Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
попередні запливи
1СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
1:00.75
2КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
1:02.74
3ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
1:03.29
4ЯКУБА Орина
98мс
Київ
1:03.72
5СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:03.85
6ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
1:04.17
7ШЕВЧЕНКО Вікторія
99кмс
Київська
1:04.91
8ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
1:05.73
9ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
1:06.37
10КОСТЕНКО Марія
02кмс
Дніпропетровська
1:06.40
11НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
1:06.73
12ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:06.81
13БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
1:08.72
14СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
1:09.71
15ГОЛОВАЧОВА Анна
00мс
Київська
1:10.45
16СПИРИДОНОВА Дарья
03I
Донецька
1:11.32
17ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
N/T
18ТЕЛЮК Катерина
03III
Дніпропетровська
N/T
19СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
N/T
20СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
A-фінал
1СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
1:02.79
2ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
1:03.66
3ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
1:04.00
4КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
1:04.19
5СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:06.14
6ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
1:06.42
7ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:07.21
8ШЕВЧЕНКО Вікторія
99кмс
Київська
1:07.63

100 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
1ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
52.89
2БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.10
3КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
54.54
4КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.75
5ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
55.99
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.28
7ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.63
8РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
56.93
9КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
56.96
10ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
57.08
11ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
57.21
12ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.32
13ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
57.56
14МОРОЗ Олександр
99мс
Київ
57.60
15ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
57.84
16УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
58.00
17НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
58.27
18ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
58.27
19САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
58.42
20КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
58.64
21МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
59.04
22ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
59.28
23СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
59.66
24ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
59.82
25КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
59.83
26ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
1:00.16
27ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
1:00.55
28ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
1:00.58
29НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
1:00.73
30НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
1:01.13
31ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
1:01.73
32САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:02.25
33КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:03.27
34ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
1:04.70
35ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
1:04.86
36ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
1:04.97
37ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:06.47
38ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
N/T
39КЛЯЦЬКИЙ Денис
99кмс
Дніпропетровська
N/T
40КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
N/T
41ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
N/T
42СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
A-фінал
1КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
53.57
2ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
53.76
3БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.56
4КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.77
5ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.19
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.40
7УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
56.53

200 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
попередні запливи
1СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:07.30
2ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
2:07.38
3МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
2:09.17
4СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:09.18
5ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
2:09.38
6ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:09.53
7ТИЩЕНКО Євгенія
00мс
Київ
2:09.90
8КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
2:10.29
9БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:10.44
10КОРОСТІЙ Таісія
03кмс
Харківська
2:10.59
11КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
2:10.66
12ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
2:10.79
13БОНДАРЕНКО Марія
03кмс
Київ
2:12.23
14ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
2:12.48
15МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
2:12.56
16БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
2:14.28
17БОСАК Катерина
02кмс
Київська
2:14.33
18МЕЛЬНІЧУК Марія
00мс
Дніпропетровська
2:14.50
19ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
2:14.51
20ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
2:15.11
21ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
2:15.67
22СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
2:16.17
23КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
2:16.40
24ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
2:16.56
25ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
2:16.88
26САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
2:16.89
27МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
2:17.42
28КАРАЩЕНКО Вікторія
02кмс
Харківська
2:17.44
29САЄНКО Ганна
04кмс
Одеська
2:17.49
30ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
2:17.90
31СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
2:18.12
32БУЗЛАМА Анастасія
02кмс
Донецька
2:20.73
33ВАСЬКО Катерина
99кмс
Запорізька
2:22.55
34ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
N/T
35МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
A-фінал
1ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:09.03
2СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:09.08
3БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:09.62
4СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:09.69
5КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
2:10.23
6ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
2:10.53
7МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
2:10.79
8ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
2:11.96

