Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
1 НАДЖАФОВА Дарья 90мсмк
Харківська
25.57
2 КОБА Надія 95мсмк
Дніпропетровська
26.16
3 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
26.34
4 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
26.38
5 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
26.87
6 МАРТІ Аміна 02мс
Запорізька
26.97
7 МЕЛЬНІЧУК Марія 00мс
Дніпропетровська
27.11
8 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
27.11
9 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
27.20
10 ВИРВИЧ Вікторія 04мс
Київська
27.23
11 ГРИГОРЕНКО Євгенія 01мс
Донецька
27.39
12 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
27.41
13 ЖУКОВА Марія 03мс
Київ
27.44
14 МАНОЙЛО Аліса 02мс
Харківська
27.46
15 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
27.48
16 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
27.53
17 ІЛЬНИЦЬКА Валерія 00мс
Київ
27.69
18 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
27.71
19 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
27.73
20 ЛЕЩЕНКО Дарья 01кмс
Харківська
27.84
21 ГОЛОВАЧОВА Анна 00мс
Київська
27.85
22 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
27.86
23 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
27.91
24 ТКАЧЕНКО Дарія 98мс
Одеська
28.05
25 ГАРТМАН Маргарита 03мс
Дніпропетровська
28.06
26 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
28.15
27 МОІСЕЄНКО Альона 03кмс
Дніпропетровська
28.17
28 ЗУБЧУК Катерина 01мс
Київська
28.21
29 КАРАЩЕНКО Вікторія 02кмс
Харківська
28.23
30 ЧУБИР Ангеліна 05кмс
Запорізька
28.25
31 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
28.26
32 КОРОСТІЙ Таісія 03кмс
Харківська
28.41
33 ДЕРЮГІНА Анна 03кмс
Запорізька
28.47
34 БУЗЛАМА Анастасія 02кмс
Донецька
28.49
35 ГОРБАЧОВА Дарія 04кмс
Київська
28.52
36 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
28.71
37 ХАРЧЕНКО Лурдес 02I
Запорізька
28.85
38 МУХІНА Варвара 02кмс
Донецька
28.90
39 БУРЯК Валерія 02кмс
Харківська
28.91
40 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
29.21
41 ТОКМАКОВА Діана 01I
Запорізька
29.23
42 ХАЦАРЕВИЧ Валерія 06I
Запорізька
29.36
43 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
29.49
44 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
29.51
45 СОНІЧ Євгенія 04кмс
Запорізька
29.54
46 ГУК Яна 02кмс
Дніпропетровська
29.59
47 СПИРИДОНОВА Дарья 03I
Донецька
29.71
48 ЗІНЧЕНКО Олександра 03кмс
Донецька
29.96
49 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
29.98
50 ПРОНЧАКОВА Софія 04кмс
Донецька
30.00
51 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
30.11
52 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
30.47
53 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
31.37
54 ЛОБАНОВСЬКА Ніка 05II
Харківська
33.52
55 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
N/T
56 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія 02кмс
Дніпропетровська
N/T
57 ТЕЛЮК Катерина 03III
Дніпропетровська
N/T
58 ВАСЬКО Катерина 99кмс
Запорізька
N/T
59 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
N/T
60 СТОЛЯРЧУК Марина 02кмс
Київ
N/T
61 МАЛИНОВСЬКА Катерина 01мс
Рівненська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
A-фінал
1 НАДЖАФОВА Дарья 90мсмк
Харківська
26.11
2 КОЛЕСНИКОВА Марина 00мс
Харківська
27.11
3 ТИМОШЕНКО Євгенія 02мс
Київ
27.12
4 ВИРВИЧ Вікторія 04мс
Київська
27.17
5 ЯКУБА Орина 98мс
Київ
27.17
6 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
27.25
7 КОБА Надія 95мсмк
Дніпропетровська
27.26
8 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
27.32

50 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.11Володимир Сущик04.03.2011Чемпіонат України

