Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
попередні запливи
1НАДЖАФОВА Дарья90мсмк
Харківська
26.95
2СТАДНИК Юлія00мс
Київ
27.79
3КОБА Надія95мсмк
Дніпропетровська
28.31
4КОСТРОМІНА Вікторія04мс
Дніпропетровська
28.57
5ГАРТМАН Маргарита03мс
Дніпропетровська
28.71
6МАНОЙЛО Аліса02мс
Харківська
28.73
7СМАЛЬ Юлія98мс
Волинська
28.75
8ПАЩЕНКО Вікторія00мс
Дніпропетровська
28.90
9ГРИГОРЕНКО Євгенія01мс
Донецька
28.96
10ВЕРБИЦЬКА Поліна01кмс
Київ
29.13
11ЄВМІНОВА Тетяна03мс
Харківська
29.25
12ДЬЯЧЕНКО Марія05кмс
Полтавська
29.59
13ЧУБИР Ангеліна05кмс
Запорізька
29.80
14ГОЛОВАЧОВА Анна00мс
Київська
29.82
15СОРОКІНА Владислава04кмс
Дніпропетровська
29.86
16НАГОРНЮК Христина03кмс
Рівненська
29.88
17КОСТЕНКО Марія02кмс
Дніпропетровська
29.95
18СЬОМІНА Каріна04мс
Дніпропетровська
30.03
19ТКАЧЕНКО Дарія98мс
Одеська
30.09
20ОНАНКО Марія03кмс
Київ
30.18
21ХАРЧЕНКО Лурдес02I
Запорізька
30.39
22ДМИТРІЄВА Анастасія03кмс
Волинська
30.85
23ЛАХНЕНКО Вероніка03кмс
Дніпропетровська
31.06
24САЄНКО Ганна04кмс
Одеська
31.19
25СПИРИДОНОВА Дарья03I
Донецька
31.72
26БЕСПАЛЬКО Дарина04кмс
Одеська
31.93
27ТАТАРЧУК Тетяна03кмс
Миколаївська
32.97
28БІЛИЧЕНКО Євгенія05кмс
Київ
33.03
29РАЗСУКОВСЬКА Христина04кмс
Миколаївська
36.32
30ЛОБАНОВСЬКА Ніка05II
Харківська
36.33
31СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія04II
Дніпропетровська
N/T
32МУХІНА Варвара02кмс
Донецька
N/T
33ТЕЛЮК Катерина03III
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
A-фінал
1НАДЖАФОВА Дарья90мсмк
Харківська
27.31
2КОБА Надія95мсмк
Дніпропетровська
27.97
3СТАДНИК Юлія00мс
Київ
28.44
4ВЕРБИЦЬКА Поліна01кмс
Київ
28.46
5ГАРТМАН Маргарита03мс
Дніпропетровська
28.77
6ПАЩЕНКО Вікторія00мс
Дніпропетровська
28.84
7СМАЛЬ Юлія98мс
Волинська
28.94

50 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
1КАСЬЯН Богдан97мс
Полтавська
24.25
2ЛЕМЕШКО Любомир92мс
Полтавська
24.28
3ХНИКІН Олексій99мс
Вінницька
24.37
4БОБРАКОВ Ігор98мс
Запорізька
24.45
5УСТИНОВ Євген98мс
Київська
24.90
6КОСТРОМІН Денис99мс
Дніпропетровська
24.98
7КОМПАНІЄЦЬ Кирило98мс
Запорізька
25.12
8ЛАКТІН Владислав01мс
Запорізька
25.36
9ШАРАН Павло00мс
Київ
25.77
10СЕМЕНЕНКО Тимур02кмс
Київ
25.80
11РАКОВ Дмитро00мс
Львівська
25.91
12ПЕТРАКОВ Олег00кмс
Київ
25.91
13КУСЬ Олег02мс
Київ
26.15
14ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило01мс
Київ
26.22
15КОТРОВСЬКИЙ Олександр00мс
Запорізька
26.31
16ВОЛОДІН Олександр01мс
Дніпропетровська
