Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
попередні запливи
1 НАДЖАФОВА Дарья 90мсмк
Харківська
26.95
2 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
27.79
3 КОБА Надія 95мсмк
Дніпропетровська
28.31
4 КОСТРОМІНА Вікторія 04мс
Дніпропетровська
28.57
5 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
28.71
6 МАНОЙЛО Аліса 02мс
Харківська
28.73
7 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
28.75
8 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
28.90
9 ГРИГОРЕНКО Євгенія 01мс
Донецька
28.96
10 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
29.13
11 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
29.25
12 ДЬЯЧЕНКО Марія 05кмс
Полтавська
29.59
13 ЧУБИР Ангеліна 05кмс
Запорізька
29.80
14 ГОЛОВАЧОВА Анна 00мс
Київська
29.82
15 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
29.86
16 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
29.88
17 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
29.95
18 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
30.03
19 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
30.09
20 ОНАНКО Марія 03кмс
Київ
30.18
21 ХАРЧЕНКО Лурдес 02I
Запорізька
30.39
22 ДМИТРІЄВА Анастасія 03кмс
Волинська
30.85
23 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
31.06
24 САЄНКО Ганна 04кмс
Одеська
31.19
25 СПИРИДОНОВА Дарья 03I
Донецька
31.72
26 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
31.93
27 ТАТАРЧУК Тетяна 03кмс
Миколаївська
32.97
28 БІЛИЧЕНКО Євгенія 05кмс
Київ
33.03
29 РАЗСУКОВСЬКА Христина 04кмс
Миколаївська
36.32
30 ЛОБАНОВСЬКА Ніка 05II
Харківська
36.33
31 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
N/T
32 МУХІНА Варвара 02кмс
Донецька
N/T
33 ТЕЛЮК Катерина 03III
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
A-фінал
1 НАДЖАФОВА Дарья 90мсмк
Харківська
27.31
2 КОБА Надія 95мсмк
Дніпропетровська
27.97
3 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
28.44
4 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
28.46
5 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
28.77
6 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
28.84
7 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
28.94

50 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
1 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
24.25
2 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
24.28
3 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
24.37
4 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
24.45
5 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
24.90
6 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
24.98
7 КОМПАНІЄЦЬ Кирило 98мс
Запорізька
25.12
8 ЛАКТІН Владислав 01мс
Запорізька
25.36
9 ШАРАН Павло 00мс
Київ
25.77
10 СЕМЕНЕНКО Тимур 02кмс
Київ
25.80
11 РАКОВ Дмитро 00мс
Львівська
25.91
12 ПЕТРАКОВ Олег 00кмс
Київ
25.91
13 КУСЬ Олег 02мс
Київ
26.15
14 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
26.22
15 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
26.31
16 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
26.33
17 НІМЧЕНКО Ігор 98кмс
Донецька
26.37
18 ЩІНОВ Ігор 01кмс
Запорізька
26.66
19 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл 02кмс
Одеська
26.71
20 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
26.80
21 ПОДГОРНИЙ Данило 01кмс
Дніпропетровська
26.84
22 СКАЛЬОВИЙ Віталій 00кмс
Запорізька
26.87
23 САГАЙДАК Степан 01кмс
Київська
26.89
24 ШТАНЬКО Володимир 02кмс
Полтавська
27.09
25 ІВАСЕНКО Олександр 99кмс
Донецька
27.10
26 ТУРЧЕНКО Артур 00мс
Київська
27.27
27 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
27.33
28 НАУМОВ Андрій 00кмс
Волинська
27.35
29 ГУДИМА Артем 01кмс
Полтавська
27.38
30 АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило 97кмс
Миколаївська
27.42
31 ОЛЕШКО Олексiй 02кмс
Миколаївська
27.44
32 КОНТОРОВИЧ Олексій 03кмс
Одеська
27.48
33 НАСТЕЧКО Владислав 01кмс
Дніпропетровська
27.53
34 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
27.59
35 ЦАП Костянтин 00кмс
Львівська
27.62
36 ЛЕБЕДЄВ Денис 05кмс
Запорізька
27.66
37 ДЕМЧЕНКО Данило 01I
Донецька
27.72
38 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
27.76
39 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
27.95
40 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
27.96
41 РОМАНКО Олег 01I
Львівська
28.12
42 СЕМЕНЮК Нікіта 01кмс
Одеська
28.16
43 БЕСАРАБЕНКО Михайло 01кмс
Харківська
28.26
44 КАЗНАЧЕЄВ Данило 99кмс
Донецька
28.37
45 ПОВАЛЯЄВ Тимур 04кмс
Запорізька
28.46
46 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
28.85
47 НИЧИПОРЕНКО Кирило 03II
Чернігівська
28.86
48 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
28.94
49 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
29.07
50 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро 00I
Миколаївська
29.35
51 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
30.12
52 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
N/T
53 МІСЮРА Максим 02мс
Рівненська
N/T
54 ПАСЕМКО Владислав 01I
Львівська
N/T
55 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
N/T
56 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
N/T
57 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис 02II
Дніпропетровська
N/T
58 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
N/T
59 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
N/T
60 БАЛАШОВ Вячеслав 01мс
Харківська
N/T
61 КЛЯЦЬКИЙ Денис 99кмс
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
A-фінал
1 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
24.19
2 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
24.24
3 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
24.32
4 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
24.37
5 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
24.73
6 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
24.86
7 ЛАКТІН Владислав 01мс
Запорізька
25.06

