Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
1КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:01.85
2БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:04.35
3МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:06.77
4КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.80
5СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:06.98
6СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
1:07.08
7ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
1:07.12
8ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
1:07.13
9КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:07.75
10ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:07.75
11ДИВАК Марія
03кмс
Київська
1:08.31
12КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
1:08.80
13КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
1:08.93
14БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
1:09.89
15ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
1:09.93
16ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
1:10.20
17ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
1:10.47
18РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
1:10.60
19БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
1:11.21
20НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
1:11.32
21КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
1:11.85
22РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
1:11.91
23ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
1:12.75
24КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
1:12.96
25КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
1:12.99
26ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
1:13.07
27ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
1:14.35
28СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
N/T
29ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
A-фінал
1КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:03.57
2БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:05.30
3СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:06.63
4КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.79
5МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:07.40
6ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:08.05
7КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:08.11