200 м комплексне плавання - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:06.47 | Олександр Васильєв | 24.05.2011 | Літній Кубок України |
| Вище досягнення України | 2:11.34 | Георгій Лукашев | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:32:49:23) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| Київ (2 к)
|
2:35.77
| II
|
| 1
|
|
3 |
ЛАРІН
Єгор
| 06
| Херсонська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
4 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
| 05
| Тернопільська
|
2:43.41
| II
|
| 2
| +7.64
|
5 |
ДЕРЕВЕЦЬКИЙ
Олег
| 05
| Тернопільська
|
2:56.94
| III
|
| 3
| +21.17
|
6 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
| 06
| Хмельницька
|
3:02.21
| III
|
| 4
| +26.44
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:37:03:93) |
1 |
БАСАРА
Михайло
| 06
| Тернопільська
|
3:00.98
| III
|
| 8
| +23.15
|
2 |
ЩУКІН
Артем
| 06
| Одеська (2 к.)
|
2:46.76
| II
|
| 4
| +8.93
|
3 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська
|
2:44.21
| II
|
| 2
| +6.38
|
4 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська
|
2:46.62
| II
|
| 3
| +8.79
|
5 |
МЕЛЬНИК
Артем
| 05
| Одеська
|
2:37.83
| II
|
| 1
|
|
6 |
ГОРЯЧУН
Данило
| 05
| Одеська (2 к.)
|
2:56.44
| III
|
| 7
| +18.61
|
7 |
ГРИГОРЬЄВ
Іван
| 05
| Сумська
|
2:51.70
| III
|
| 5
| +13.87
|
8 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
2:52.96
| III
|
| 6
| +15.13
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:40:33:30) |
1 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (2 к)
|
2:49.52
| III
|
| 5
| +21.09
|
2 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
2:28.43
| I
|
| 1
|
|
3 |
БИКИРЮК
Ілля
| 05
| Волинська (2 к.)
|
2:56.47
| III
|
| 6
| +28.04
|
4 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська
|
2:29.46
| I
|
| 2
| +1.03
|
5 |
БІЛИЙ
Олексій
| 06
| Вінницька
|
3:02.25
| III
|
| 8
| +33.82
|
6 |
НАГІРНИЙ
Орест
| 05
| Волинська (2 к.)
|
2:48.51
| III
|
| 4
| +20.08
|
7 |
ДЯДЕНКО
Ілля
| 06
| Кіровоградська
|
2:47.45
| III
|
| 3
| +19.02
|
8 |
КАНЦІР
Максим
| 05
| Львівська (2 к)
|
2:57.92
| III
|
| 7
| +29.49
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:44:07:92) |
1 |
ЛАВРИК
Віталій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:51.23
| III
|
| 5
| +33.56
|
2 |
ДУДКІН
Давид
| 05
| Донецька (2 к.)
|
2:46.75
| II
|
| 3
| +29.08
|
3 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (2 к.)
|
2:46.36
| II
|
| 2
| +28.69
|
4 |
ФИЛИПІВ
Данило
| 08
| Львівська
|
2:52.30
| III
|
| 6
| +34.63
|
5 |
ТОРБА
Євгеній
| 05
| Київська (2 к)
| Д/К
|
|
| 7
|
|
6 |
КОСМІНА
Костянтин
| 05
| Донецька (2 к.)
|
2:46.90
| II
|
| 4
| +29.23
|
7 |
РАСТОРГУЄВ
Назар
| 06
| Київська (2 к)
|
3:00.09
| III
|
| 8
| +42.42
|
8 |
НАУМОВ
Андрій
| 00
| Волинська
| Д/К
|
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 12:48:44:09) |
1 |
ЯЦЕНКО
Вадим
| 06
| Полтавська (2 к)
|
2:45.50
| II
|
| 7
| +10.26
|
2 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська
|
2:44.89
| II
|
| 5
| +9.65
|
3 |
КУЛИНИЧ
Дмитро
| 06
| Харківська (2 к)
|
2:38.09
| II
|
| 2
| +2.85
|
4 |
БОЙКО
Дмитро
| 06
| Харківська (2 к)
|
2:40.30
| II
|
| 3
| +5.06
|
5 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська
|
2:35.24
| II
|
| 1
|
|
6 |
СОРОКА
Юрій
| 05
| Львівська
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
СКРИД
Андрій
| 05
| Київська (2 к)
|
2:44.92
| II
|
| 6
| +9.68
|
8 |
ВОЙТЮК
Юрій
| 05
| Львівська
|
2:40.72
| II
|
| 4
| +5.48
|
|
| Заплив 6
(Старт: 12:52:15:91) |
1 |
ІВАЩЕНКО
Микита
| 05
| Полтавська (2 к)
|
2:44.33
| II
|
| 7
| +14.69
|
2 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ
|
2:36.34
| II
|
| 3
| +6.70
|
3 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
2:38.51
| II
|
| 4
| +8.87
|
4 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
| 05
| Київська
|
2:33.74
| II
|
| 2
| +4.10
|
5 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька
|
2:29.64
| I
|
| 1
|
|
6 |
КОНДРАТЮК
Костянтин
| 05
| Житомирська
|
2:40.60
| II
|
| 5
| +10.96
|
7 |
ФЕДОРОВ
Вадим
| 05
| Кіровоградська
|
2:40.78
| II
|
| 6
| +11.14
|
8 |
ЛИТВИНЕНКО
Микита
| 06
| Харківська (2 к)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
|
| Заплив 7
(Старт: 12:55:47:47) |
1 |
ГРЕЦЕЛЯК
Маркіян
| 06
| Львівська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
2:35.39
| II
|
| 4
| +1.81
|
3 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:35.19
| II
|
| 3
| +1.61
|
4 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська
|
2:33.77
| II
|
| 2
| +0.19
|
5 |
ТАРАСОВ
Євген
| 06
| Київська
|
2:36.08
| II
|
| 6
| +2.50
|
6 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (2 к.)
|
2:33.58
| II
|
| 1
|
|
7 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
2:40.25
| II
|
| 8
| +6.67
|
8 |
МИКИТЕНКО
Владислав
| 06
| Полтавська
|
2:40.03
| II
|
| 7
| +6.45
|
|
| Заплив 8
(Старт: 12:59:36:28) |
1 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька
|
2:42.48
| II
|
| 8
| +13.93
|
2 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська
| Д/К
|
|
| 7
|
|
3 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька
|
2:31.18
| II
|
| 4
| +2.63
|
4 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська
|
2:28.55
| I
|
| 1
|
|
5 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська
|
2:30.75
| II
|
| 3
| +2.20
|
6 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
2:33.10
| II
|
| 5
| +4.55
|
7 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька
|
2:30.26
| II
|
| 2
| +1.71
|
8 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька
|
2:34.86
| II
|
| 6
| +6.31
|
|
| Заплив 9
(Старт: 13:04:38:87) |
1 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
2:24.29
| I
|
| 4
| +5.39
|
2 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
2:28.02
| I
|
| 6
| +9.12
|
3 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
2:18.90
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ
|
2:21.11
| I
|
| 2
| +2.21
|
6 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська
|
2:29.11
| I
|
| 7
| +10.21
|
7 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська
|
2:27.92
| I
|
| 5
| +9.02
|
8 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська
| Д/К
|
|
| 8
|
|
|
|