26.33
17НІМЧЕНКО Ігор98кмс
Донецька
26.37
18ЩІНОВ Ігор01кмс
Запорізька
26.66
19ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл02кмс
Одеська
26.71
20МЕНЬШИКОВ Павло03кмс
Одеська
26.80
21ПОДГОРНИЙ Данило01кмс
Дніпропетровська
26.84
22СКАЛЬОВИЙ Віталій00кмс
Запорізька
26.87
23САГАЙДАК Степан01кмс
Київська
26.89
24ШТАНЬКО Володимир02кмс
Полтавська
27.09
25ІВАСЕНКО Олександр99кмс
Донецька
27.10
26ТУРЧЕНКО Артур00мс
Київська
27.27
27МАЛЄЄВ Андрій02кмс
Дніпропетровська
27.33
28НАУМОВ Андрій00кмс
Волинська
27.35
29ГУДИМА Артем01кмс
Полтавська
27.38
30АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило97кмс
Миколаївська
27.42
31ОЛЕШКО Олексiй02кмс
Миколаївська
27.44
32КОНТОРОВИЧ Олексій03кмс
Одеська
27.48
33НАСТЕЧКО Владислав01кмс
Дніпропетровська
27.53
34БІЛЯК Валентин02кмс
Львівська
27.59
35ЦАП Костянтин00кмс
Львівська
27.62
36ЛЕБЕДЄВ Денис05кмс
Запорізька
27.66
37ДЕМЧЕНКО Данило01I
Донецька
27.72
38САРАКУЦА Владислав02кмс
Донецька
27.76
39ЖИРОВ Микита03кмс
Донецька
27.95
40ЄНСЕН Даніель01I
Київ
27.96
41РОМАНКО Олег01I
Львівська
28.12
42СЕМЕНЮК Нікіта01кмс
Одеська
28.16
43БЕСАРАБЕНКО Михайло01кмс
Харківська
28.26
44КАЗНАЧЕЄВ Данило99кмс
Донецька
28.37
45ПОВАЛЯЄВ Тимур04кмс
Запорізька
28.46
46ГРЕЧКО Вадим02кмс
Донецька
28.85
47НИЧИПОРЕНКО Кирило03II
Чернігівська
28.86
48ХОМЕНКО Микита03I
Київ
28.94
49РЯБІНІН Андрій03I
Дніпропетровська
29.07
50ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро00I
Миколаївська
29.35
51ТЕРЕЩУК Даніїл02кмс
Донецька
30.12
52КОПТЄЛОВ Євгеній93мсмк
Київ
N/T
53МІСЮРА Максим02мс
Рівненська
N/T
54ПАСЕМКО Владислав01I
Львівська
N/T
55КАРПЮК Павло99мс
Запорізька
N/T
56ГАЛАЙЧУК Петро98мс
Київ
N/T
57ЖУРБИЦЬКИЙ Денис02II
Дніпропетровська
N/T
58КАЗНАЧЕЄВ Дмитро03I
Донецька
N/T
59КОСИЛО Назарій97мс
Івано-Франківська
N/T
60БАЛАШОВ Вячеслав01мс
Харківська
N/T
61КЛЯЦЬКИЙ Денис99кмс
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
A-фінал
1БОБРАКОВ Ігор98мс
Запорізька
24.19
2ЛЕМЕШКО Любомир92мс
Полтавська
24.24
3КОПТЄЛОВ Євгеній93мсмк
Київ
24.32
4КАСЬЯН Богдан97мс
Полтавська
24.37
5ХНИКІН Олексій99мс
Вінницька
24.73
6КОТРОВСЬКИЙ Олександр00мс
Запорізька
24.86
7ЛАКТІН Владислав01мс
Запорізька
25.06

200 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
попередні запливи
1ІСАЄВА Каміла05мс
Дніпропетровська
2:38.39
2КРАСІНА Анастасія01мс
Донецька
2:39.10
3АХМЕДОВА Дана02мс
Волинська
2:43.12
4ХМЕЛЕВСЬКА Надія02кмс
Полтавська
2:43.31