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
попередні запливи
1 ШЕВЦОВ Сергій 98мсмк
Запорізька
22.13
2 ГРИГОРЬЄВ Леонід 96мс
Донецька
22.93
3 ДУБНИЦЬКИЙ Євген 97мс
Полтавська
23.16
4 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
23.19
5 КОМПАНІЄЦЬ Кирило 98мс
Запорізька
23.26
6 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
23.26
7 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
23.33
8 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
23.49
9 ЛІННІК Ілля 01кмс
Київ
23.62
10 ІВАКІН Олександр 99мс
Харківська
23.63
11 МОРОЗ Олександр 99мс
Київ
23.68
12 ГЛУЩЕНКО Микита 99мс
Дніпропетровська
23.78
13 ЄГОШИН Юрій 85мсмк
Одеська
23.80
14 ІВАНОВ Владислав 98мс
Дніпропетровська
23.96
15 СЕМЕНЕНКО Тимур 02кмс
Київ
24.14
16 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
24.14
17 ГАЛІГУЗОВ Дамір 00мс
Запорізька
24.15
18 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
24.18
19 ВІРЧЕНКО Олександр 01мс
Полтавська
24.18
20 БОНДАР Артем 02мс
Рівненська
24.23
21 АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило 97кмс
Миколаївська
24.25
22 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр 96мс
Миколаївська
24.26
23 БАЛАШОВ Вячеслав 01мс
Харківська
24.28
24 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
24.31
25 ЛАКТІН Владислав 01мс
Запорізька
24.42
26 ШАРАН Павло 00мс
Київ
24.48
27 СТАХІР Олексій 02кмс
Волинська
24.53
28 МАХНО Владислав 98кмс
Харківська
24.61
29 ГЛЯДЧИШИН Тарас 00мс
Дніпропетровська
24.62
30 САПУН Тихон 99кмс
Запорізька
24.68
31 МАЗУР Максим 00кмс
Запорізька
24.71
32 ДАРВАІШ Тимур 00кмс
Дніпропетровська
24.74
33 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
24.76
34 ПЕТРОЧУК Ілля 03кмс
Волинська
24.78
35 КОРКУНОВ Антон 99мс
Київ
24.82
36 БЕСАРАБЕНКО Михайло 01кмс
Харківська
24.85
37 БУТЕНКО Артур 01кмс
Запорізька
24.87
38 КАБАНОВ Владислав 01кмс
Дніпропетровська
24.89
39 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
24.90
40 ОЛЕЙНИКОВ Дмитро 00кмс
Запорізька
24.90
41 ПАСКАЛЬ Андрій 01мс
Одеська
24.90
42 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
24.95
43 МІСЮРА Максим 02мс
Рівненська
24.98
44 МІЩУК Дмитро 00кмс
Волинська
25.03
45 НІМЧЕНКО Ігор 98кмс
Донецька
25.04
46 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
25.05
47 КАРАСІЙЧУК Антон 01кмс
Волинська
25.09
48 ПЕТРАКОВ Олег 00кмс
Київ
25.12
49 СИДОРЕНКО Артем 01кмс
Харківська
25.21
50 РАКОВ Дмитро 00мс
Львівська
25.28
51 ІВАСЕНКО Олександр 99кмс
Донецька
25.37
52 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
25.48
53 КОТЕНКО Кирило 01кмс
Київ
25.59
54 ЦАП Костянтин 00кмс
Львівська
25.64
55 ЛЮБИЧ Олександр 01I
Чернігівська
25.70
56 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис 02II
Дніпропетровська
25.74
57 КРОХМАЛЬОВ Микита 02кмс
Донецька
25.80
58 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор 01кмс
Київ
25.91
59 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
25.96
60 ДОРДІЄНКО Олександр 01кмс
Дніпропетровська
26.09
61 ЛЕБЕДЄВ Денис 05кмс
Запорізька
26.12
62 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро 00I
Миколаївська
26.19
63 АЛЕКСЕЄНКО Андрій 03кмс
Запорізька
26.27
64 ФОКОВ Єгор 03кмс
Дніпропетровська
26.36
65 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл 02кмс
Одеська
26.38
66 ІГНАТОВ Ілля 02кмс
Одеська
26.65
67 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
26.68
68 НИЧИПОРЕНКО Кирило 03II
Чернігівська
26.68
69 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
26.68
70 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
26.69
71 ГУМЕНЮК Володимир 02кмс
Одеська
26.73
72 КАЗНАЧЕЄВ Данило 99кмс
Донецька
26.80
73 СЕМЕНЮК Нікіта 01кмс
Одеська
26.85
74 ГЕЛЕТА Семен 02II
Запорізька
26.91
75 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
27.06
76 РОМАНКО Олег 01I
Львівська
27.18
77 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
27.41
78 РЯБІНІН Андрій 03I
Дніпропетровська
27.45
79 ЛАЗАРЕНКО Максим 01I
Львівська
27.66
80 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
27.84
81 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
27.95
82 ПОЛЯКОВ Андрій 05I
Запорізька
N/T
83 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
N/T
84 ШАПОРЕНКО Антон 95мс
Дніпропетровська
N/T
85 ПЛОХИЙ Назар 01I
Дніпропетровська
N/T
86 РИБІН Захар 01II
Дніпропетровська
N/T
87 РЕБОРУК Антон 00мс
Дніпропетровська
N/T
88 ДИМО Валерій 85змс
Київська
N/T

Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.11Володимир Сущик04.03.2011Чемпіонат України

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
A-фінал
1 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
22.95
2 ШЕВЦОВ Сергій 98мсмк
Запорізька
22.99
3 БОБРАКОВ Ігор 98мс
Запорізька
23.41
4 ЛЕМЕШКО Любомир 92мс
Полтавська
23.46
5 КОМПАНІЄЦЬ Кирило 98мс
Запорізька
23.49
6 ХНИКІН Олексій 99мс
Вінницька
23.57
7 УСТИНОВ Євген 98мс
Київська
23.57
8 ОГНЬОВ Вячеслав 98мс
Київ
23.66

50 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
попередні запливи
1 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
33.25
2 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
33.35
3 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
33.61
4 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
33.71
5 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
33.83
6 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
33.97
7 ГОРЄЛОВА Васіліса 04мс
Дніпропетровська
34.02
8 КРАСІНА Анастасія 01мс
Донецька
34.05
9 ГОНЧАРЕНКО Аліна 03кмс
Запорізька
34.16
10 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
34.31
11 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
34.47
12 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія 02кмс
Дніпропетровська
34.77
13 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія 04кмс
Івано-Франківська
34.80
14 КРИЖКО Лілія 01кмс
Запорізька
35.07
15 АНДРЕЄВА Катерина 03кмс
Донецька
35.66
16 БІЛИЧЕНКО Євгенія 05кмс
Київ
35.89
17 МАЗУРЕНКО Анастасія 00мс
Київська
36.28
18 СМОЛІНА Даря 06I
Чернівецька
36.60
19 ОСАДЧА Софія 04I
Запорізька
37.01
20 МАРТИНОВСЬКА Владислава 02I
Одеська
37.61
21 ГУК Яна 02кмс
Дніпропетровська
38.35
22 ГАЛАГУЗ Юлія 02I
Рівненська
38.42
23 ТАРАСЕНКО Дарья 97кмс
Львівська
N/T
24 ЛОПУШАНСЬКА Юлія 03I
Запорізька
N/T
25 КЛІМОВА Марія 01кмс
Київ
N/T

Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
A-фінал
1 АХМЕДОВА Дана 02мс
Волинська
33.08
2 ПАЩЕНКО Вікторія 00мс
Дніпропетровська
33.73
3 БІЖЕВЕЦЬ Олександра 97мс
Дніпропетровська
34.02
4 СМАЛЬ Юлія 98мс
Волинська
34.16
5 ІСАЄВА Каміла 05мс
Дніпропетровська
34.17
6 ТОВСТОГАН Ольга 96мс
Київ
34.17
7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
34.26
8 ПАЛЬОХА Христина 04кмс
Київ
34.33

