Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
1 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
2:02.07
2 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
2:03.40
3 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
2:05.09
4 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:06.07
5 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
2:06.76
6 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
2:07.74
7 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
2:07.88
8 ЩІНОВ Ігор 01кмс
Запорізька
2:09.62
9 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
2:10.96
10 КОРОЛЬОВ Максим 00кмс
Донецька
2:11.39
11 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
2:11.57
12 КОНТОРОВИЧ Олексій 03кмс
Одеська
2:11.67
13 САГАЙДАК Степан 01кмс
Київська
2:14.48
14 СКАЛЬОВИЙ Віталій 00кмс
Запорізька
2:15.06
15 ГУДИМА Артем 01кмс
Полтавська
2:16.43
16 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
2:17.41
17 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
2:37.76
18 НАСТЕЧКО Владислав 01кмс
Дніпропетровська
N/T
19 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
N/T
20 НАУМЕНКО Вадим 03мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
A-фінал
1 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
2:00.73
2 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
2:06.51
3 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:06.62
4 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
2:06.86
5 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
2:07.86
6 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
2:08.31
7 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
2:08.51
8 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
2:10.77