Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

400 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
попередні запливи
1 ФРОЛОВ Сергій 92змс
Київська
3:49.34
2 ОМЕЛЬКОВ Дмитро 99мс
Запорізька
3:58.00
3 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
4:04.61
4 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
4:05.39
5 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
4:07.89
6 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
4:08.89
7 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
4:10.08
8 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
4:14.84
9 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
4:15.20
10 СМАЛЬ Олексій 00кмс
Київ
4:19.01
11 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
4:19.91
12 ІГНАТОВ Ілля 02кмс
Одеська
4:20.60
13 МАКАРЕВИЧ Денис 01кмс
Харківська
4:22.88
14 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
4:23.04
15 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
4:24.07
16 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
4:25.48
17 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
4:28.57
18 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
4:43.61
19 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло 03кмс
Запорізька
N/T
20 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
N/T
21 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
N/T
22 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
N/T
23 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T
24 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
N/T

Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
A-фінал
1 ФРОЛОВ Сергій 92змс
Київська
3:55.80
2 ОМЕЛЬКОВ Дмитро 99мс
Запорізька
3:58.21
3 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
4:07.72
4 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
4:09.14
5 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
4:12.82
6 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
4:13.54
7 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
4:14.23
8 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
4:15.72