50 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
попередні запливи
1 ПОМАЗАН Микита 99мс
Київська
28.31
2 ДМИТРУК Владислав 98мс
Дніпропетровська
28.33
3 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
28.53
4 ДИМО Валерій 85змс
Київська
28.89
5 ФЕДИНА Олексій 87змс
Київська
28.95
6 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
29.05
7 АНДРІЄНКО Олександр 99мс
Дніпропетровська
29.43
8 ПРОСКУРА Ігор 97мс
Київська
29.60
9 СТЕБКО Юрій 03кмс
Дніпропетровська
29.80
10 ОВЧІННІКОВ Максим 03мс
Запорізька
29.80
11 ЄРШОВ Даніїл 99кмс
Харківська
29.95
12 ГОЛОДНЮК Дмитро 00мс
Запорізька
29.95
13 ТКАЧЕНКО Нікіта 00мс
Київська
30.10
14 ГАЛІГУЗОВ Дамір 00мс
Запорізька
30.29
15 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
30.39
16 ТКАЧУК Максим 03мс
Волинська
30.49
17 ОЛЕШКО Олексiй 02кмс
Миколаївська
30.58
18 КАРИЙ Данило 01мс
Дніпропетровська
30.65
19 ГОЛОВЧАК Максим 95мс
Дніпропетровська
30.77
20 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
30.80
21 ІВАКІН Олександр 99мс
Харківська
30.94
22 МАКАРЕВИЧ Денис 01кмс
Харківська
31.10
23 ПОНОМАРЕНКО Олександр 01кмс
Львівська
31.16
24 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
31.29
25 ЛЕБІДЬ Олександр 01кмс
Львівська
31.48
26 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
31.78
27 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
31.79
28 ГОЛУБ Михайло 03кмс
Дніпропетровська
31.89
29 МАЛЄЄВ Андрій 02кмс
Дніпропетровська
31.98
30 КОРОЛЬОВ Роман 02кмс
Львівська
32.26
31 ЛЕНЬКО Артур 97мс
Івано-Франківська
32.45
32 ПОВАЛЯЄВ Тимур 04кмс
Запорізька
32.65
33 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
32.68
34 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
34.29
35 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
34.80
36 ПАСЕМКО Владислав 01I
Львівська
37.13
37 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
N/T
38 РАКОВ Дмитро 00мс
Львівська
N/T
39 МЕЛЬНИК Олександр 00кмс
Івано-Франківська
N/T
40 ПОДГОРНИЙ Данило 01кмс
Дніпропетровська
N/T
41 ШЕВЦОВ Сергій 98мсмк
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
A-фінал
1 ПОМАЗАН Микита 99мс
Київська
28.27
2 СТРІЛЕЦЬ Іван 98мс
Дніпропетровська
28.49
3 АНДРІЄНКО Олександр 99мс
Дніпропетровська
28.61
4 ДМИТРУК Владислав 98мс
Дніпропетровська
28.63
5 КОПТЄЛОВ Микита 99мс
Запорізька
29.13
6 ДИМО Валерій 85змс
Київська
29.23
7 ФЕДИНА Олексій 87змс
Київська
29.43
8 ПРОСКУРА Ігор 97мс
Київська
29.48

50 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
1 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
29.80
2 ГРИГОРЕНКО Євгенія 01мс
Донецька
30.11
3 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
31.10
4 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
31.14
5 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
31.26
6 СЬОМІНА Каріна 04мс
Дніпропетровська
31.32
7 МОРОХОВСЬКА Анастасія 02мс
Київ
31.52
8 ДМИТРІЄВА Анастасія 03кмс
Волинська
31.55
9 ВАСЮКОВА Ксенія 01мс
Київ
31.65
10 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
31.68
11 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
31.77
12 ДИВАК Марія 03кмс
Київська
31.88
13 КЛІМОВА Марія 01кмс
Київ
32.14
14 РАДЧЕНКО Даяна 01мс
Харківська
32.36
15 ТАТАРЧУК Тетяна 03кмс
Миколаївська
32.91
16 ПРОНЧАКОВА Софія 04кмс
Донецька
32.99
17 БРЕДІХІНА Анастасія 03кмс
Донецька
33.01
18 БУРЯК Валерія 02кмс
Харківська
33.20
19 НЕКРАСОВА Ксенія 03кмс
Донецька
33.48
20 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
33.53
21 РАЗСУКОВСЬКА Христина 04кмс
Миколаївська
33.80
22 КОСТИК Катерина 03кмс
Одеська
33.95
23 ГОРВАТ Анастасія 01кмс
Київ
34.25
24 ГЛАДКА Тетяна 04кмс
Одеська
34.27
25 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
34.50
26 СТЕЦУРІНА Євгенія 05кмс
Харківська
36.57
27 МАРТИНОВСЬКА Владислава 02I
Одеська
37.17
28 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія 04II
Дніпропетровська
N/T
29 СОНІЧ Євгенія 04кмс
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
A-фінал
1 БОКАНЬ Маргарита 00мс
Київ
30.46
2 ГРИГОРЕНКО Євгенія 01мс
Донецька
31.05
3 СЕРБИНА Єлизавета 02кмс
Дніпропетровська
31.22
4 СОРОКІНА Владислава 04кмс
Дніпропетровська
31.35
5 ВЕРБИЦЬКА Поліна 01кмс
Київ
31.36
6 ДМИТРІЄВА Анастасія 03кмс
Волинська
31.48
7 ПРИХОДЬКО Жанна 95мс
Київська
31.87