5МАЗУРЕНКО Анастасія00мс
Київська
2:43.33
6СМАЛЬ Юлія98мс
Волинська
2:44.29
7КРИЖКО Лілія01кмс
Запорізька
2:45.13
8БІЖЕВЕЦЬ Олександра97мс
Дніпропетровська
2:45.92
9БІЛИЧЕНКО Євгенія05кмс
Київ
2:48.23
10АНДРЕЄВА Катерина03кмс
Донецька
2:51.20
11ЩЕРБИНСЬКА Анастасія02кмс
Дніпропетровська
2:53.84
12СМОЛІНА Даря06I
Чернівецька
2:59.65
13СТЕЛЬМАХ Ніколь04кмс
Рівненська
3:01.74
14ІВАНОВА Анастасія01кмс
Полтавська
N/T
15ХОМІНА Анастасія02мс
Одеська
N/T
16ТАРАСЕНКО Дарья97кмс
Львівська
N/T
17ГАЛАГУЗ Юлія02I
Рівненська
N/T
18ЛОПУШАНСЬКА Юлія03I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
A-фінал
1КРАСІНА Анастасія01мс
Донецька
2:37.50
2КРИЖКО Лілія01кмс
Запорізька
2:41.74
3ІСАЄВА Каміла05мс
Дніпропетровська
2:43.29
4БІЖЕВЕЦЬ Олександра97мс
Дніпропетровська
2:43.79
5АХМЕДОВА Дана02мс
Волинська
2:44.08
6ІВАНОВА Анастасія01кмс
Полтавська
2:44.16
7ХОМІНА Анастасія02мс
Одеська
2:44.70

200 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
1КОПТЄЛОВ Микита99мс
Запорізька
2:14.46
2СТРІЛЕЦЬ Іван98мс
Дніпропетровська
2:14.77
3ДИМО Валерій85змс
Київська
2:15.09
4ЧИСТЯКОВ Євген02мс
Рівненська
2:22.24
5ПРОСКУРА Ігор97мс
Київська
2:22.92
6ОВЧІННІКОВ Максим03мс
Запорізька
2:22.98
7БІРЮКОВ Антон00мс
Донецька
2:23.81
8ТКАЧЕНКО Нікіта00мс
Київська
2:24.07
9ТКАЧУК Максим03мс
Волинська
2:24.48
10НАКОНЕЧНИЙ Денис02кмс
Київ
2:25.66
11ТАРАНІН Данило00кмс
Миколаївська
2:26.32
12ГОЛОДНЮК Дмитро00мс
Запорізька
2:26.59
13КАРИЙ Данило01мс
Дніпропетровська
2:26.82
14ПЕТРОВ Денис01мс
Київ
2:26.98
15ПОНОМАРЕНКО Олександр01кмс
Львівська
2:28.48
16КЗИБЕР Бакр98кмс
Харківська
2:30.23
17ГАРАГАТИЙ Владислав02кмс
Дніпропетровська
2:30.92
18ГОЛУБ Михайло03кмс
Дніпропетровська
2:32.20
19КАЧИЛО Михайло01кмс
Донецька
2:32.94
20КОРОЛЬОВ Роман02кмс
Львівська
2:33.28
21ЛЕНЬКО Артур97мс
Івано-Франківська
2:35.02
22ЛЕБІДЬ Олександр01кмс
Львівська
2:37.12
23КІСЕЛЬОВ Денис01кмс
Одеська
2:37.32
24МЕЛЬНИК Олександр00кмс
Івано-Франківська
N/T
25НАУМЕНКО Вадим03мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
A-фінал
1СТРІЛЕЦЬ Іван98мс
Дніпропетровська
2:18.65
2КОПТЄЛОВ Микита99мс
Запорізька
2:19.28
3ДИМО Валерій85змс
Київська
2:20.83
4БІРЮКОВ Антон00мс
Донецька
2:23.42
5ТКАЧЕНКО Нікіта00мс
Київська
2:23.66
6ОВЧІННІКОВ Максим03мс
Запорізька
2:23.73
7ТКАЧУК Максим03мс
Волинська
2:25.08
8ЧИСТЯКОВ Євген02мс
Рівненська
2:25.30

200 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
попередні запливи
1КОЛЕСНИКОВА Марина00мс
