||||||||||||||||||
2 | СТРОГУШ Олександр | 05 | II | Тернопільська | 1:13.89 | |||||||||||||||||||||||||||
3 | МАКОВІЙЧУК Владислав | 05 | II | Чернівецька | 1:14.57 | |||||||||||||||||||||||||||
4 | КЛИСЬ Максим | 05 | I | Київська | 1:14.92 | |||||||||||||||||||||||||||
5 | БАБЕНКО Степан | 05 | I | Київська | 1:15.70 | |||||||||||||||||||||||||||
6 | ТОРБА Євгеній | 05 | I | Київська (2 к) | 1:16.24 | |||||||||||||||||||||||||||
7 | ШАБАНОВ Антон | 05 | II | Київ | 1:16.53 | |||||||||||||||||||||||||||
8 | ГОНЧАРЕНКО Олександр | 06 | II | Київ (2 к) | 1:16.59 | |||||||||||||||||||||||||||
9 | ПАДВА Денис | 05 | II | Дніпропетровська (2 к) | 1:16.77 | |||||||||||||||||||||||||||
10 | ГАРАЩЕНКО Ігор | 05 | I | Дніпропетровська (2 к) | 1:17.28 | |||||||||||||||||||||||||||
11 | КОЛІСНІЧЕНКО Микита | 05 | II | Полтавська | 1:17.48 | |||||||||||||||||||||||||||
12 | КОНДРАТЮК Костянтин | 05 | II | Житомирська | 1:18.48 | |||||||||||||||||||||||||||
13 | МІЩУК Станіслав | 05 | I | Рівненська | 1:18.79 | |||||||||||||||||||||||||||
14 | НІЖНІЧЕНКО Павло | 05 | II | Полтавська | 1:18.86 | |||||||||||||||||||||||||||
15 | ПОЛЯК Сергій | 07 | II | Закарпатська | 1:18.91 | |||||||||||||||||||||||||||
16 | ЩЕРБИНА Владислав | 05 | II | Київська | 1:19.10 | |||||||||||||||||||||||||||
17 | НЕРОДА Андрій | 05 | II | Волинська | 1:19.15 | |||||||||||||||||||||||||||
18 | ВЕРНЕР Данііл | 05 | II | Полтавська | 1:19.31 | |||||||||||||||||||||||||||
19 | ЯРИНОВСЬКИЙ Дмитро | 06 | II | Харківська | 1:19.38 | |||||||||||||||||||||||||||
20 | РЕВЕНКО Артем | 05 | II | Одеська (2 к.) | 1:20.66 | |||||||||||||||||||||||||||
21 | ІВАНОВ Іван | 05 | I | Сумська | 1:21.55 | |||||||||||||||||||||||||||
22 | ПІСКУН Олексій | 05 | II | Харківська (2 к) | 1:21.95 | |||||||||||||||||||||||||||
23 | АЛЄНІН Максим | 06 | II | Волинська | 1:22.00 | |||||||||||||||||||||||||||
24 | ЧМИХАЛО Тимофій | 06 | II | Донецька | 1:22.08 | |||||||||||||||||||||||||||
25 | КОТЬОЛКІН Остап | 06 | II | Львівська | 1:23.00 | |||||||||||||||||||||||||||
26 | ЗМІЄНКО Кирило | 05 | II | Одеська | 1:23.01 | |||||||||||||||||||||||||||
27 | ЛЬВУТІН Лев | 07 | II | Запорізька | 1:23.28 | |||||||||||||||||||||||||||
28 | КАМАРДІН Арсеній | 06 | II | Запорізька (2 к) | 1:23.85 | |||||||||||||||||||||||||||
29 | САВЕЛЮК Ярослав | 05 | II | Хмельницька | 1:24.03 | |||||||||||||||||||||||||||
30 | КОВАЛЬОВ Олександр | 06 | II | Миколаївська | 1:24.43 | |||||||||||||||||||||||||||
31 | ШАБЛОВСЬКИЙ Костянтин | 06 | II | Запорізька (2 к) | 1:24.77 | |||||||||||||||||||||||||||
32 | МАЙДАНСЬКИЙ Юрій | 06 | III | Львівська | 1:25.50 | |||||||||||||||||||||||||||
33 | ЛАВРИК Віталій | 06 | I | Івано-Франківська | 1:26.35 | |||||||||||||||||||||||||||
34 | БАРИЛЯК Ярослав | 06 | II | Київська (2 к) | 1:26.40 | |||||||||||||||||||||||||||
35 | КОМІССАРОВ Артем | 05 | II | Київська (2 к) | 1:27.37 | |||||||||||||||||||||||||||
36 | КОРЯГІН Андрій | 06 | II | Полтавська | 1:27.47 | |||||||||||||||||||||||||||
37 | ФЕДОРЧЕНКО Кирило | 06 | II | Донецька (2 к.) | 1:30.03 | |||||||||||||||||||||||||||
38 | ШУМІЛОВ Гліб | 07 | III | Львівська (2 к) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
39 | КРАВЧЕНКО Богдан | 05 | II | Сумська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
40 | ДЯДЕНКО Ілля | 06 | II | Кіровоградська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
41 | ЧЕКУЛАЄВ Віктор | 05 | II | Запорізька (2 к) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
42 | МОРГУНОВ Олександр | 06 | III | Вінницька | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
43 | ПОТАПОВ Артем | 07 | III | Хмельницька | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
44 | ГУСАК Владислав | 06 | II | Тернопільська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
45 | БІЛОКУР Євгеній | 05 | II | Сумська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
46 | БЕРЛАНДИН Володимир | 07 | III | Львівська (2 к) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
47 | ШКВІР Антон | 05 | III | Львівська (2 к) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
48 | КРАСНІЦЬКИЙ Ярослав | 06 | II | Кіровоградська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
49 | КОВАЛЬЧУК Тимофій | 06 | II | Івано-Франківська | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
50 | ЦАПЕНКО Микола | 05 | II | Одеська (2 к.) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||
51 | ЧЕБОТАРЬОВ Андрій | 05 | II | Одеська (2 к.) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||