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:51.52
2РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:54.04
3РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:54.24
4ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.56
5ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:55.17
6СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
1:56.41
7ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
1:56.84
8ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:57.01
9БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
1:57.15
10ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
1:57.71
11КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
1:58.21
12СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
1:58.28
13ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
1:58.46
14БОЛДИРЕВ Мирослав
02кмс
Київ
1:58.65
15ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:58.68
16КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
1:58.83
17МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
1:58.83
18СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:59.56
19ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
1:59.90
20ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
2:00.09
21КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
2:00.55
22ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:01.53
23ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
2:02.30
24СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
2:02.36
25МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
2:02.66
26КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:02.73
27МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
2:03.46
28БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
2:03.66
29КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
2:04.20
30СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:04.26
31КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:04.38
32ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
2:04.42
33СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
2:05.60
34РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
2:06.21
35ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
2:06.55
36ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:10.02
37БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
2:11.08
38ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
2:12.47
39ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:12.78
40ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
2:17.37
41РОМАНКО Олег
01I
Львівська
2:20.99
42ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
N/T
43РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
N/T
44МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
N/T
45ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
N/T
46ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
N/T
47БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
N/T
48ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
N/T
49АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
N/T
50КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
N/T
51САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
N/T
52РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
A-фінал
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:53.30
2ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.33
3ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.07
4РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:55.44
5РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:55.66
6ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.84
7ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.41
8ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.59

100 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
1ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:12.77
2КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.24
3АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.48
4ГОРЄЛОВА Васіліса
04мс
Дніпропетровська
1:13.89
5БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:13.91
6СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:13.92
7ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:13.99
8ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.31
9ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
1:15.60
10ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:15.73
11КРИЖКО Лілія
01кмс
Запорізька
1:16.64
12ГОНЧАРЕНКО Аліна
03кмс
Запорізька
1:16.99
13АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
1:17.24
14БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
1:17.35
15МАЗУРЕНКО Анастасія
00мс
Київська
1:17.60
16ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04кмс
Івано-Франківська
1:20.32
17ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:20.60
18ОСАДЧА Софія
04I
Запорізька
1:20.82
19СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька
1:21.13
20ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
1:26.06
21ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03I
Запорізька
N/T
22МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
N/T
23ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
A-фінал
1АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.08
2КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.14
3ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:14.51
4БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:14.81
5ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.06
6ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:15.47
7ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:15.94

100 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
1СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:01.98
2КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:02.63
3ДИМО Валерій
85змс
Київська
1:02.72
4ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:02.87
5ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:03.20
6ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:04.42
7ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
1:05.33
8ГОЛОДНЮК Дмитро
00мс
Запорізька
1:05.36
9ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:05.44
10ФЕДИНА Олексій
87змс
Київська
1:05.58
11ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
1:05.64
12КАРИЙ Данило
01мс
Дніпропетровська
1:05.86
13АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
1:05.98
14СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
1:06.11
15НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
1:06.67
16ЄРШОВ Даніїл
99кмс
Харківська
1:06.97
17БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
1:07.20
18ПОНОМАРЕНКО Олександр
01кмс
Львівська
1:08.29
19КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
1:08.79
20МАКАРЕВИЧ Денис
01кмс
Харківська
1:08.97
21БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
1:09.10
22КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
1:09.10
23ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
1:09.67
24ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
1:10.35
25ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
1:10.62
26ЛЕБІДЬ Олександр
01кмс
Львівська
1:10.80
27ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
1:10.90
28КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
1:10.97
29КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
1:11.83
30ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
1:16.89
31ПАСЕМКО Владислав
01I
Львівська
1:19.00
32ГАЛІГУЗОВ Дамір
00мс
Запорізька
N/T
33МЕЛЬНИК Олександр
00кмс
Івано-Франківська
N/T
34ІВАКІН Олександр
99мс
Харківська
N/T
35ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
N/T
36НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
A-фінал
1СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:02.20
2ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:03.20
3КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:03.26
4ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:04.53
5ДИМО Валерій
85змс
Київська
1:04.56
6АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
1:05.00
7ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:05.16
8ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:05.36

