Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
1 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
2:14.46
2 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
2:14.77
3 ДИМО Валерій 85змс
Київська
2:15.09
4 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:22.24
5 ПРОСКУРА Ігор 97мс
Київська
2:22.92
6 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
2:22.98
7 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:23.81
8 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
2:24.07
9 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
2:24.48
10 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
2:25.66
11 ТАРАНІН Данило 00кмс
Миколаївська
2:26.32
12 ГОЛОДНЮК Дмитро 00мс
Запорізька
2:26.59
13 КАРИЙ Данило 01мс
Дніпропетровська
2:26.82
14 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
2:26.98
15 ПОНОМАРЕНКО Олександр 01кмс
Львівська
2:28.48
16 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:30.23
17 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
2:30.92
18 ГОЛУБ Михайло 03кмс
Дніпропетровська
2:32.20
19 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
2:32.94
20 КОРОЛЬОВ Роман 02кмс
Львівська
2:33.28
21 ЛЕНЬКО Артур 97мс
Івано-Франківська
2:35.02
22 ЛЕБІДЬ Олександр 01кмс
Львівська
2:37.12
23 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
2:37.32
24 МЕЛЬНИК Олександр 00кмс
Івано-Франківська
N/T
25 НАУМЕНКО Вадим 03мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
A-фінал
1 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
2:18.65
2 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
2:19.28
3 ДИМО Валерій 85змс
Київська
2:20.83
4 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:23.42
5 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
2:23.66
6 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
2:23.73
7 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
2:25.08
8 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:25.30