Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
1НАДЖАФОВА Дарья
90мсмк
Харківська
25.57
2КОБА Надія
95мсмк
Дніпропетровська
26.16
3КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
26.34
4ЯКУБА Орина
98мс
Київ
26.38
5ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
26.87
6МАРТІ Аміна
02мс
Запорізька
26.97
7МЕЛЬНІЧУК Марія
00мс
Дніпропетровська
27.11
8ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
27.11
9ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
27.20
10ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Київська
27.23
11ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
27.39
12СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
27.41
13ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
27.44
14МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
27.46
15СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
27.48
16БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
27.53
17ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00мс
Київ
27.69
18РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
27.71
19ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
27.73
20ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
27.84
21ГОЛОВАЧОВА Анна
00мс
Київська
27.85
22НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
27.86
23ДИВАК Марія
03кмс
Київська
27.91
24ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
28.05
25ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
28.06
26ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
28.15
27МОІСЕЄНКО Альона
03кмс
Дніпропетровська
28.17
28ЗУБЧУК Катерина
01мс
Київська
28.21
29КАРАЩЕНКО Вікторія
02кмс
Харківська
28.23
30ЧУБИР Ангеліна
05кмс
Запорізька
28.25
31ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
28.26
32КОРОСТІЙ Таісія
03кмс
Харківська
28.41
33ДЕРЮГІНА Анна
03кмс
Запорізька
28.47
34БУЗЛАМА Анастасія
02кмс
Донецька
28.49
35ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
28.52
36ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
28.71
37ХАРЧЕНКО Лурдес
02I
Запорізька
28.85
38МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
28.90
39БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
28.91
40САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
29.21
41ТОКМАКОВА Діана
01I
Запорізька
29.23
42ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
29.36
43СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
29.49
44КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
29.51
45СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
29.54
46ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
29.59
47СПИРИДОНОВА Дарья
03I
Донецька
29.71
48ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
29.96
49ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
29.98
50ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
30.00
51СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
30.11
52ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
30.47
53ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
31.37
54ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05II
Харківська
33.52
55КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
N/T
56ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
N/T
57ТЕЛЮК Катерина
03III
Дніпропетровська
N/T
58ВАСЬКО Катерина
99кмс
Запорізька
N/T
59ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
N/T
60СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
N/T
61МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
N/T