Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
1 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:05.74
2 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
2:06.56
3 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
2:07.64
4 ХРИПУНОВ Євген 02мс
Київ
2:07.89
5 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
2:09.14
6 ГОЛОВЧАК Максим 95мс
Дніпропетровська
2:09.82
7 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
2:11.13
8 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:11.28
9 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
2:11.83
10 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:12.09
11 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:13.04
12 СЕМЕНОВ Микита 95мс
Кіровоградська
2:14.01
13 НАУМОВ Андрій 00кмс
Волинська
2:14.37
14 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
2:14.53
15 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
2:14.78
16 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
2:15.23
17 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
2:15.46
18 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
2:15.47
19 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило 02кмс
Дніпропетровська
2:15.91
20 КУРЧЕНКО Антон 01кмс
Полтавська
2:16.03
21 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
2:16.20
22 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:16.75
23 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
2:17.06
24 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
2:17.21
25 ШТАНЬКО Володимир 02кмс
Полтавська
2:17.28
26 НОСКО Андрій 02кмс
Донецька
2:18.08
27 КОШИЛЬ Богдан 00мс
Рівненська
2:18.65
28 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
2:18.71
29 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
2:19.20
30 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
2:19.26
31 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
2:19.29
32 КІЛІМБЕТ Нікіта 00кмс
Запорізька
2:21.71
33 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
2:22.33
34 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
2:22.46
35 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
2:22.63
36 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
2:22.91
37 ДЕМЧЕНКО Данило 01I
Донецька
2:23.95
38 СЛАВОВ Іван 01кмс
Одеська
2:25.97
39 КРОХМАЛЬОВ Микита 02кмс
Донецька
2:26.52
40 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
2:26.55
41 ПОВАЛЯЄВ Тимур 04кмс
Запорізька
2:26.60
42 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
2:27.89
43 ТАРАНІН Данило 00кмс
Миколаївська
2:28.23
44 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
2:30.90
45 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T
46 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
N/T
47 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
N/T
48 КАЗНАЧЕЄВ Данило 99кмс
Донецька
N/T
49 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл 02кмс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
A-фінал
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
2:09.19
2 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:09.25
3 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
2:09.84
4 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:10.26
5 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
2:10.27
6 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
2:11.76
7 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:12.31
8 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
2:12.62