200 брас - жінки
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
попередні запливи
1 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
2:38.39
2 КРАСІНА Анастасія 01мс
Донецька
2:39.10
3 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
2:43.12
4 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
2:43.31
5 МАЗУРЕНКО Анастасія 00мс
Київська
2:43.33
6 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
2:44.29
7 КРИЖКО Лілія 01кмс
Запорізька
2:45.13
8 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
2:45.92
9 БІЛИЧЕНКО Євгенія 05кмс
Київ
2:48.23
10 АНДРЕЄВА Катерина 03кмс
Донецька
2:51.20
11 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія 02кмс
Дніпропетровська
2:53.84
12 СМОЛІНА Даря 06I
Чернівецька
2:59.65
13 СТЕЛЬМАХ Ніколь 04кмс
Рівненська
3:01.74
14 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
N/T
15 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
N/T
16 ТАРАСЕНКО Дарья 97кмс
Львівська
N/T
17 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
N/T
18 ЛОПУШАНСЬКА Юлія 03I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
A-фінал
1 КРАСІНА Анастасія 01мс
Донецька
2:37.50
2 КРИЖКО Лілія 01кмс
Запорізька
2:41.74
3 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
2:43.29
4 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
2:43.79
5 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
2:44.08
6 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
2:44.16
7 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
2:44.70

200 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
1 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
2:14.46
2 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
2:14.77
3 ДИМО Валерій 85змс
Київська
2:15.09
4 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:22.24
5 ПРОСКУРА Ігор 97мс
Київська
2:22.92
6 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
2:22.98
7 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:23.81
8 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
2:24.07
9 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
2:24.48
10 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
2:25.66
11 ТАРАНІН Данило 00кмс
Миколаївська
2:26.32
12 ГОЛОДНЮК Дмитро 00мс
Запорізька
2:26.59
13 КАРИЙ Данило 01мс
Дніпропетровська
2:26.82
14 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
2:26.98
15 ПОНОМАРЕНКО Олександр 01кмс
Львівська
2:28.48
16 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:30.23
17 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
2:30.92
18 ГОЛУБ Михайло 03кмс
Дніпропетровська
2:32.20
19 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
2:32.94
20 КОРОЛЬОВ Роман 02кмс
Львівська
2:33.28
21 ЛЕНЬКО Артур 97мс
Івано-Франківська
2:35.02
22 ЛЕБІДЬ Олександр 01кмс
Львівська
2:37.12
23 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
2:37.32
24 МЕЛЬНИК Олександр 00кмс
Івано-Франківська
N/T
25 НАУМЕНКО Вадим 03мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
A-фінал
1 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
2:18.65
2 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
2:19.28
3 ДИМО Валерій 85змс
Київська
2:20.83
4 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:23.42
5 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
2:23.66
6 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
2:23.73
7 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
2:25.08
8 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:25.30

200 на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
попередні запливи
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
2:12.02
2 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
2:21.51
3 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
2:22.70
4 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
2:23.68
5 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
2:27.19
6 ВАСЮКОВА Ксенія 01мс
Київ
2:27.25
7 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
2:27.32
8 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
2:28.05
9 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
2:28.06
10 КЛІМОВА Марія 01кмс
Київ
2:29.25
11 КИРИК Ніна 04кмс
Рівненська
2:29.64
12 БРЕДІХІНА Анастасія 03кмс
Донецька
2:30.92
13 ПРОНЧАКОВА Софія 04кмс
Донецька
2:31.02
14 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
2:33.14
15 НЕКРАСОВА Ксенія 03кмс
Донецька
2:36.93

Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
A-фінал
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
2:19.42
2 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
2:23.84
3 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
2:26.58
4 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
2:27.38
5 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
2:28.20
6 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
2:31.34
7 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
2:31.93

200 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
попередні запливи
1 ТКАЧЕНКО Данііл 02мс
Київська
2:05.26
2 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:07.21
3 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
2:07.68
4 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:07.77
5 ГОЛОВЧАК Максим 95мс
Дніпропетровська
2:07.99
6 КОРЕНЬКОВ Єгор 00мс
Полтавська
2:08.00
7 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
2:11.05
8 ХРИПУНОВ Євген 02мс
Київ
2:11.46
9 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
2:11.54
10 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило 02кмс
Дніпропетровська
2:11.83
11 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
2:12.59
12 МІСЮРА Максим 02мс
Рівненська
2:13.97
13 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:14.46
14 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
2:14.70
15 КОШИЛЬ Богдан 00мс
Рівненська
2:15.88
16 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
2:16.64
17 КИСЛИЙ Денис 01кмс
Полтавська
2:17.00
18 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
2:22.01
19 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
2:24.29
20 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
A-фінал
1 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
2:08.85
2 ТКАЧЕНКО Данііл 02мс
Київська
2:08.95
3 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:09.41
4 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:09.76
5 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:11.29
6 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
2:12.74
7 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
2:12.91
8 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
2:13.58

100 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
попередні запливи
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
56.68
2 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
56.94
3 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
58.62
4 ВИРВИЧ Вікторія 04мс
Київська
58.84
5 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
59.05
6 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
59.14
7 ІЛЬНИЦЬКА Валерія 00мс
Київ
59.15
8 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
59.25
9 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
59.33
10 ЖУКОВА Марія 03мс
Київ
59.65
11 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
59.76
12 МАРТІ Аміна 02мс
Запорізька
59.76
13 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
59.85
14 ЗУБЧУК Катерина 01мс
Київська
59.90
15 ГОЛОВАЧОВА Анна 00мс
Київська
1:00.02
16 МЕЛЬНІЧУК Марія 00мс
Дніпропетровська
1:00.09
17 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
1:00.10
18 КОРОСТІЙ Таісія 03кмс
Харківська
1:00.10
19 ЛЕЩЕНКО Дарья 01кмс
Харківська
1:00.51
20 КАРАЩЕНКО Вікторія 02кмс
Харківська
1:00.77
21 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
1:00.80
22 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
1:00.97
23 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
1:00.99
24 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
1:01.04
25 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
1:01.05
26 МОІСЕЄНКО Альона 03кмс
Дніпропетровська
1:01.13
27 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
1:01.19
28 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
1:01.38
29 ДЕРЮГІНА Анна 03кмс
Запорізька
1:01.46
30 БУРЯК Валерія 02кмс
Харківська
1:01.67
31 ГОРБАЧОВА Дарія 04кмс
Київська
1:02.18
32 ЧУБИР Ангеліна 05кмс
Запорізька
1:02.55
33 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
1:02.66
34 МУХІНА Варвара 02кмс
Донецька
1:02.75
35 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
1:02.78
36 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
1:02.79
37 БУЗЛАМА Анастасія 02кмс
Донецька
1:02.84
38 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
1:02.94
39 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
1:03.01
40 ОНАНКО Марія 03кмс
Київ
1:03.22
41 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
1:03.22
42 ЗІНЧЕНКО Олександра 03кмс
Донецька
1:03.25
43 ГУК Яна 02кмс
Дніпропетровська
1:03.27
44 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
1:03.57
45 ХАРЧЕНКО Лурдес 02I
Запорізька
1:03.73
46 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
1:03.97
47 ТОКМАКОВА Діана 01I
Запорізька
1:04.18
48 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
1:04.59
49 СТОЛЯРЧУК Марина 02кмс
Київ
1:04.68
50 ХАЦАРЕВИЧ Валерія 06I
Запорізька
1:04.75
51 СПИРИДОНОВА Дарья 03I
Донецька
1:05.04
52 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
1:06.18
53 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
1:06.92
54 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
1:08.73
55 ТЕЛЮК Катерина 03III
Дніпропетровська
N/T
56 СОНІЧ Євгенія 04кмс
Запорізька
N/T
57 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія 04кмс
Івано-Франківська
N/T
58 ГОРЄЛОВА Васіліса 04мс
Дніпропетровська
N/T
59 ВАСЬКО Катерина 99кмс
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
A-фінал
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
58.36
2 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
58.62
3 ВИРВИЧ Вікторія 04мс
Київська
59.09
4 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
59.37
5 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
59.46
6 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
59.77
7 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
59.78
8 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
59.85