Харківська
2:12.02
2КОРОЛЬЧУК Ольга02мс
Рівненська
2:21.51
3МОРОХОВСЬКА Анастасія02мс
Київ
2:22.70
4КОРОЛЬЧУК Анастасія02мс
Рівненська
2:23.68
5ПРИХОДЬКО Жанна95мс
Київська
2:27.19
6ВАСЮКОВА Ксенія01мс
Київ
2:27.25
7ЛАХНЕНКО Вероніка03кмс
Дніпропетровська
2:27.32
8СЕРБИНА Єлизавета02кмс
Дніпропетровська
2:28.05
9КЛІМОВА Олександра01кмс
Київ
2:28.06
10КЛІМОВА Марія01кмс
Київ
2:29.25
11КИРИК Ніна04кмс
Рівненська
2:29.64
12БРЕДІХІНА Анастасія03кмс
Донецька
2:30.92
13ПРОНЧАКОВА Софія04кмс
Донецька
2:31.02
14БЕСПАЛЬКО Дарина04кмс
Одеська
2:33.14
15НЕКРАСОВА Ксенія03кмс
Донецька
2:36.93

Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
A-фінал
1КОЛЕСНИКОВА Марина00мс
Харківська
2:19.42
2КОРОЛЬЧУК Ольга02мс
Рівненська
2:23.84
3СЕРБИНА Єлизавета02кмс
Дніпропетровська
2:26.58
4МОРОХОВСЬКА Анастасія02мс
Київ
2:27.38
5ПРИХОДЬКО Жанна95мс
Київська
2:28.20
6ЛАХНЕНКО Вероніка03кмс
Дніпропетровська
2:31.34
7КЛІМОВА Олександра01кмс
Київ
2:31.93

200 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
попередні запливи
1ТКАЧЕНКО Данііл02мс
Київська
2:05.26
2ЯЦЕНКО Євгеній95мс
Дніпропетровська
2:07.21
3СТРІЛЕЦЬ Клим01мс
Дніпропетровська
2:07.68
4МАРТИНЮК Денис98мс
Рівненська
2:07.77
5ГОЛОВЧАК Максим95мс
Дніпропетровська
2:07.99
6КОРЕНЬКОВ Єгор00мс
Полтавська
2:08.00
7КЛИМЕНКО Євген02кмс
Дніпропетровська
2:11.05
8ХРИПУНОВ Євген02мс
Київ
2:11.46
9РАДУТНИЙ Богдан01мс
Запорізька
2:11.54
10КОРЧИНСЬКИЙ Кирило02кмс
Дніпропетровська
2:11.83
11ДУДАРЕНКО Богдан00кмс
Київська
2:12.59
12МІСЮРА Максим02мс
Рівненська
2:13.97
13ДОРОГОВ Микита99мс
Одеська
2:14.46
14КАРПЮК Павло99мс
Запорізька
2:14.70
15КОШИЛЬ Богдан00мс
Рівненська
2:15.88
16ГРЕЧКО Вадим02кмс
Донецька
2:16.64
17КИСЛИЙ Денис01кмс
Полтавська
2:17.00
18КАЗНАЧЕЄВ Дмитро03I
Донецька
2:22.01
19БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван04I
Київська
2:24.29
20ГРИЦАК Богдан02мс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
A-фінал
1СТРІЛЕЦЬ Клим01мс
Дніпропетровська
2:08.85
2ТКАЧЕНКО Данііл02мс
Київська
2:08.95
3МАРТИНЮК Денис98мс
Рівненська
2:09.41
4ЯЦЕНКО Євгеній95мс
Дніпропетровська
2:09.76
5ДОРОГОВ Микита99мс
Одеська
2:11.29
6КЛИМЕНКО Євген02кмс
Дніпропетровська
2:12.74
7ДУДАРЕНКО Богдан00кмс
Київська
2:12.91
8РАДУТНИЙ Богдан01мс
Запорізька
2:13.58

100 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
попередні запливи
1СТАДНИК Юлія00мс
Київ
56.68
2ЯКУБА Орина98мс
Київ
56.94
3ЄВМІНОВА Тетяна03мс
Харківська
58.62
