Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
36 / 36 / 0 / 0
1 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:02.20
мс
774


2 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:03.20
мс
738
+1.00

3 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:03.26
мс
736
+1.06

4 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:04.53
мс
693
+2.33

5 ДИМО Валерій
85змс
Київська
1:04.56
мс
692
+2.36

6 АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
1:05.00
мс
678
+2.80

7 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:05.16
мс
673
+2.96

8 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:05.36
мс
667
+3.16

9 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
1:06.15
мс
644
+3.95

10 КАРИЙ Данило
01мс
Дніпропетровська
1:06.35
мс
638
+4.15

11 ФЕДИНА Олексій
87змс
Київська
1:06.58
кмс
631
+4.38

12 СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
1:06.90
кмс
622
+4.70

13 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
1:07.08
кмс
617
+4.88

14 ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
1:07.21
кмс
614
+5.01

15 ЄРШОВ Даніїл
99кмс
Харківська
1:07.32
кмс
611
+5.12

16 ГОЛОДНЮК Дмитро
00мс
Запорізька
1:07.54
кмс
605
+5.34

17 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
1:07.66
кмс
602
+5.46

18 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01кмс
Львівська
1:08.33
кмс
584
+6.13

19 МЕЛЬНИК Олександр
00кмс
Івано-Франківська
1:08.78
кмс
573
+6.58

19 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
1:08.78
кмс
573
+6.58

19 ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
1:08.78
кмс
573
+6.58

22 МАКАРЕВИЧ Денис
01кмс
Харківська
1:09.21
кмс
562
+7.01

23 ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
1:09.25
кмс
561
+7.05

24 ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
1:09.59
кмс
553
+7.39

25 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
1:09.93
кмс
545
+7.73

26 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
1:10.24
I
538
+8.04

27 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
1:10.47
I
532
+8.27

28 КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
1:10.51
I
531
+8.31

29 ЛЕБІДЬ Олександр
01кмс
Львівська
1:10.70
I
527
+8.50

30 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
1:10.91
I
522
+8.71

31 ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
1:11.70
I
505
+9.50

32 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00мс
Запорізька
1:11.90
I
501
+9.70

33 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
1:12.90
I
481
+10.70

34 ПАСЕМКО Владислав
01I
Львівська
1:13.08
I
477
+10.88

35 ІВАКІН Олександр
99мс
Харківська
1:13.79
I
464
+11.59

36 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
1:18.26
II
389
+16.06