100 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
попередні запливи
1 ШЕВЦОВ Сергій 98мсмк
Запорізька
48.26
2 ДУБНИЦЬКИЙ Євген 97мс
Полтавська
50.37
3 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
50.83
4 ГРИГОРЬЄВ Леонід 96мс
Донецька
50.88
5 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
50.92
6 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
50.98
7 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
51.27
8 ЄГОШИН Юрій 85мсмк
Одеська
51.75
9 МОРОЗ Олександр 99мс
Київ
51.79
10 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
51.84
11 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
51.94
12 КОМПАНІЄЦЬ Кирило 98мс
Запорізька
52.00
13 ІВАНОВ Владислав 98мс
Дніпропетровська
52.03
14 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
52.14
15 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
52.46
16 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній 01мс
Запорізька
52.59
17 ГЛУЩЕНКО Микита 99мс
Дніпропетровська
52.70
18 БОНДАР Артем 02мс
Рівненська
52.75
19 КОРКУНОВ Антон 99мс
Київ
53.01
20 СЕЛЕЗНЬОВ Назар 02кмс
Дніпропетровська
53.01
21 ПАСКАЛЬ Андрій 01мс
Одеська
53.07
22 СТАХІР Олексій 02кмс
Волинська
53.13
23 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
53.14
24 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
53.16
25 БАЛАШОВ Вячеслав 01мс
Харківська
53.20
26 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
53.27
27 ВІРЧЕНКО Олександр 01мс
Полтавська
53.29
28 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
53.30
29 ПЕТРОЧУК Ілля 03кмс
Волинська
53.33
30 ГАЛІГУЗОВ Дамір 00мс
Запорізька
53.34
31 ІВАКІН Олександр 99мс
Харківська
53.51
32 СЕМЕНОВ Микита 95мс
Кіровоградська
53.51
33 ВЛАСЕНКО Денис 02кмс
Київ
53.56
34 ЛІННІК Ілля 01кмс
Київ
53.57
35 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
53.77
36 КАРАСІЙЧУК Антон 01кмс
Волинська
53.84
37 СИДОРЕНКО Артем 01кмс
Харківська
53.92
38 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр 96мс
Миколаївська
53.94
39 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
54.16
40 МАХНО Владислав 98кмс
Харківська
54.29
41 БУТЕНКО Артур 01кмс
Запорізька
54.33
42 ПЕТРАКОВ Олег 00кмс
Київ
54.40
43 КАБАНОВ Владислав 01кмс
Дніпропетровська
54.53
44 ДАРВАІШ Тимур 00кмс
Дніпропетровська
54.59
45 МІЩУК Дмитро 00кмс
Волинська
54.69
46 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис 02II
Дніпропетровська
54.70
47 КУРЧЕНКО Антон 01кмс
Полтавська
54.82
48 СЕМЕНЕНКО Тимур 02кмс
Київ
54.82
49 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
54.97
50 САПУН Тихон 99кмс
Запорізька
55.06
51 АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило 97кмс
Миколаївська
55.08
52 КІЛІМБЕТ Нікіта 00кмс
Запорізька
55.16
53 МАЗУР Максим 00кмс
Запорізька
55.23
54 КОТЕНКО Кирило 01кмс
Київ
55.46
55 ЦАП Костянтин 00кмс
Львівська
55.61
56 БЕСАРАБЕНКО Михайло 01кмс
Харківська
55.61
57 ІВАСЕНКО Олександр 99кмс
Донецька
55.66
58 НІМЧЕНКО Ігор 98кмс
Донецька
55.68
59 КРОХМАЛЬОВ Микита 02кмс
Донецька
55.73
60 НОСКО Андрій 02кмс
Донецька
55.86
61 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
55.96
62 ФОКОВ Єгор 03кмс
Дніпропетровська
56.43
63 ГУМЕНЮК Володимир 02кмс
Одеська
56.48
64 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
56.66
65 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
56.67
66 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
56.70
67 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
56.73
68 ЛЮБИЧ Олександр 01I
Чернігівська
56.79
69 АЛЕКСЕЄНКО Андрій 03кмс
Запорізька
57.74
70 СЕМЕНЮК Нікіта 01кмс
Одеська
57.84
71 СЛАВОВ Іван 01кмс
Одеська
57.95
72 РОМАНКО Олег 01I
Львівська
58.18
73 КАЗНАЧЕЄВ Данило 99кмс
Донецька
58.30
74 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
58.53
75 ГЕЛЕТА Семен 02II
Запорізька
58.81
76 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
58.91
77 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
59.56
78 НИЧИПОРЕНКО Кирило 03II
Чернігівська
59.59
79 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро 00I
Миколаївська
59.78
80 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
59.78
81 ЛАЗАРЕНКО Максим 01I
Львівська
1:01.04
82 РИБІН Захар 01II
Дніпропетровська
N/T
83 КОСЯН Юрій 02мс
Одеська
N/T
84 ШАРАН Павло 00мс
Київ
N/T
85 ПОДГОРНИЙ Данило 01кмс
Дніпропетровська
N/T
86 ПЛОХИЙ Назар 01I
Дніпропетровська
N/T
87 АНДРІЄНКО Олександр 99мс
Дніпропетровська
N/T
88 ПОЛЯКОВ Андрій 05I
Запорізька
N/T
89 КЛЯЦЬКИЙ Денис 99кмс
Дніпропетровська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
A-фінал
1 ШЕВЦОВ Сергій 98мсмк
Запорізька
50.76
2 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
50.89
3 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
51.24
4 ДУБНИЦЬКИЙ Євген 97мс
Полтавська
51.71
5 МОРОЗ Олександр 99мс
Київ
52.02
6 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
52.05
7 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
52.06
8 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
52.44