4ВИРВИЧ Вікторія04мс
Київська
58.84
5ТИМОШЕНКО Євгенія02мс
Київ
59.05
6ГАРТМАН Маргарита03мс
Дніпропетровська
59.14
7ІЛЬНИЦЬКА Валерія00мс
Київ
59.15
8БОЙЧЕНКО Валерiя02мс
Миколаївська
59.25
9БОКАНЬ Маргарита00мс
Київ
59.33
10ЖУКОВА Марія03мс
Київ
59.65
11ШАТАЛОВА Анастасія03мс
Одеська
59.76
12МАРТІ Аміна02мс
Запорізька
59.76
13ТОВСТОГАН Ольга96мс
Київ
59.85
14ЗУБЧУК Катерина01мс
Київська
59.90
15ГОЛОВАЧОВА Анна00мс
Київська
1:00.02
16МЕЛЬНІЧУК Марія00мс
Дніпропетровська
1:00.09
17ТИЩЕНКО Євгенія00мс
Київ
1:00.10
18КОРОСТІЙ Таісія03кмс
Харківська
1:00.10
19ЛЕЩЕНКО Дарья01кмс
Харківська
1:00.51
20КАРАЩЕНКО Вікторія02кмс
Харківська
1:00.77
21ПАЩЕНКО Вікторія00мс
Дніпропетровська
1:00.80
22ВЕРБИЦЬКА Поліна01кмс
Київ
1:00.97
23ДИВАК Марія03кмс
Київська
1:00.99
24ФІСЕНКО Надія00мс
Київ
1:01.04
25СЬОМІНА Каріна04мс
Дніпропетровська
1:01.05
26МОІСЕЄНКО Альона03кмс
Дніпропетровська
1:01.13
27СОРОКІНА Владислава04кмс
Дніпропетровська
1:01.19
28НАГОРНЮК Христина03кмс
Рівненська
1:01.38
29ДЕРЮГІНА Анна03кмс
Запорізька
1:01.46
30БУРЯК Валерія02кмс
Харківська
1:01.67
31ГОРБАЧОВА Дарія04кмс
Київська
1:02.18
32ЧУБИР Ангеліна05кмс
Запорізька
1:02.55
33РАДЧЕНКО Даяна01мс
Харківська
1:02.66
34МУХІНА Варвара02кмс
Донецька
1:02.75
35ЮРІЦИНА Марія03кмс
Одеська
1:02.78
36САНІТАР Анна02кмс
Дніпропетровська
1:02.79
37БУЗЛАМА Анастасія02кмс
Донецька
1:02.84
38СТЕЦУРІНА Євгенія05кмс
Харківська
1:02.94
39ГЛАДКА Тетяна04кмс
Одеська
1:03.01
40ОНАНКО Марія03кмс
Київ
1:03.22
41КОСТИК Катерина03кмс
Одеська
1:03.22
42ЗІНЧЕНКО Олександра03кмс
Донецька
1:03.25
43ГУК Яна02кмс
Дніпропетровська
1:03.27
44ГОРВАТ Анастасія01кмс
Київ
1:03.57
45ХАРЧЕНКО Лурдес02I
Запорізька
1:03.73
46КОСТЕНКО Марія02кмс
Дніпропетровська
1:03.97
47ТОКМАКОВА Діана01I
Запорізька
1:04.18
48ШАПОВАЛОВА Аліна03кмс
Запорізька
1:04.59
49СТОЛЯРЧУК Марина02кмс
Київ
1:04.68
50ХАЦАРЕВИЧ Валерія06I
Запорізька
1:04.75
51СПИРИДОНОВА Дарья03I
Донецька
1:05.04
52ПАЛЬОХА Христина04кмс
Київ
1:06.18
53СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія04II
Дніпропетровська
1:06.92
54ГАЛАГУЗ Юлія02I
Рівненська
1:08.73
55ТЕЛЮК Катерина03III
Дніпропетровська
N/T
56СОНІЧ Євгенія04кмс
Запорізька
N/T
57ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія04кмс
Івано-Франківська
N/T
58ГОРЄЛОВА Васіліса04мс
Дніпропетровська
N/T
59ВАСЬКО Катерина99кмс
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
A-фінал
1СТАДНИК Юлія00мс
Київ
58.36
2ЯКУБА Орина98мс
