Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
1КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
24.25
2ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
24.28
3ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
24.37
4БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
24.45
5УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
24.90
6КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
24.98
7КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
25.12
8ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
25.36
9ШАРАН Павло
00мс
Київ
25.77
10СЕМЕНЕНКО Тимур
02кмс
Київ
25.80
11РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
25.91
12ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
25.91
13КУСЬ Олег
02мс
Київ
26.15
14ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
26.22
15КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
26.31
16ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
26.33
17НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
26.37
18ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
26.66
19ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
26.71
20МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
26.80
21ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
26.84
22СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
26.87
23САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
26.89
24ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
27.09
25ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
27.10
26ТУРЧЕНКО Артур
00мс
Київська
27.27
27МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
27.33
28НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
27.35
29ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
27.38
30АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97кмс
Миколаївська
27.42
31ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
27.44
32КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
27.48
33НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
27.53
34БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
27.59
35ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
27.62
36ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
27.66
37ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
27.72
38САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
27.76
39ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
27.95
40ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
27.96
41РОМАНКО Олег
01I
Львівська
28.12
42СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
28.16
43БЕСАРАБЕНКО Михайло
01кмс
Харківська
28.26
44КАЗНАЧЕЄВ Данило
99кмс
Донецька
28.37
45ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
28.46
46ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
28.85
47НИЧИПОРЕНКО Кирило
03II
Чернігівська
28.86
48ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
28.94
49РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
29.07
50ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
29.35
51ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
30.12
52КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
N/T
53МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
N/T
54ПАСЕМКО Владислав
01I
Львівська
N/T
55КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
N/T
56ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
N/T
57ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
N/T
58КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
N/T
59КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
N/T
60БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
N/T
61КЛЯЦЬКИЙ Денис
99кмс
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
A-фінал
1БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
24.19
2ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
24.24
3КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
24.32
4КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
24.37
5ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
24.73
6КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
24.86
7ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
25.06