Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
попередні запливи
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
56.68
2 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
56.94
3 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
58.62
4 ВИРВИЧ Вікторія 04мс
Київська
58.84
5 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
59.05
6 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
59.14
7 ІЛЬНИЦЬКА Валерія 00мс
Київ
59.15
8 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
59.25
9 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
59.33
10 ЖУКОВА Марія 03мс
Київ
59.65
11 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
59.76
12 МАРТІ Аміна 02мс
Запорізька
59.76
13 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
59.85
14 ЗУБЧУК Катерина 01мс
Київська
59.90
15 ГОЛОВАЧОВА Анна 00мс
Київська
1:00.02
16 МЕЛЬНІЧУК Марія 00мс
Дніпропетровська
1:00.09
17 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
1:00.10
18 КОРОСТІЙ Таісія 03кмс
Харківська
1:00.10
19 ЛЕЩЕНКО Дарья 01кмс
Харківська
1:00.51
20 КАРАЩЕНКО Вікторія 02кмс
Харківська
1:00.77
21 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
1:00.80
22 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
1:00.97
23 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
1:00.99
24 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
1:01.04
25 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
1:01.05
26 МОІСЕЄНКО Альона 03кмс
Дніпропетровська
1:01.13
27 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
1:01.19
28 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
1:01.38
29 ДЕРЮГІНА Анна 03кмс
Запорізька
1:01.46
30 БУРЯК Валерія 02кмс
Харківська
1:01.67
31 ГОРБАЧОВА Дарія 04кмс
Київська
1:02.18
32 ЧУБИР Ангеліна 05кмс
Запорізька
1:02.55
33 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
1:02.66
34 МУХІНА Варвара 02кмс
Донецька
1:02.75
35 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
1:02.78
36 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
1:02.79
37 БУЗЛАМА Анастасія 02кмс
Донецька
1:02.84
38 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
1:02.94
39 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
1:03.01
40 ОНАНКО Марія 03кмс
Київ
1:03.22
41 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
1:03.22
42 ЗІНЧЕНКО Олександра 03кмс
Донецька
1:03.25
43 ГУК Яна 02кмс
Дніпропетровська
1:03.27
44 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
1:03.57
45 ХАРЧЕНКО Лурдес 02I
Запорізька
1:03.73
46 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
1:03.97
47 ТОКМАКОВА Діана 01I
Запорізька
1:04.18
48 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
1:04.59
49 СТОЛЯРЧУК Марина 02кмс
Київ
1:04.68
50 ХАЦАРЕВИЧ Валерія 06I
Запорізька
1:04.75
51 СПИРИДОНОВА Дарья 03I
Донецька
1:05.04
52 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
1:06.18
53 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
1:06.92
54 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
1:08.73
55 ТЕЛЮК Катерина 03III
Дніпропетровська
N/T
56 СОНІЧ Євгенія 04кмс
Запорізька
N/T
57 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія 04кмс
Івано-Франківська
N/T
58 ГОРЄЛОВА Васіліса 04мс
Дніпропетровська
N/T
59 ВАСЬКО Катерина 99кмс
Запорізька
N/T