4x100 м вільний стиль - змішана |
Рекорди
| Рекорд України | 3:34.89 | Стандартний час | | |
| Юніорський Рекорд України | 3:42.18 | Збірна України | 05.05.2018 | Всесвітня гімназіада |
| Юнацький Рекорд України | 3:45.90 | Збірна Харківської. обл. | 23.11.2017 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 3:54.39 | Збірна Київської. обл. | 08.12.2017 | Чемпіонат України (юнаки) |
|
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Львівська
|
4:44.71
|
|
| 3
| +6.46
|
|
Бенцак
Роман
,
Іванченко
Єлизавета
,
Малєєва
Альбіна
,
Репницький
Станіслав
|
4 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Донецька (2 к.)
|
4:38.39
|
|
| 2
| +0.14
|
5 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Рівненська (2 к.)
|
4:38.25
|
|
| 1
|
|
|
Маркопольська
Олександра
,
Гаврилюк
Володимир
,
Трачук
Влада
,
Нечидюк
Максим
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:15:35:74) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Волинська (2 к.)
|
4:58.74
|
|
| 5
| +27.51
|
|
Бикирюк
Ілля
,
Гущук
Катерина
,
Падалюк
Наталія
,
Нагірний
Орест
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Черкаська
|
4:49.18
|
|
| 3
| +17.95
|
|
Бурхан
Євгеній
,
Пойда
Анастасія
,
Івженко
Дарья
,
Бабенко
Максим
|
5 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Вінницька
|
4:52.46
|
|
| 4
| +21.23
|
|
Луценко
Владислав
,
Ткаченко
Анна
,
Повар
Діана
,
Гайдайчук
Дмитро
|
6 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
|
| Тернопільська
|
4:31.23
|
|
| 1
|
|
|
Протоковська
Діана Марія
,
Ференц
Максим
,
Теслюк
Анастасія
,
Данилевич
Микола
|
7 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Житомирська
|
4:45.38
|
|
| 2
| +14.15
|
|
Козенюк
Ванда
,
Соломко
Марія
,
Омельчук
Олександр
,
Кондратюк
Костянтин
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:21:35:09) |
1 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Закарпатська
|
4:29.78
|
|
| 4
| +18.82
|
|
Кирилюк
Марія
,
Балог
Станіслав
,
Шпонтак
Анастасія
,
Голямінських
Андрій
|
2 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| Київ (2 к)
|
4:27.14
|
|
| 3
| +16.18
|
|
Дика
Тетяна
,
Хребтань
Єлизавета
,
Непоп
Олександр
,
Чижов
Владислав
|
3 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Донецька
|
4:15.88
|
|
| 2
| +4.92
|
|
Перепелятник
Мирослава
,
Іваненко
Владислава
,
Хаджинов
Олександр
,
Унукович
Володимир
|
4 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Рівненська
|
4:10.96
|
|
| 1
|
|
|
Ліпецька
Анастасія
,
Рубльов
Ян
,
Кондратюк
Вікторія
,
Жовтко
Юрій
|
5 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Сумська
|
4:38.12
|
|
| 7
| +27.16
|
|
Титаренко
Ольга
,
Іванов
Іван
,
Наумко
Вероніка
,
Наумов
Святослав
|
6 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Івано-Франківська
|
4:35.63
|
|
| 6
| +24.67
|
|
Гончарук
Софія
,
Сенчій
Ксенія
,
Дубина
Тарас
,
Зінковський
Нестор
|
7 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Волинська
|
4:34.48
|
|
| 5
| +23.52
|
|
Алєнін
Максим
,
Лебедь
Вікторія
,
Грисюк
Олександра
,
Сарапін
Даніїл
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:28:21:69) |
1 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:20.03
|
|
| 5
| +12.53
|
|
Помазан
Данило
,
Репецька
Діана
,
Кайдана
Анна
,
Гаращенко
Ігор
|
2 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Запорізька
|
4:16.16
|
|
| 3
| +8.66
|
|
Лебедєв
Денис
,
Колосок
Павло
,
Бузовська
Марія
,
Самсон
Анна
|
3 |
М. КИЇВ
|
| Київ
|
4:08.94
|
|
| 2
| +1.44
|
|
Єрмішина
Єлизавета
,
Єрмішина
Анастасія
,
Галайчук
Іван
,
Усов
Марат
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Харківська
|
4:16.33
|
|
| 4
| +8.83
|
|
Засядько
Нікіта
,
Денисенко
Олеся
,
Чумаченко
Дарина
,
Проценко
Максим
|
5 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| Дніпропетровська
|
4:07.50
|
|
| 1
|
|
|
Кочу
Антон
,
Шишка
Софія
,
Нікіша
Поліна
,
Білецький
Ілля
|
6 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Київська
|
4:21.86
|
|
| 6
| +14.36
|
|
Вишніков
Дмитро
,
Маложон
Богдана
,
Щербакова
Єлізавєта
,
Тарасов
Євген
|
7 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Полтавська
|
4:21.92
|
|
| 7
| +14.42
|
|
Робота
Анна
,
Грабко
Іван
,
Шевченко
Дарья
,
Жиленко
Єгор
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|