50 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
1 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
25.44
2 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
27.00
3 КУСЬ Олег 02мс
Київ
27.13
4 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
27.13
5 КОСЯН Юрій 02мс
Одеська
27.15
6 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
27.23
7 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
27.43
8 ТУРЧЕНКО Артур 00мс
Київська
27.73
9 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
27.74
10 ШАПОРЕНКО Антон 95мс
Дніпропетровська
27.79
11 КОШИЛЬ Богдан 00мс
Рівненська
27.85
12 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
27.93
13 ПОДГОРНИЙ Данило 01кмс
Дніпропетровська
28.02
14 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило 02кмс
Дніпропетровська
28.20
15 КОРЕНЬКОВ Єгор 00мс
Полтавська
28.42
16 ЛЕНЬКО Артур 97мс
Івано-Франківська
28.90
17 ПЕТРОЧУК Ілля 03кмс
Волинська
28.95
18 РАКОВ Дмитро 00мс
Львівська
28.97
19 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
28.98
20 МІСЮРА Максим 02мс
Рівненська
29.11
21 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
29.78
22 ГРЕЧКО Вадим 02кмс
Донецька
30.02
23 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
30.13
24 КИСЛИЙ Денис 01кмс
Полтавська
30.15
25 ЛЕБЕДЄВ Денис 05кмс
Запорізька
30.24
26 ЛЮБИЧ Олександр 01I
Чернігівська
30.33
27 ВІРЧЕНКО Олександр 01мс
Полтавська
30.49
28 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло 03кмс
Запорізька
30.53
29 ЦАП Костянтин 00кмс
Львівська
30.59
30 КАРАСІЙЧУК Антон 01кмс
Волинська
30.77
31 АЛЕКСЕЄНКО Андрій 03кмс
Запорізька
30.88
32 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван 04I
Київська
31.26
33 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
31.29
34 ВЛАСЕНКО Денис 02кмс
Київ
31.55
35 ГАЛАЙЧУК Петро 98мс
Київ
N/T
36 КАРАМШУК Владислав 01I
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
A-фінал
1 КАСЬЯН Богдан 97мс
Полтавська
26.07
2 ХНИКІН Віктор 01мс
Вінницька
26.69
3 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
27.05
4 КУСЬ Олег 02мс
Київ
27.19
5 КОСЯН Юрій 02мс
Одеська
27.33
6 ОНІЩЕНКО Володимир 96мс
Одеська
27.38
7 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
27.52
8 ШАПОРЕНКО Антон 95мс
Дніпропетровська
27.68

200 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
попередні запливи
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
2:15.10
2 КОСТРОМІНА Вікторія 04мс
Дніпропетровська
2:20.69
3 ШЕВЧЕНКО Вікторія 99кмс
Київська
2:24.65
4 СТЕЛЬМАХ Ніколь 04кмс
Рівненська
2:26.69
5 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
2:31.95
6 БЕСПАЛЬКО Дарина 04кмс
Одеська
2:34.63
7 САЄНКО Ганна 04кмс
Одеська
2:37.67
8 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
2:38.07

Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
A-фінал
1 СТАДНИК Юлія 00мс
Київ
2:28.11
2 КОСТРОМІНА Вікторія 04мс
Дніпропетровська
2:28.88
3 СТЕЛЬМАХ Ніколь 04кмс
Рівненська
2:31.73
4 ОСТАПУХА Катерина 04кмс
Дніпропетровська
2:32.83
5 КОСТЕНКО Марія 02кмс
Дніпропетровська
2:43.61

