Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
попередні запливи
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
1:00.75
2 КОСТРОМІНА Вікторія 04мс
Дніпропетровська
1:02.74
3 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
1:03.29
4 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
1:03.72
5 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
1:03.85
6 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
1:04.17
7 ШЕВЧЕНКО Вікторія 99кмс
Київська
1:04.91
8 ДЬЯЧЕНКО Марія 05кмс
Полтавська
1:05.73
9 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
1:06.37
10 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
1:06.40
11 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
1:06.73
12 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
1:06.81
13 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
1:08.72
14 СОНІЧ Євгенія 04кмс
Запорізька
1:09.71
15 ГОЛОВАЧОВА Анна 00мс
Київська
1:10.45
16 СПИРИДОНОВА Дарья 03I
Донецька
1:11.32
17 ХАЦАРЕВИЧ Валерія 06I
Запорізька
N/T
18 ТЕЛЮК Катерина 03III
Дніпропетровська
N/T
19 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
N/T
20 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
A-фінал
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
1:02.79
2 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
1:03.66
3 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
1:04.00
4 КОСТРОМІНА Вікторія 04мс
Дніпропетровська
1:04.19
5 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
1:06.14
6 ДЬЯЧЕНКО Марія 05кмс
Полтавська
1:06.42
7 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
1:07.21
8 ШЕВЧЕНКО Вікторія 99кмс
Київська
1:07.63

100 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
1 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
52.89
2 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
54.10
3 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
54.54
4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
55.75
5 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
55.99
6 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
56.28
7 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
56.63
8 РАКОВ Дмитро 00мс
Львівська
56.93
9 КОМПАНІЄЦЬ Кирило 98мс
Запорізька
56.96
10 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
57.08
11 ЛАКТІН Владислав 01мс
Запорізька
57.21
12 ШАРАН Павло 00мс
Київ
57.32
13 ЩІНОВ Ігор 01кмс
Запорізька
57.56
14 МОРОЗ Олександр 99мс
Київ
57.60
15 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
57.84
16 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
58.00
17 НАУМОВ Андрій 00кмс
Волинська
58.27
18 ПЕТРАКОВ Олег 00кмс
Київ
58.27
19 САГАЙДАК Степан 01кмс
Київська
58.42
20 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
58.64
21 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
59.04
22 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл 02кмс
Одеська
59.28
23 СКАЛЬОВИЙ Віталій 00кмс
Запорізька
59.66
24 ГУДИМА Артем 01кмс
Полтавська
59.82
25 КОНТОРОВИЧ Олексій 03кмс
Одеська
59.83
26 ШТАНЬКО Володимир 02кмс
Полтавська
1:00.16
27 ІВАСЕНКО Олександр 99кмс
Донецька
1:00.55
28 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
1:00.58
29 НАСТЕЧКО Владислав 01кмс
Дніпропетровська
1:00.73
30 НІМЧЕНКО Ігор 98кмс
Донецька
1:01.13
31 ДЕМЧЕНКО Данило 01I
Донецька
1:01.73
32 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
1:02.25
33 КРОХМАЛЬОВ Микита 02кмс
Донецька
1:03.27
34 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
1:04.70
35 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
1:04.86
36 ПОВАЛЯЄВ Тимур 04кмс
Запорізька
1:04.97
37 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
1:06.47
38 ЦАП Костянтин 00кмс
Львівська
N/T
39 КЛЯЦЬКИЙ Денис 99кмс
Дніпропетровська
N/T
40 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
N/T
41 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
N/T
42 СЛАВОВ Іван 01кмс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
A-фінал
1 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
53.57
2 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
53.76
3 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
54.56
4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
55.77
5 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
56.19
6 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
56.40
7 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
56.53

