Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
23 / 23 / 0 / 0
1 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.08
мс
675


2 КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.14
мс
674
+0.06

3 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:14.51
мс
637
+1.43

4 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:14.81
мс
629
+1.73

5 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.06
кмс
623
+1.98

6 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:15.47
кмс
613
+2.39

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:15.94
кмс
602
+2.86

8 ГОРЄЛОВА Васіліса
04мс
Дніпропетровська
1:16.02
кмс
600
+2.94

9 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:16.46
кмс
590
+3.38

10 КРИЖКО Лілія
01кмс
Запорізька
1:17.62
кмс
563
+4.54

11 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
1:18.48
кмс
545
+5.40

12 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
1:18.96
кмс
535
+5.88

13 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
1:19.40
I
526
+6.32

14 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04кмс
Івано-Франківська
1:19.61
I
522
+6.53

15 МАЗУРЕНКО Анастасія
00мс
Київська
1:19.73
I
520
+6.65

16 ОСАДЧА Софія
04I
Запорізька
1:20.99
I
496
+7.91

17 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03кмс
Запорізька
1:21.79
I
482
+8.71

18 ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:21.80
I
481
+8.72

19 ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
1:21.91
I
479
+8.83

20 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька
1:22.15
I
475
+9.07

21 ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03I
Запорізька
1:23.78
I
448
+10.70

22 ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
1:24.69
I
434
+11.61

23 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
1:25.50
II
421
+12.42


A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.13
мс
674


2 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.33
мс
668
+0.20

3 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:13.95
мс
652
+0.82

4 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:14.39
мс
640
+1.26

5 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:14.80
мс
630
+1.67

6 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.49
кмс
613
+2.36

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:16.28
кмс
594
+3.15