100 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
1КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:01.85
2БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:04.35
3МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:06.77
4КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.80
5СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:06.98
6СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
1:07.08
7ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
1:07.12
8ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
1:07.13
9КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:07.75
10ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:07.75
11ДИВАК Марія
03кмс
Київська
1:08.31
12КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
1:08.80
13КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
1:08.93
14БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
1:09.89
15ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
1:09.93
16ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
1:10.20
17ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
1:10.47
18РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
1:10.60
19БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
1:11.21
20НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
1:11.32
21КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
1:11.85
22РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
1:11.91
23ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
1:12.75
24КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
1:12.96
25КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
1:12.99
26ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
1:13.07
27ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
1:14.35
28СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
N/T
29ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
A-фінал
1КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:03.57
2БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:05.30
3СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:06.63
4КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.79
5МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:07.40
6ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:08.05
7КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:08.11

100 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
1ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
57.41
2КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
57.80
3КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
58.02
4КУСЬ Олег
02мс
Київ
59.18
5СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.34
6ТУРЧЕНКО Артур
00мс
Київська
59.38
7КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
59.41
8ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
59.44
9СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
59.65
10ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
59.65
11ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
59.74
12ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
59.83
13ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
59.84
14МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
59.91
15ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
1:00.00
16КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
1:00.23
17КОРЕНЬКОВ Єгор
00мс
Полтавська
1:00.46
18НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
1:01.49
19РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
1:01.68
20МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
1:01.76
21КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
1:01.97
22ПЕТРОЧУК Ілля
03кмс
Волинська
1:02.44
23ВІРЧЕНКО Олександр
01мс
Полтавська
1:02.79
24ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:02.83
25ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:03.48
26КИСЛИЙ Денис
01кмс
Полтавська
1:03.75
27ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03кмс
Запорізька
1:03.82
28САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:04.80
29БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
1:05.89
30КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
1:06.13
31МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
1:11.97
32ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
N/T
33ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
N/T
34ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
N/T
35ПАСКАЛЬ Андрій
01мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
A-фінал
1КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
57.56
2КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
58.01
3ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
58.05
4СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.12
5ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
59.14
6СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
59.26
7КУСЬ Олег
02мс
Київ
59.31
8ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
59.56

400 м комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
попередні запливи
1САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
4:59.18
2ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
5:07.24
3СИНИЦЯ Анна
99мс
Київ
5:11.17
4ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
5:13.69
5СНІТКО Карина
04мс
Харківська
5:16.89
6ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
5:18.17
7БОСАК Катерина
02кмс
Київська
5:23.22
8МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
5:23.97
9СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
5:26.04

Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
A-фінал
1САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
5:03.38
2ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
5:14.45
3ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
5:17.93
4ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
5:18.25
5СИНИЦЯ Анна
99мс
Київ
5:20.43
6БОСАК Катерина
02кмс
Київська
5:26.20
7СНІТКО Карина
04мс
Харківська
5:29.28
8СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
5:30.56

400 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
попередні запливи
1АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
4:33.07
2ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
4:36.41
3КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
4:39.46
4ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
4:40.92
5ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
4:43.03
6КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
4:45.48
7КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
4:45.58
8ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
4:46.26
9ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:56.32
10ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
4:58.00
11КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
5:00.46
12ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
5:04.72
13ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
5:15.14
14СТАХІР Олексій
02кмс
Волинська
N/T
15БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
N/T

Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
A-фінал
1ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
4:40.71
2КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
4:43.34
3КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
4:46.15
4КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
4:48.87
5АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
4:49.14
6ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
4:50.78
7ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
4:50.83
8ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:58.73

1500 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України14:37.14Михайло Романчук30.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України15:07.24Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:16.85Ігор Червинський02.08.1998Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України16:12.52Михайло Романчук28.07.2011ЄЮОФ
Розрядимс16:32.00кмс17:31.00I18:51.00II20:54.00III23:37.00
 
1ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99мс
Запорізька
15:48.20
2ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
16:47.12
3СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
17:04.07
4ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
17:20.72
5РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
18:00.58

4x100 м вільний стиль - жінки
1КИЇВ (ОКІІП)

Київ
N/Tп/к
2ХАРКІВСЬКА

Харківська
N/Tп/к
3ЗБІРНА КОМАНДА

UKR
N/Tп/к