Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
23 / 23 / 0 / 0
1АХМЕДОВА Дана

02мс
Волинська
1:13.08
мс
675




50:
100: 1:13.08 (1:13.08)
2КРАСІНА Анастасія

01мс
Донецька
1:13.14
мс
674
+0.06



50:
100: 1:13.14 (1:13.14)
3ТОВСТОГАН Ольга

96мс
Київ
1:14.51
мс
637
+1.43



50:
100: 1:14.51 (1:14.51)
4БІЖЕВЕЦЬ Олександра

97мс
Дніпропетровська
1:14.81
мс
629
+1.73



50:
100: 1:14.81 (1:14.81)
5ПАЛЬОХА Христина

04кмс
Київ
1:15.06
кмс
623
+1.98



50:
100: 1:15.06 (1:15.06)
6ІСАЄВА Каміла

05мс
Дніпропетровська
1:15.47
кмс
613
+2.39



50:
100: 1:15.47 (1:15.47)
7ХМЕЛЕВСЬКА Надія

02кмс
Полтавська
1:15.94
кмс
602
+2.86



50:
100: 1:15.94 (1:15.94)
8ГОРЄЛОВА Васіліса

04мс
Дніпропетровська
1:16.02
кмс
600
+2.94



50:
100: 1:16.02 (1:16.02)
9СМАЛЬ Юлія

98мс
Волинська
1:16.46
кмс
590
+3.38



50:
100: 1:16.46 (1:16.46)
10КРИЖКО Лілія

01кмс
Запорізька
1:17.62
кмс
563
+4.54



50:
100: 1:17.62 (1:17.62)
11ЩЕРБИНСЬКА Анастасія

02кмс
Дніпропетровська
1:18.48
кмс
545
+5.40



50:
100: 1:18.48 (1:18.48)
12АНДРЕЄВА Катерина

03кмс
Донецька
1:18.96
кмс
535
+5.88



50:
100: 1:18.96 (1:18.96)
13БІЛИЧЕНКО Євгенія

05кмс
Київ
1:19.40
I
526
+6.32



50:
100: 1:19.40 (1:19.40)
14ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія

04кмс
Івано-Франківська
1:19.61
I
522
+6.53



50:
100: 1:19.61 (1:19.61)
15МАЗУРЕНКО Анастасія

00мс
Київська
1:19.73
I
520
+6.65



50:
100: 1:19.73 (1:19.73)
16ОСАДЧА Софія

04I
Запорізька
1:20.99
I
496
+7.91



50:
100: 1:20.99 (1:20.99)
17ГОНЧАРЕНКО Аліна

03кмс
Запорізька
1:21.79
I
482
+8.71



50:
100: 1:21.79 (1:21.79)
18ЮРІЦИНА Марія

03кмс
Одеська
1:21.80
I
481
+8.72



50:
100: 1:21.80 (1:21.80)
19ТАРАСЕНКО Дарья

97кмс
Львівська
1:21.91
I
479
+8.83



50:
100: 1:21.91 (1:21.91)
20СМОЛІНА Даря

06I
Чернівецька
1:22.15
I
475
+9.07



50:
100: 1:22.15 (1:22.15)
21ЛОПУШАНСЬКА Юлія

03I
Запорізька
1:23.78
I
448
+10.70



50:
100: 1:23.78 (1:23.78)
22ГАЛАГУЗ Юлія

02I
Рівненська
1:24.69
I
434
+11.61



50:
100: 1:24.69 (1:24.69)
23МАРТИНОВСЬКА Владислава

02I
Одеська
1:25.50
II
421
+12.42



50:
100: 1:25.50 (1:25.50)