Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:51.52
2РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:54.04
3РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:54.24
4ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.56
5ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:55.17
6СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
1:56.41
7ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
1:56.84
8ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:57.01
9БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
1:57.15
10ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
1:57.71
11КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
1:58.21
12СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
1:58.28
13ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
1:58.46
14БОЛДИРЕВ Мирослав
02кмс
Київ
1:58.65
15ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:58.68
16КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
1:58.83
17МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
1:58.83
18СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:59.56
19ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
1:59.90
20ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
2:00.09
21КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
2:00.55
22ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:01.53
23ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
2:02.30
24СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
2:02.36
25МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
2:02.66
26КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:02.73
27МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
2:03.46
28БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
2:03.66
29КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
2:04.20
30СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:04.26
31КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:04.38
32ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
2:04.42
33СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
2:05.60
34РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
2:06.21
35ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
2:06.55
36ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:10.02
37БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
2:11.08
38ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
2:12.47
39ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:12.78
40ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
2:17.37
41РОМАНКО Олег
01I
Львівська
2:20.99
42ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
N/T
43РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
N/T
44МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
N/T
45ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
N/T
46ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
N/T
47БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
N/T
48ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
N/T
49АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
N/T
50КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
N/T
51САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
N/T
52РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
N/T