Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
1:51.52
2 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
1:54.04
3 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
1:54.24
4 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
1:54.56
5 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній 01мс
Запорізька
1:55.17
6 СЕМЕНОВ Микита 95мс
Кіровоградська
1:56.41
7 ВЛАСЕНКО Денис 02кмс
Київ
1:56.84
8 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
1:57.01
9 БОНДАР Артем 02мс
Рівненська
1:57.15
10 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
1:57.71
11 КОРКУНОВ Антон 99мс
Київ
1:58.21
12 СМАЛЬ Олексій 00кмс
Київ
1:58.28
13 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
1:58.46
14 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
1:58.65
15 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
1:58.68
16 КУРЧЕНКО Антон 01кмс
Полтавська
1:58.83
17 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
1:58.83
18 СИДОРЕНКО Артем 01кмс
Харківська
1:59.56
19 ІГНАТОВ Ілля 02кмс
Одеська
1:59.90
20 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис 02II
Дніпропетровська
2:00.09
21 КІЛІМБЕТ Нікіта 00кмс
Запорізька
2:00.55
22 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
2:01.53
23 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр 96мс
Миколаївська
2:02.30
24 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
2:02.36
25 МІЩУК Дмитро 00кмс
Волинська
2:02.66
26 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
2:02.73
27 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
2:03.46
28 БУТЕНКО Артур 01кмс
Запорізька
2:03.66
29 КАРАСІЙЧУК Антон 01кмс
Волинська
2:04.20
30 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
2:04.26
31 КОТЕНКО Кирило 01кмс
Київ
2:04.38
32 ФОКОВ Єгор 03кмс
Дніпропетровська
2:04.42
33 СЕМЕНЮК Нікіта 01кмс
Одеська
2:05.60
34 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
2:06.21
35 ГУМЕНЮК Володимир 02кмс
Одеська
2:06.55
36 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
2:10.02
37 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
2:11.08
38 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро 00I
Миколаївська
2:12.47
39 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
2:12.78
40 ЛАЗАРЕНКО Максим 01I
Львівська
2:17.37
41 РОМАНКО Олег 01I
Львівська
2:20.99
42 ПЛОХИЙ Назар 01I
Дніпропетровська
N/T
43 РИБІН Захар 01II
Дніпропетровська
N/T
44 МАЗУР Максим 00кмс
Запорізька
N/T
45 ІВАНОВ Владислав 98мс
Дніпропетровська
N/T
46 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
N/T
47 БАЛАШОВ Вячеслав 01мс
Харківська
N/T
48 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
N/T
49 АЛЕКСЕЄНКО Андрій 03кмс
Запорізька
N/T
50 КАБАНОВ Владислав 01кмс
Дніпропетровська
N/T
51 САПУН Тихон 99кмс
Запорізька
N/T
52 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
A-фінал
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
1:53.30
2 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
1:54.33
3 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
1:55.07
4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
1:55.44
5 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
1:55.66
6 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
1:55.84
7 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
1:56.41
8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній 01мс
Запорізька
1:57.59