Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
1:01.85
2 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
1:04.35
3 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
1:06.77
4 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
1:06.80
5 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
1:06.98
6 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
1:07.08
7 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
1:07.12
8 ВАСЮКОВА Ксенія 01мс
Київ
1:07.13
9 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
1:07.75
10 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
1:07.75
11 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
1:08.31
12 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
1:08.80
13 КЛІМОВА Марія 01кмс
Київ
1:08.93
14 БРЕДІХІНА Анастасія 03кмс
Донецька
1:09.89
15 ПРОНЧАКОВА Софія 04кмс
Донецька
1:09.93
16 ДМИТРІЄВА Анастасія 03кмс
Волинська
1:10.20
17 ТАТАРЧУК Тетяна 03кмс
Миколаївська
1:10.47
18 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
1:10.60
19 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
1:11.21
20 НЕКРАСОВА Ксенія 03кмс
Донецька
1:11.32
21 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
1:11.85
22 РАЗСУКОВСЬКА Христина 04кмс
Миколаївська
1:11.91
23 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
1:12.75
24 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
1:12.96
25 КИРИК Ніна 04кмс
Рівненська
1:12.99
26 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
1:13.07
27 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
1:14.35
28 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
N/T
29 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
A-фінал
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
1:03.57
2 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
1:05.30
3 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
1:06.63
4 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
1:06.79
5 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
1:07.40
6 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
1:08.05
7 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
1:08.11