Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
52 / 51 / 0 / 1
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:53.30
мс
729




50:
100: 54.91 (54.91)
150:
200: 1:53.30 (58.39)
2ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.33
мс
710
+1.03



50:
100: 55.45 (55.45)
150:
200: 1:54.33 (58.88)
3ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.07
мс
696
+1.77



50:
100: 55.66 (55.66)
150:
200: 1:55.07 (59.41)
4РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:55.44
мс
689
+2.14



50:
100: 55.84 (55.84)
150:
200: 1:55.44 (59.60)
5РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:55.66
мс
685
+2.36



50:
100: 54.49 (54.49)
150:
200: 1:55.66 (1:01.17)
6ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.84
мс
682
+2.54



50:
100: 55.51 (55.51)
150:
200: 1:55.84 (1:00.33)
7ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.41
мс
672
+3.11



50:
100: 56.16 (56.16)
150:
200: 1:56.41 (1:00.25)
8ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.59
кмс
652
+4.29



50:
100: 56.87 (56.87)
150:
200: 1:57.59 (1:00.72)
9КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
1:58.10
кмс
644
+4.80



50:
100: 56.32 (56.32)
150:
200: 1:58.10 (1:01.78)
10МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
1:58.61
кмс
635
+5.31



50:
100: 57.71 (57.71)
150:
200: 1:58.61 (1:00.90)
11ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
1:58.76
кмс
633
+5.46



50:
100: 58.26 (58.26)
150:
200: 1:58.76 (1:00.50)
12СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:58.78
кмс
633
+5.48



50:
100: 57.49 (57.49)
150:
200: 1:58.78 (1:01.29)
13ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
1:59.40
кмс
623
+6.10



50:
100: 58.44 (58.44)
150:
200: 1:59.40 (1:00.96)
14МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
1:59.61
кмс
620
+6.31



50:
100: 58.13 (58.13)
150:
200: 1:59.61 (1:01.48)
15КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
1:59.65
кмс
619
+6.35



50:
100: 56.51 (56.51)
150:
200: 1:59.65 (1:03.14)
16ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:59.96
кмс
614
+6.66



50:
100: 57.97 (57.97)
150:
200: 1:59.96 (1:01.99)
17БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
2:00.11
кмс
612
+6.81



50:
100: 58.33 (58.33)
150:
200: 2:00.11 (1:01.78)
18БОЛДИРЕВ Мирослав
02кмс
Київ
2:00.27
кмс
609
+6.97



50:
100: 57.60 (57.60)
150:
200: 2:00.27 (1:02.67)
19ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:00.37
кмс
608
+7.07



50:
100: 58.05 (58.05)
150:
200: 2:00.37 (1:02.32)
20ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:00.55
кмс
605
+7.25



50:
100: 58.68 (58.68)
150:
200: 2:00.55 (1:01.87)
21СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:01.29
кмс
594
+7.99



50:
100: 56.98 (56.98)
150:
200: 2:01.29 (1:04.31)
22БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
2:01.41
кмс
592
+8.11



50:
100: 58.18 (58.18)
150:
200: 2:01.41 (1:03.23)
23ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
2:02.11
кмс
582
+8.81



50:
100: 59.06 (59.06)
150:
200: 2:02.11 (1:03.05)
24ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
2:02.33
кмс
579
+9.03



50:
100: 58.29 (58.29)
150:
200: 2:02.33 (1:04.04)
25СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08



50:
100: 59.12 (59.12)
150:
200: 2:02.38 (1:03.26)
25ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08



50:
100: 58.81 (58.81)
150:
200: 2:02.38 (1:03.57)
27КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:02.39
кмс
578
+9.09



50:
100: 58.80 (58.80)
150:
200: 2:02.39 (1:03.59)
28КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
2:02.91
кмс
571
+9.61



50:
100: 59.69 (59.69)
150:
200: 2:02.91 (1:03.22)
29БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
2:03.05
кмс
569
+9.75



50:
100: 1:00.12 (1:00.12)
150:
200: 2:03.05 (1:02.93)
30КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:03.15
кмс
568
+9.85



50:
100: 1:00.52 (1:00.52)
150:
200: 2:03.15 (1:02.63)
31ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
2:03.19
кмс
567
+9.89



