Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
42 / 40 / 1 / 1
1 КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
53.57
мс
804


2 ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
53.76
мс
795
+0.19

3 БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.56
мс
761
+0.99

4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.77
мс
712
+2.20

5 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.19
мс
697
+2.62

6 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.40
мс
689
+2.83

7 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
56.53
мс
684
+2.96

8 КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
56.60
мс
681
+3.03

9 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
56.81
мс
674
+3.24

10 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
56.88
мс
671
+3.31

11 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
57.16
мс
662
+3.59

12 ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
57.27
мс
658
+3.70

13 РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
57.33
мс
656
+3.76

14 КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
57.74
кмс
642
+4.17

15 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
57.88
кмс
637
+4.31

16 ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.90
кмс
637
+4.33

17 НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
57.97
кмс
634
+4.40

18 НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
58.14
кмс
629
+4.57

19 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
58.52
кмс
617
+4.95

20 ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
58.68
кмс
611
+5.11

21 САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
58.86
кмс
606
+5.29

22 МОРОЗ Олександр
99мс
Київ
58.92
кмс
604
+5.35

23 ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
59.25
кмс
594
+5.68

24 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
59.70
кмс
581
+6.13

25 СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
59.80
кмс
578
+6.23

26 ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
59.86
кмс
576
+6.29

27 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
59.93
кмс
574
+6.36

28 ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
1:00.19
кмс
567
+6.62

29 КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
1:00.46
кмс
559
+6.89

30 ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
1:01.06
I
543
+7.49

31 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:01.58
I
529
+8.01

32 КЛЯЦЬКИЙ Денис
99кмс
Дніпропетровська
1:01.75
I
525
+8.18

32 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:01.75
I
525
+8.18

34 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:01.84
I
522
+8.27

35 ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
1:01.89
I
521
+8.32

36 СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
1:02.22
I
513
+8.65

37 ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
1:02.89
I
497
+9.32

38 ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
1:02.97
I
495
+9.40

39 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:03.32
I
487
+9.75

40 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
1:03.88
I
474
+10.31

ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
Н/С



НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
Д/К