200 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
попередні запливи
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
2:07.30
2 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
2:07.38
3 МЯСОЄДОВА Еліна 01мс
Харківська
2:09.17
4 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
2:09.18
5 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
2:09.38
6 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
2:09.53
7 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
2:09.90
8 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
2:10.29
9 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
2:10.44
10 КОРОСТІЙ Таісія 03кмс
Харківська
2:10.59
11 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
2:10.66
12 ЖУКОВА Марія 03мс
Київ
2:10.79
13 БОНДАРЕНКО Марія 03кмс
Київ
2:12.23
14 ГОРБАЧОВА Дарія 04кмс
Київська
2:12.48
15 МАЛИНОВСЬКА Катерина 01мс
Рівненська
2:12.56
16 БУРЯК Валерія 02кмс
Харківська
2:14.28
17 БОСАК Катерина 02кмс
Київська
2:14.33
18 МЕЛЬНІЧУК Марія 00мс
Дніпропетровська
2:14.50
19 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
2:14.51
20 ІВАНОВА Надія 02мс
Запорізька
2:15.11
21 ЛЕЩЕНКО Дарья 01кмс
Харківська
2:15.67
22 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
2:16.17
23 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
2:16.40
24 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
2:16.56
25 ЗІНЧЕНКО Олександра 03кмс
Донецька
2:16.88
26 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
2:16.89
27 МУХІНА Варвара 02кмс
Донецька
2:17.42
28 КАРАЩЕНКО Вікторія 02кмс
Харківська
2:17.44
29 САЄНКО Ганна 04кмс
Одеська
2:17.49
30 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
2:17.90
31 СТОЛЯРЧУК Марина 02кмс
Київ
2:18.12
32 БУЗЛАМА Анастасія 02кмс
Донецька
2:20.73
33 ВАСЬКО Катерина 99кмс
Запорізька
2:22.55
34 ГУК Яна 02кмс
Дніпропетровська
N/T
35 МАНОЙЛО Аліса 02мс
Харківська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
A-фінал
1 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
2:09.03
2 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
2:09.08
3 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
2:09.62
4 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
2:09.69
5 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
2:10.23
6 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
2:10.53
7 МЯСОЄДОВА Еліна 01мс
Харківська
2:10.79
8 ІВАНОВА Надія 02мс
Запорізька
2:11.96

200 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
1:51.52
2 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
1:54.04
3 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
1:54.24
4 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
1:54.56
5 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній 01мс
Запорізька
1:55.17
6 СЕМЕНОВ Микита 95мс
Кіровоградська
1:56.41
7 ВЛАСЕНКО Денис 02кмс
Київ
1:56.84
8 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
1:57.01
9 БОНДАР Артем 02мс
Рівненська
1:57.15
10 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
1:57.71
11 КОРКУНОВ Антон 99мс
Київ
1:58.21
12 СМАЛЬ Олексій 00кмс
Київ
1:58.28
13 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
1:58.46
14 БОЛДИРЕВ Мирослав 02кмс
Київ
1:58.65
15 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
1:58.68
16 КУРЧЕНКО Антон 01кмс
Полтавська
1:58.83
17 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
1:58.83
18 СИДОРЕНКО Артем 01кмс
Харківська
1:59.56
19 ІГНАТОВ Ілля 02кмс
Одеська
1:59.90
20 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис 02II
Дніпропетровська
2:00.09
21 КІЛІМБЕТ Нікіта 00кмс
Запорізька
2:00.55
22 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
2:01.53
23 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр 96мс
Миколаївська
2:02.30
24 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
2:02.36
25 МІЩУК Дмитро 00кмс
Волинська
2:02.66
26 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
2:02.73
27 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
2:03.46
28 БУТЕНКО Артур 01кмс
Запорізька
2:03.66
29 КАРАСІЙЧУК Антон 01кмс
Волинська
2:04.20
30 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
2:04.26
31 КОТЕНКО Кирило 01кмс
Київ
2:04.38
32 ФОКОВ Єгор 03кмс
Дніпропетровська
2:04.42
33 СЕМЕНЮК Нікіта 01кмс
Одеська
2:05.60
34 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
2:06.21
35 ГУМЕНЮК Володимир 02кмс
Одеська
2:06.55
36 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
2:10.02
37 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
2:11.08
38 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро 00I
Миколаївська
2:12.47
39 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
2:12.78
40 ЛАЗАРЕНКО Максим 01I
Львівська
2:17.37
41 РОМАНКО Олег 01I
Львівська
2:20.99
42 ПЛОХИЙ Назар 01I
Дніпропетровська
N/T
43 РИБІН Захар 01II
Дніпропетровська
N/T
44 МАЗУР Максим 00кмс
Запорізька
N/T
45 ІВАНОВ Владислав 98мс
Дніпропетровська
N/T
46 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
N/T
47 БАЛАШОВ Вячеслав 01мс
Харківська
N/T
48 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
N/T
49 АЛЕКСЕЄНКО Андрій 03кмс
Запорізька
N/T
50 КАБАНОВ Владислав 01кмс
Дніпропетровська
N/T
51 САПУН Тихон 99кмс
Запорізька
N/T
52 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
A-фінал
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
1:53.30
2 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
1:54.33
3 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
1:55.07
4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй 01мс
Рівненська
1:55.44
5 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
1:55.66
6 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
1:55.84
7 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
1:56.41
8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній 01мс
Запорізька
1:57.59