Київ
58.62
3ВИРВИЧ Вікторія04мс
Київська
59.09
4ЄВМІНОВА Тетяна03мс
Харківська
59.37
5БОЙЧЕНКО Валерiя02мс
Миколаївська
59.46
6ШАТАЛОВА Анастасія03мс
Одеська
59.77
7ТИМОШЕНКО Євгенія02мс
Київ
59.78
8БОКАНЬ Маргарита00мс
Київ
59.85

100 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
попередні запливи
1ШЕВЦОВ Сергій98мсмк
Запорізька
48.26
2ДУБНИЦЬКИЙ Євген97мс
Полтавська
50.37
3ОГНЬОВ Вячеслав98мс
Київ
50.83
4ГРИГОРЬЄВ Леонід96мс
Донецька
50.88
5БОБРАКОВ Ігор98мс
Запорізька
50.92
6ХНИКІН Олексій99мс
Вінницька
50.98
7ГРИГОРЬЄВ Іван00мс
Одеська
51.27
8ЄГОШИН Юрій85мсмк
Одеська
51.75
9МОРОЗ Олександр99мс
Київ
51.79
10ШЕЛІПОВ Богдан02мс
Дніпропетровська
51.84
11ОНІЩЕНКО Володимир96мс
Одеська
51.94
12КОМПАНІЄЦЬ Кирило98мс
Запорізька
52.00
13ІВАНОВ Владислав98мс
Дніпропетровська
52.03
14ЧОРНИЙ Єгор97мс
Дніпропетровська
52.14
15УСТИНОВ Євген98мс
Київська
52.46
16ФИЛИМОНЕНКО Євгеній01мс
Запорізька
52.59
17ГЛУЩЕНКО Микита99мс
Дніпропетровська
52.70
18БОНДАР Артем02мс
Рівненська
52.75
19КОРКУНОВ Антон99мс
Київ
53.01
20СЕЛЕЗНЬОВ Назар02кмс
Дніпропетровська
53.01
21ПАСКАЛЬ Андрій01мс
Одеська
53.07
22СТАХІР Олексій02кмс
Волинська
53.13
23РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй01мс
Рівненська
53.14
24ГАЛАЙЧУК Петро98мс
Київ
53.16
25БАЛАШОВ Вячеслав01мс
Харківська
53.20
26ГЛЯДЧИШИН Тарас00мс
Дніпропетровська
53.27
27ВІРЧЕНКО Олександр01мс
Полтавська
53.29
28КЗИБЕР Бакр98кмс
Харківська
53.30
29ПЕТРОЧУК Ілля03кмс
Волинська
53.33
30ГАЛІГУЗОВ Дамір00мс
Запорізька
53.34
31ІВАКІН Олександр99мс
Харківська
53.51
32СЕМЕНОВ Микита95мс
Кіровоградська
53.51
33ВЛАСЕНКО Денис02кмс
Київ
53.56
34ЛІННІК Ілля01кмс
Київ
53.57
35МАЛЄЄВ Андрій02кмс
Дніпропетровська
53.77
36КАРАСІЙЧУК Антон01кмс
Волинська
53.84
37СИДОРЕНКО Артем01кмс
Харківська
53.92
38ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр96мс
Миколаївська
53.94
39ХНИКІН Віктор01мс
Вінницька
54.16
40МАХНО Владислав98кмс
Харківська
54.29
41БУТЕНКО Артур01кмс
Запорізька
54.33
42ПЕТРАКОВ Олег00кмс
Київ
54.40
43КАБАНОВ Владислав01кмс
Дніпропетровська
54.53
44ДАРВАІШ Тимур00кмс
Дніпропетровська
54.59
45МІЩУК Дмитро00кмс
Волинська
54.69
46ЖУРБИЦЬКИЙ Денис02II
Дніпропетровська
54.70
47КУРЧЕНКО Антон01кмс
Полтавська
54.82
48СЕМЕНЕНКО Тимур02кмс
Київ
54.82
49СТЕБКО Юрій03кмс
Дніпропетровська
54.97
50САПУН Тихон99кмс
Запорізька
55.06
51АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило97кмс
Миколаївська
55.08
