Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
52 / 51 / 0 / 1
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:53.30
мс
729


2 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.33
мс
710
+1.03

3 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.07
мс
696
+1.77

4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:55.44
мс
689
+2.14

5 РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:55.66
мс
685
+2.36

6 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.84
мс
682
+2.54

7 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.41
мс
672
+3.11

8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.59
кмс
652
+4.29

9 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
1:58.10
кмс
644
+4.80

10 МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
1:58.61
кмс
635
+5.31

11 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
1:58.76
кмс
633
+5.46

12 СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:58.78
кмс
633
+5.48

13 ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
1:59.40
кмс
623
+6.10

14 МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
1:59.61
кмс
620
+6.31

15 КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
1:59.65
кмс
619
+6.35

16 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:59.96
кмс
614
+6.66

17 БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
2:00.11
кмс
612
+6.81

18 БОЛДИРЕВ Мирослав
02кмс
Київ
2:00.27
кмс
609
+6.97

19 ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:00.37
кмс
608
+7.07

20 ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:00.55
кмс
605
+7.25

21 СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:01.29
кмс
594
+7.99

22 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
2:01.41
кмс
592
+8.11

23 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
2:02.11
кмс
582
+8.81

24 ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
2:02.33
кмс
579
+9.03

25 СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08

25 ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08

27 КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:02.39
кмс
578
+9.09

28 КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
2:02.91
кмс
571
+9.61

29 БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
2:03.05
кмс
569
+9.75

30 КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:03.15
кмс
568
+9.85

31 ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
2:03.19
кмс
567
+9.89

32 РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
2:03.71
кмс
560
+10.41

33 САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
2:04.60
I
548
+11.30

34 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
2:04.63
I
548
+11.33

35 КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
2:04.78
I
546
+11.48

36 КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:04.95
I
543
+11.65

37 МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
2:05.69
I
534
+12.39

38 РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
2:05.93
I
531
+12.63

39 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
2:06.43
I
525
+13.13

40 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
2:06.94
I
518
+13.64

41 СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
2:08.22
I
503
+14.92

42 ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
2:09.66
I
486
+16.36

43 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:10.22
I
480
+16.92

44 СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
2:10.30
I
479
+17.00

45 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
2:10.86
I
473
+17.56

46 ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:13.15
I
449
+19.85

47 РОМАНКО Олег
01I
Львівська
2:14.34
II
437
+21.04

48 ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
2:14.36
II
437
+21.06

49 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
2:14.56
II
435
+21.26

50 РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:15.69
II
424
+22.39

51 ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
2:17.49
II
408
+24.19

СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
Н/С