100 брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
1 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
1:12.77
2 КРАСІНА Анастасія 01мс
Донецька
1:13.24
3 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
1:13.48
4 ГОРЄЛОВА Васіліса 04мс
Дніпропетровська
1:13.89
5 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
1:13.91
6 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
1:13.92
7 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
1:13.99
8 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
1:15.31
9 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія 02кмс
Дніпропетровська
1:15.60
10 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
1:15.73
11 КРИЖКО Лілія 01кмс
Запорізька
1:16.64
12 ГОНЧАРЕНКО Аліна 03кмс
Запорізька
1:16.99
13 АНДРЕЄВА Катерина 03кмс
Донецька
1:17.24
14 БІЛИЧЕНКО Євгенія 05кмс
Київ
1:17.35
15 МАЗУРЕНКО Анастасія 00мс
Київська
1:17.60
16 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія 04кмс
Івано-Франківська
1:20.32
17 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
1:20.60
18 ОСАДЧА Софія 04I
Запорізька
1:20.82
19 СМОЛІНА Даря 06I
Чернівецька
1:21.13
20 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
1:26.06
21 ЛОПУШАНСЬКА Юлія 03I
Запорізька
N/T
22 МАРТИНОВСЬКА Владислава 02I
Одеська
N/T
23 ТАРАСЕНКО Дарья 97кмс
Львівська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
A-фінал
1 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
1:13.08
2 КРАСІНА Анастасія 01мс
Донецька
1:13.14
3 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
1:14.51
4 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
1:14.81
5 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
1:15.06
6 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
1:15.47
7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
1:15.94

100 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
1 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
1:01.98
2 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
1:02.63
3 ДИМО Валерій 85змс
Київська
1:02.72
4 ДМИТРУК Владислав 98мс
Дніпропетровська
1:02.87
5 ПОМАЗАН Микита 99мс
Київська
1:03.20
6 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
1:04.42
7 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
1:05.33
8 ГОЛОДНЮК Дмитро 00мс
Запорізька
1:05.36
9 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
1:05.44
10 ФЕДИНА Олексій 87змс
Київська
1:05.58
11 ПРОСКУРА Ігор 97мс
Київська
1:05.64
12 КАРИЙ Данило 01мс
Дніпропетровська
1:05.86
13 АНДРІЄНКО Олександр 99мс
Дніпропетровська
1:05.98
14 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
1:06.11
15 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
1:06.67
16 ЄРШОВ Даніїл 99кмс
Харківська
1:06.97
17 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
1:07.20
18 ПОНОМАРЕНКО Олександр 01кмс
Львівська
1:08.29
19 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
1:08.79
20 МАКАРЕВИЧ Денис 01кмс
Харківська
1:08.97
21 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
1:09.10
22 КОРОЛЬОВ Роман 02кмс
Львівська
1:09.10
23 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
1:09.67
24 ГОЛУБ Михайло 03кмс
Дніпропетровська
1:10.35
25 ОЛЕШКО Олексiй 02кмс
Миколаївська
1:10.62
26 ЛЕБІДЬ Олександр 01кмс
Львівська
1:10.80
27 ТАРАНІН Данило 00кмс
Миколаївська
1:10.90
28 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
1:10.97
29 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
1:11.83
30 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
1:16.89
31 ПАСЕМКО Владислав 01I
Львівська
1:19.00
32 ГАЛІГУЗОВ Дамір 00мс
Запорізька
N/T
33 МЕЛЬНИК Олександр 00кмс
Івано-Франківська
N/T
34 ІВАКІН Олександр 99мс
Харківська
N/T
35 ЛЕНЬКО Артур 97мс
Івано-Франківська
N/T
36 НОСКО Андрій 02кмс
Донецька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
A-фінал
1 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
1:02.20
2 ДМИТРУК Владислав 98мс
Дніпропетровська
1:03.20
3 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
1:03.26
4 ПОМАЗАН Микита 99мс
Київська
1:04.53
5 ДИМО Валерій 85змс
Київська
1:04.56
6 АНДРІЄНКО Олександр 99мс
Дніпропетровська
1:05.00
7 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
1:05.16
8 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
1:05.36

100 на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
1:01.85
2 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
1:04.35
3 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
1:06.77
4 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
1:06.80
5 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
1:06.98
6 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
1:07.08
7 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
1:07.12
8 ВАСЮКОВА Ксенія 01мс
Київ
1:07.13
9 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
1:07.75
10 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
1:07.75
11 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
1:08.31
12 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
1:08.80
13 КЛІМОВА Марія 01кмс
Київ
1:08.93
14 БРЕДІХІНА Анастасія 03кмс
Донецька
1:09.89
15 ПРОНЧАКОВА Софія 04кмс
Донецька
1:09.93
16 ДМИТРІЄВА Анастасія 03кмс
Волинська
1:10.20
17 ТАТАРЧУК Тетяна 03кмс
Миколаївська
1:10.47
18 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
1:10.60
19 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
1:11.21
20 НЕКРАСОВА Ксенія 03кмс
Донецька
1:11.32
21 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
1:11.85
22 РАЗСУКОВСЬКА Христина 04кмс
Миколаївська
1:11.91
23 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
1:12.75
24 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
1:12.96
25 КИРИК Ніна 04кмс
Рівненська
1:12.99
26 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
1:13.07
27 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
1:14.35
28 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
N/T
29 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
A-фінал
1 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
1:03.57
2 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
1:05.30
3 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
1:06.63
4 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
1:06.79
5 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
1:07.40
6 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
1:08.05
7 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
1:08.11