52КІЛІМБЕТ Нікіта00кмс
Запорізька
55.16
53МАЗУР Максим00кмс
Запорізька
55.23
54КОТЕНКО Кирило01кмс
Київ
55.46
55ЦАП Костянтин00кмс
Львівська
55.61
56БЕСАРАБЕНКО Михайло01кмс
Харківська
55.61
57ІВАСЕНКО Олександр99кмс
Донецька
55.66
58НІМЧЕНКО Ігор98кмс
Донецька
55.68
59КРОХМАЛЬОВ Микита02кмс
Донецька
55.73
60НОСКО Андрій02кмс
Донецька
55.86
61СИЧОВ Данило02кмс
Дніпропетровська
55.96
62ФОКОВ Єгор03кмс
Дніпропетровська
56.43
63ГУМЕНЮК Володимир02кмс
Одеська
56.48
64МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор01кмс
Київ
56.66
65ЖИЖКО Володимир01кмс
Рівненська
56.67
66САРАКУЦА Владислав02кмс
Донецька
56.70
67МЕНЬШИКОВ Павло03кмс
Одеська
56.73
68ЛЮБИЧ Олександр01I
Чернігівська
56.79
69АЛЕКСЕЄНКО Андрій03кмс
Запорізька
57.74
70СЕМЕНЮК Нікіта01кмс
Одеська
57.84
71СЛАВОВ Іван01кмс
Одеська
57.95
72РОМАНКО Олег01I
Львівська
58.18
73КАЗНАЧЕЄВ Данило99кмс
Донецька
58.30
74ТЕРЕЩУК Даніїл02кмс
Донецька
58.53
75ГЕЛЕТА Семен02II
Запорізька
58.81
76БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван04I
Київська
58.91
77ПУЛІСКА Владислав00кмс
Чернівецька
59.56
78НИЧИПОРЕНКО Кирило03II
Чернігівська
59.59
79ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро00I
Миколаївська
59.78
80РЯБІНІН Андрій03I
Дніпропетровська
59.78
81ЛАЗАРЕНКО Максим01I
Львівська
1:01.04
82РИБІН Захар01II
Дніпропетровська
N/T
83КОСЯН Юрій02мс
Одеська
N/T
84ШАРАН Павло00мс
Київ
N/T
85ПОДГОРНИЙ Данило01кмс
Дніпропетровська
N/T
86ПЛОХИЙ Назар01I
Дніпропетровська
N/T
87АНДРІЄНКО Олександр99мс
Дніпропетровська
N/T
88ПОЛЯКОВ Андрій05I
Запорізька
N/T
89КЛЯЦЬКИЙ Денис99кмс
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
A-фінал
1ШЕВЦОВ Сергій98мсмк
Запорізька
50.76
2ГРИГОРЬЄВ Іван00мс
Одеська
50.89
3БОБРАКОВ Ігор98мс
Запорізька
51.24
4ДУБНИЦЬКИЙ Євген97мс
Полтавська
51.71
5МОРОЗ Олександр99мс
Київ
52.02
6ОГНЬОВ Вячеслав98мс
Київ
52.05
7ХНИКІН Олексій99мс
Вінницька
52.06
8ЧОРНИЙ Єгор97мс
Дніпропетровська
52.44

400 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
попередні запливи
1МЯСОЄДОВА Еліна01мс
Харківська
4:25.34
2САВЧЕНКО Ольга03мс
Київська
4:27.05
3КОРОЛЬЧУК Анастасія02мс
Рівненська
4:27.24
4ТИЩЕНКО Євгенія00мс
Київ
4:29.64
5ТКАЧЕНКО Дарія98мс
Одеська
4:31.48
6КОРОЛЬЧУК Ольга02мс
Рівненська
4:32.55
7СНІТКО Карина04мс
Харківська
4:33.12
8МАЛИНОВСЬКА Катерина01мс
Рівненська
4:33.43
9ІВАНОВА Надія02мс
Запорізька
4:34.18
10БОНДАРЕНКО Марія03кмс
Київ
4:36.11
11БОСАК Катерина02кмс
Київська
4:41.25
