Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
1БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
29.80
2ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
30.11
3ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.10
4СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.14
5ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.26
6СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
31.32
7МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
31.52
8ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
31.55
9ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
31.65
10ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
31.68
11СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.77
12ДИВАК Марія
03кмс
Київська
31.88
13КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
32.14
14РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
32.36
15ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
32.91
16ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
32.99
17БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
33.01
18БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
33.20
19НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
33.48
20КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
33.53
21РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
33.80
22КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
33.95
23ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
34.25
24ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
34.27
25БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
34.50
26СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
36.57
27МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
37.17
28СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
N/T
29СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
A-фінал
1БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
30.46
2ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
31.05
3СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.22
4СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.35
5ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.36
6ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
31.48
7ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.87