100 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
1 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
57.41
2 КОСЯН Юрій 02мс
Одеська
57.80
3 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
58.02
4 КУСЬ Олег 02мс
Київ
59.18
5 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
59.34
6 ТУРЧЕНКО Артур 00мс
Київська
59.38
7 КОШИЛЬ Богдан 00мс
Рівненська
59.41
8 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
59.44
9 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
59.65
10 ХРИПУНОВ Євген 02мс
Київ
59.65
11 ПОДГОРНИЙ Данило 01кмс
Дніпропетровська
59.74
12 ШАПОРЕНКО Антон 95мс
Дніпропетровська
59.83
13 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
59.84
14 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
59.91
15 ГОЛОВЧАК Максим 95мс
Дніпропетровська
1:00.00
16 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило 02кмс
Дніпропетровська
1:00.23
17 КОРЕНЬКОВ Єгор 00мс
Полтавська
1:00.46
18 НАУМЕНКО Вадим 03мс
Одеська
1:01.49
19 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
1:01.68
20 МІСЮРА Максим 02мс
Рівненська
1:01.76
21 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
1:01.97
22 ПЕТРОЧУК Ілля 03кмс
Волинська
1:02.44
23 ВІРЧЕНКО Олександр 01мс
Полтавська
1:02.79
24 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
1:02.83
25 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
1:03.48
26 КИСЛИЙ Денис 01кмс
Полтавська
1:03.75
27 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло 03кмс
Запорізька
1:03.82
28 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
1:04.80
29 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
1:05.89
30 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
1:06.13
31 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
1:11.97
32 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
N/T
33 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
N/T
34 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
N/T
35 ПАСКАЛЬ Андрій 01мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
A-фінал
1 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
57.56
2 КОСЯН Юрій 02мс
Одеська
58.01
3 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
58.05
4 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
59.12
5 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
59.14
6 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
59.26
7 КУСЬ Олег 02мс
Київ
59.31
8 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
59.56

400 комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
попередні запливи
1 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
4:59.18
2 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
5:07.24
3 СИНИЦЯ Анна 99мс
Київ
5:11.17
4 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
5:13.69
5 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
5:16.89
6 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
5:18.17
7 БОСАК Катерина 02кмс
Київська
5:23.22
8 МАЛИНОВСЬКА Катерина 01мс
Рівненська
5:23.97
9 СТЕЛЬМАХ Ніколь 04кмс
Рівненська
5:26.04

Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
A-фінал
1 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
5:03.38
2 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
5:14.45
3 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
5:17.93
4 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
5:18.25
5 СИНИЦЯ Анна 99мс
Київ
5:20.43
6 БОСАК Катерина 02кмс
Київська
5:26.20
7 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
5:29.28
8 СТЕЛЬМАХ Ніколь 04кмс
Рівненська
5:30.56

400 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
попередні запливи
1 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
4:33.07
2 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
4:36.41
3 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
4:39.46
4 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
4:40.92
5 ХРИПУНОВ Євген 02мс
Київ
4:43.03
6 КОРОЛЬОВ Максим 00кмс
Донецька
4:45.48
7 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
4:45.58
8 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
4:46.26
9 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
4:56.32
10 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
4:58.00
11 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
5:00.46
12 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
5:04.72
13 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
5:15.14
14 СТАХІР Олексій 02кмс
Волинська
N/T
15 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
N/T

Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
A-фінал
1 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
4:40.71
2 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
4:43.34
3 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
4:46.15
4 КОРОЛЬОВ Максим 00кмс
Донецька
4:48.87
5 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
4:49.14
6 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
4:50.78
7 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
4:50.83
8 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
4:58.73

1500 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України14:37.14Михайло Романчук30.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України15:07.24Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:16.85Ігор Червинський02.08.1998Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України16:12.52Михайло Романчук28.07.2011ЄЮОФ
Розрядимс16:32.00кмс17:31.00I18:51.00II20:54.00III23:37.00
 
1 ОМЕЛЬКОВ Дмитро 99мс
Запорізька
15:48.20
2 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита 00мс
Запорізька
16:47.12
3 СМАЛЬ Олексій 00кмс
Київ
17:04.07
4 ГОЛУБ Михайло 03кмс
Дніпропетровська
17:20.72
5 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
18:00.58