200 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
1 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
2:02.07
2 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
2:03.40
3 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
2:05.09
4 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:06.07
5 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
2:06.76
6 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
2:07.74
7 КОТРОВСЬКИЙ Олександр 00мс
Запорізька
2:07.88
8 ЩІНОВ Ігор 01кмс
Запорізька
2:09.62
9 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
2:10.96
10 КОРОЛЬОВ Максим 00кмс
Донецька
2:11.39
11 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
2:11.57
12 КОНТОРОВИЧ Олексій 03кмс
Одеська
2:11.67
13 САГАЙДАК Степан 01кмс
Київська
2:14.48
14 СКАЛЬОВИЙ Віталій 00кмс
Запорізька
2:15.06
15 ГУДИМА Артем 01кмс
Полтавська
2:16.43
16 ЄНСЕН Даніель 01I
Київ
2:17.41
17 ХОМЕНКО Микита 03I
Київ
2:37.76
18 НАСТЕЧКО Владислав 01кмс
Дніпропетровська
N/T
19 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
N/T
20 НАУМЕНКО Вадим 03мс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
A-фінал
1 КОПТЄЛОВ Євгеній 93мсмк
Київ
2:00.73
2 КОСИЛО Назарій 97мс
Івано-Франківська
2:06.51
3 МАРТИНЮК Денис 98мс
Рівненська
2:06.62
4 АДАМОВИЧ Іван 97мс
Дніпропетровська
2:06.86
5 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило 01мс
Київ
2:07.86
6 КОСТРОМІН Денис 99мс
Дніпропетровська
2:08.31
7 ГРИЦАК Богдан 02мс
Київ
2:08.51
8 ВОЛОДІН Олександр 01мс
Дніпропетровська
2:10.77

200 м комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
попередні запливи
1 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
2:20.88
2 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
2:23.77
3 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
2:24.95
4 ЖУКОВА Марія 03мс
Київ
2:27.02
5 ДЬЯЧЕНКО Марія 05кмс
Полтавська
2:27.15
6 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
2:28.11
7 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
2:28.17
8 КОРОЛЬЧУК Ольга 02мс
Рівненська
2:28.65
9 ЛАХНЕНКО Вероніка 03кмс
Дніпропетровська
2:29.20
10 ШАТАЛОВА Анастасія 03мс
Одеська
2:30.21
11 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
2:30.39
12 ЮРІЦИНА Марія 03кмс
Одеська
2:30.50
13 КЛІМОВА Олександра 01кмс
Київ
2:32.14
14 КИРИК Ніна 04кмс
Рівненська
2:37.04
15 НАГОРНЮК Христина 03кмс
Рівненська
2:38.08
16 ХМЕЛЕВСЬКА Надія 02кмс
Полтавська
2:38.72
17 ХАЦАРЕВИЧ Валерія 06I
Запорізька
2:39.97
18 СТОЛЯРЧУК Марина 02кмс
Київ
2:40.47
19 ЗІНЧЕНКО Олександра 03кмс
Донецька
2:45.42
20 ШАПОВАЛОВА Аліна 03кмс
Запорізька
N/T
21 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
N/T
22 ТАРАСЕНКО Дарья 97кмс
Львівська
N/T
23 ДЕРЮГІНА Анна 03кмс
Запорізька
N/T

Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
A-фінал
1 САВЧЕНКО Ольга 03мс
Київська
2:22.65
2 ХОМІНА Анастасія 02мс
Одеська
2:24.96
3 ЄВМІНОВА Тетяна 03мс
Харківська
2:25.01
4 ДЬЯЧЕНКО Марія 05кмс
Полтавська
2:25.59
5 ІВАНОВА Анастасія 01кмс
Полтавська
2:28.26
6 ФІСЕНКО Надія 00мс
Київ
2:30.65
7 БОЙЧЕНКО Валерiя 02мс
Миколаївська
2:31.89