400 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
попередні запливи
1 МЯСОЄДОВА Еліна 01мс
Харківська
4:25.34
2 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
4:27.05
3 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
4:27.24
4 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
4:29.64
5 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
4:31.48
6 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
4:32.55
7 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
4:33.12
8 МАЛИНОВСЬКА Катерина 01мс
Рівненська
4:33.43
9 ІВАНОВА Надія 02мс
Запорізька
4:34.18
10 БОНДАРЕНКО Марія 03кмс
Київ
4:36.11
11 БОСАК Катерина 02кмс
Київська
4:41.25
12 ГОРБАЧОВА Дарія 04кмс
Київська
4:42.06
13 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
4:43.72
14 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
4:49.31
15 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
4:50.08
16 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
4:56.47
17 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
4:57.36
18 САЄНКО Ганна 04кмс
Одеська
5:03.38
19 ШЕВЧЕНКО Вікторія 99кмс
Київська
N/T

Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
A-фінал
1 МЯСОЄДОВА Еліна 01мс
Харківська
4:30.69
2 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
4:30.75
3 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
4:30.97
4 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
4:34.12
5 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
4:34.96
6 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
4:35.21
7 БОНДАРЕНКО Марія 03кмс
Київ
4:36.21
8 ІВАНОВА Надія 02мс
Запорізька
4:36.30

400 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
попередні запливи
1 ФРОЛОВ Сергій 92змс
Київська
3:49.34
2 ОМЕЛЬКОВ Дмитро 99мс
Запорізька
3:58.00
3 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
4:04.61
4 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
4:05.39
5 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
4:07.89
6 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
4:08.89
7 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
4:10.08
8 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
4:14.84
9 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
4:15.20
10 СМАЛЬ Олексій 00кмс
Київ
4:19.01
11 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
4:19.91
12 ІГНАТОВ Ілля 02кмс
Одеська
4:20.60
13 МАКАРЕВИЧ Денис 01кмс
Харківська
4:22.88
14 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
4:23.04
15 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
4:24.07
16 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
4:25.48
17 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
4:28.57
18 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
4:43.61
19 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло 03кмс
Запорізька
N/T
20 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
N/T
21 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
N/T
22 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
N/T
23 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T
24 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
N/T

Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
A-фінал
1 ФРОЛОВ Сергій 92змс
Київська
3:55.80
2 ОМЕЛЬКОВ Дмитро 99мс
Запорізька
3:58.21
3 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
4:07.72
4 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
4:09.14
5 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
4:12.82
6 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
4:13.54
7 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
4:14.23
8 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
4:15.72