50:
100: 1:01.67 (1:01.67)
150:
200: 2:03.19 (1:01.52)
32РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
2:03.71
кмс
560
+10.41



50:
100: 1:00.83 (1:00.83)
150:
200: 2:03.71 (1:02.88)
33САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
2:04.60
I
548
+11.30



50:
100: 59.09 (59.09)
150:
200: 2:04.60 (1:05.51)
34МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
2:04.63
I
548
+11.33



50:
100: 1:00.42 (1:00.42)
150:
200: 2:04.63 (1:04.21)
35КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
2:04.78
I
546
+11.48



50:
100: 1:00.80 (1:00.80)
150:
200: 2:04.78 (1:03.98)
36КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:04.95
I
543
+11.65



50:
100: 1:00.07 (1:00.07)
150:
200: 2:04.95 (1:04.88)
37МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
2:05.69
I
534
+12.39



50:
100: 1:00.11 (1:00.11)
150:
200: 2:05.69 (1:05.58)
38РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
2:05.93
I
531
+12.63



50:
100: 1:01.25 (1:01.25)
150:
200: 2:05.93 (1:04.68)
39АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
2:06.43
I
525
+13.13



50:
100: 1:01.25 (1:01.25)
150:
200: 2:06.43 (1:05.18)
40ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
2:06.94
I
518
+13.64



50:
100: 58.93 (58.93)
150:
200: 2:06.94 (1:08.01)
41СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
2:08.22
I
503
+14.92



50:
100: 58.58 (58.58)
150:
200: 2:08.22 (1:09.64)
42ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
2:09.66
I
486
+16.36



50:
100: 1:02.21 (1:02.21)
150:
200: 2:09.66 (1:07.45)
43ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:10.22
I
480
+16.92



50:
100: 1:02.05 (1:02.05)
150:
200: 2:10.22 (1:08.17)
44СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
2:10.30
I
479
+17.00



50:
100: 1:01.84 (1:01.84)
150:
200: 2:10.30 (1:08.46)
45ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
2:10.86
I
473
+17.56



50:
100: 1:03.45 (1:03.45)
150:
200: 2:10.86 (1:07.41)
46ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:13.15
I
449
+19.85



50:
100: 1:05.02 (1:05.02)
150:
200: 2:13.15 (1:08.13)
47РОМАНКО Олег
01I
Львівська
2:14.34
II
437
+21.04



50:
100: 1:01.94 (1:01.94)
150:
200: 2:14.34 (1:12.40)
48ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
2:14.36
II
437
+21.06



50:
100: 1:05.09 (1:05.09)
150:
200: 2:14.36 (1:09.27)
49БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
2:14.56
II
435
+21.26



50:
100: 1:06.05 (1:06.05)
150:
200: 2:14.56 (1:08.51)
50РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:15.69
II
424
+22.39



50:
100: 1:03.98 (1:03.98)
150:
200: 2:15.69 (1:11.71)
51ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
2:17.49
II
408
+24.19



50:
100: 1:04.34 (1:04.34)
150:
200: 2:17.49 (1:13.15)
СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
Н/С





200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
перепливи
1 / 1 / 0 / 0
1СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:58.38
кмс
639




200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:51.94
мс
756




50:
100: 52.74 (52.74)
150:
200: 1:51.94 (59.20)
2РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:53.28
мс
730
+1.34



50:
100: 55.18 (55.18)
150:
200: 1:53.28 (58.10)
3ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:53.57
мс
724
+1.63



50:
100: 54.37 (54.37)
150:
200: 1:53.57 (59.20)
4РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:54.91
мс
699
+2.97



50:
100: 55.62 (55.62)
150:
200: 1:54.91 (59.29)
5ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.05
мс
696
+3.11



50:
100: 54.80 (54.80)
150:
200: 1:55.05 (1:00.25)
6ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.92
мс
681
+3.98



50:
100: 55.97 (55.97)
150:
200: 1:55.92 (59.95)
7ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.48
мс
671
+4.54



50:
100: 56.35 (56.35)
150:
200: 1:56.48 (1:00.13)
8ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.72
кмс
650
+5.78



50:
100: 56.89 (56.89)
150:
200: 1:57.72 (1:00.83)