Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
1ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
52.89
2БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.10
3КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
54.54
4КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.75
5ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
55.99
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.28
7ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.63
8РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
56.93
9КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
56.96
10ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
57.08
11ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
57.21
12ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.32
13ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
57.56
14МОРОЗ Олександр
99мс
Київ
57.60
15ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
57.84
16УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
58.00
17НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
58.27
18ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
58.27
19САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
58.42
20КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
58.64
21МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
59.04
22ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
59.28
23СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
59.66
24ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
59.82
25КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
59.83
26ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
1:00.16
27ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
1:00.55
28ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
1:00.58
29НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
1:00.73
30НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
1:01.13
31ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
1:01.73
32САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:02.25
33КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:03.27
34ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
1:04.70
35ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
1:04.86
36ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
1:04.97
37ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:06.47
38ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
N/T
39КЛЯЦЬКИЙ Денис
99кмс
Дніпропетровська
N/T
40КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
N/T
41ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
N/T
42СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
A-фінал
1КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
53.57
2ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
53.76
3БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.56
4КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.77
5ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.19
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.40
7УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
56.53