200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
1 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:05.74
2 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
2:06.56
3 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
2:07.64
4 ХРИПУНОВ Євген 02мс
Київ
2:07.89
5 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
2:09.14
6 ГОЛОВЧАК Максим 95мс
Дніпропетровська
2:09.82
7 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
2:11.13
8 ЧИСТЯКОВ Євген 02мс
Рівненська
2:11.28
9 РАДУТНИЙ Богдан 01мс
Запорізька
2:11.83
10 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:12.09
11 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:13.04
12 СЕМЕНОВ Микита 95мс
Кіровоградська
2:14.01
13 НАУМОВ Андрій 00кмс
Волинська
2:14.37
14 ГЕРГЕЛЬ Олександр 02кмс
Дніпропетровська
2:14.53
15 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
2:14.78
16 ПЕТРОВ Денис 01мс
Київ
2:15.23
17 ДУДАРЕНКО Богдан 00кмс
Київська
2:15.46
18 БІЛЯК Валентин 02кмс
Львівська
2:15.47
19 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило 02кмс
Дніпропетровська
2:15.91
20 КУРЧЕНКО Антон 01кмс
Полтавська
2:16.03
21 СТРІЛЕЦЬ Клим 01мс
Дніпропетровська
2:16.20
22 БІРЮКОВ Антон 00мс
Донецька
2:16.75
23 КЛИМЕНКО Євген 02кмс
Дніпропетровська
2:17.06
24 ЖИРОВ Микита 03кмс
Донецька
2:17.21
25 ШТАНЬКО Володимир 02кмс
Полтавська
2:17.28
26 НОСКО Андрій 02кмс
Донецька
2:18.08
27 КОШИЛЬ Богдан 00мс
Рівненська
2:18.65
28 САРАКУЦА Владислав 02кмс
Донецька
2:18.71
29 КАЧИЛО Михайло 01кмс
Донецька
2:19.20
30 ЖИЖКО Володимир 01кмс
Рівненська
2:19.26
31 НАКОНЕЧНИЙ Денис 02кмс
Київ
2:19.29
32 КІЛІМБЕТ Нікіта 00кмс
Запорізька
2:21.71
33 ТЕРЕЩУК Даніїл 02кмс
Донецька
2:22.33
34 КІСЕЛЬОВ Денис 01кмс
Одеська
2:22.46
35 ГАРАГАТИЙ Владислав 02кмс
Дніпропетровська
2:22.63
36 МЕНЬШИКОВ Павло 03кмс
Одеська
2:22.91
37 ДЕМЧЕНКО Данило 01I
Донецька
2:23.95
38 СЛАВОВ Іван 01кмс
Одеська
2:25.97
39 КРОХМАЛЬОВ Микита 02кмс
Донецька
2:26.52
40 ПУЛІСКА Владислав 00кмс
Чернівецька
2:26.55
41 ПОВАЛЯЄВ Тимур 04кмс
Запорізька
2:26.60
42 ГРАБІЛІН Максим 03I
Одеська
2:27.89
43 ТАРАНІН Данило 00кмс
Миколаївська
2:28.23
44 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро 03I
Донецька
2:30.90
45 РЯБОВ Микита 03I
Запорізька
N/T
46 СИЧОВ Данило 02кмс
Дніпропетровська
N/T
47 КАРДАЄВ Максим 02кмс
Київ
N/T
48 КАЗНАЧЕЄВ Данило 99кмс
Донецька
N/T
49 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл 02кмс
Одеська
N/T

Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
A-фінал
1 ГРИГОРЬЄВ Іван 00мс
Одеська
2:09.19
2 ДОРОГОВ Микита 99мс
Одеська
2:09.25
3 ШЕЛІПОВ Богдан 02мс
Дніпропетровська
2:09.84
4 ЯЦЕНКО Євгеній 95мс
Дніпропетровська
2:10.26
5 ЧОРНИЙ Єгор 97мс
Дніпропетровська
2:10.27
6 КАРПЮК Павло 99мс
Запорізька
2:11.76
7 КЗИБЕР Бакр 98кмс
Харківська
2:12.31
8 СЕМЕНОВ Михайло 01кмс
Київська
2:12.62

800 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України8:22.66Яна Клочкова22.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України8:36.73Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:36.73Ольга Береснєва28.07.2000Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України8:43.87Ольга Береснєва11.06.1999Всеукр. спортивні ігри
Розрядимс9:21.00кмс9:52.00I10:37.00II11:50.00III13:23.00
 
1 МЯСОЄДОВА Еліна 01мс
Харківська
9:10.27
2 ТИЩЕНКО Євгенія 00мс
Київ
9:13.26
3 КОРОЛЬЧУК Анастасія 02мс
Рівненська
9:13.82
4 СНІТКО Карина 04мс
Харківська
9:22.71
5 БОНДАРЕНКО Марія 03кмс
Київ
9:26.42
6 ІВАНОВА Надія 02мс
Запорізька
9:27.70
7 МАЛИНОВСЬКА Катерина 01мс
Рівненська
9:34.95
8 БОСАК Катерина 02кмс
Київська
9:40.81
9 КАЦАЛА Марія 02кмс
Харківська
9:56.09
10 САНІТАР Анна 02кмс
Дніпропетровська
10:13.68
11 КИРИК Ніна 04кмс
Рівненська
10:19.24