12ГОРБАЧОВА Дарія04кмс
Київська
4:42.06
13ОСТАПУХА Катерина04кмс
Дніпропетровська
4:43.72
14ШАПОВАЛОВА Аліна03кмс
Запорізька
4:49.31
15СТЕЦУРІНА Євгенія05кмс
Харківська
4:50.08
16КАЦАЛА Марія02кмс
Харківська
4:56.47
17САНІТАР Анна02кмс
Дніпропетровська
4:57.36
18САЄНКО Ганна04кмс
Одеська
5:03.38
19ШЕВЧЕНКО Вікторія99кмс
Київська
N/T

Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
A-фінал
1МЯСОЄДОВА Еліна01мс
Харківська
4:30.69
2ТКАЧЕНКО Дарія98мс
Одеська
4:30.75
3САВЧЕНКО Ольга03мс
Київська
4:30.97
4СНІТКО Карина04мс
Харківська
4:34.12
5КОРОЛЬЧУК Анастасія02мс
Рівненська
4:34.96
6ТИЩЕНКО Євгенія00мс
Київ
4:35.21
7БОНДАРЕНКО Марія03кмс
Київ
4:36.21
8ІВАНОВА Надія02мс
Запорізька
4:36.30

400 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
попередні запливи
1ФРОЛОВ Сергій92змс
Запорізька
3:49.34
2ОМЕЛЬКОВ Дмитро99мс
Запорізька
3:58.00
3ГРИГОРЬЄВ Іван00мс
Одеська
4:04.61
4РЕБОРУК Антон00мс
Дніпропетровська
4:05.39
5РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй01мс
Рівненська
4:07.89
6ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита00мс
Запорізька
4:08.89
7БОЛДИРЕВ Мирослав02кмс
Київ
4:10.08
8ЖИРОВ Микита03кмс
Донецька
4:14.84
9ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило01мс
Київ
4:15.20
10СМАЛЬ Олексій00кмс
Київ
4:19.01
11КАРДАЄВ Максим02кмс
Київ
4:19.91
12ІГНАТОВ Ілля02кмс
Одеська
4:20.60
13МАКАРЕВИЧ Денис01кмс
Харківська
4:22.88
14ГЕРГЕЛЬ Олександр02кмс
Дніпропетровська
4:23.04
15ЖИЖКО Володимир01кмс
Рівненська
4:24.07
16МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор01кмс
Київ
4:25.48
17РЯБІНІН Андрій03I
Дніпропетровська
4:28.57
18ГРАБІЛІН Максим03I
Одеська
4:43.61
19ЗАГРОДСЬКИЙ Павло03кмс
Запорізька
N/T
20ХОМЕНКО Микита03I
Київ
N/T
21АДАМОВИЧ Іван97мс
Дніпропетровська
N/T
22БІЛЯК Валентин02кмс
Львівська
N/T
23РЯБОВ Микита03I
Запорізька
N/T
24КОСИЛО Назарій97мс
Івано-Франківська
N/T

Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
A-фінал
1ФРОЛОВ Сергій92змс
Запорізька
3:55.80
2ОМЕЛЬКОВ Дмитро99мс
Запорізька
3:58.21
3РЕБОРУК Антон00мс
Дніпропетровська
4:07.72
4ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило01мс
Київ
4:09.14
5БОЛДИРЕВ Мирослав02кмс
Київ
4:12.82
6РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй01мс
Рівненська
4:13.54
7ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита00мс
Запорізька
4:14.23
8ЖИРОВ Микита03кмс
Донецька
4:15.72

4x100 м комбінована - жінки
1КИЇВ (ОКІІП)
Київ
N/Tп/к