Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
35 / 35 / 0 / 0
1КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
57.56
мс
730




50:
100: 57.56 (57.56)
2КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
58.01
мс
714
+0.45



50:
100: 58.01 (58.01)
3ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
58.05
мс
712
+0.49



50:
100: 58.05 (58.05)
4СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.12
мс
674
+1.56



50:
100: 59.12 (59.12)
5ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
59.14
мс
673
+1.58



50:
100: 59.14 (59.14)
6СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
59.26
мс
669
+1.70



50:
100: 59.26 (59.26)
7КУСЬ Олег
02мс
Київ
59.31
мс
668
+1.75



50:
100: 59.31 (59.31)
8ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
59.56
кмс
659
+2.00



50:
100: 59.56 (59.56)
9ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
59.98
кмс
645
+2.42



50:
100: 59.98 (59.98)
10МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
1:00.25
кмс
637
+2.69



50:
100: 1:00.25 (1:00.25)
11РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
1:00.46
кмс
630
+2.90



50:
100: 1:00.46 (1:00.46)
12НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
1:00.53
кмс
628
+2.97



50:
100: 1:00.53 (1:00.53)
13ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:00.65
кмс
624
+3.09



50:
100: 1:00.65 (1:00.65)
14ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
1:00.70
кмс
623
+3.14



50:
100: 1:00.70 (1:00.70)
15ВІРЧЕНКО Олександр
01мс
Полтавська
1:00.77
кмс
621
+3.21



50:
100: 1:00.77 (1:00.77)
16ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
1:00.93
кмс
616
+3.37



50:
100: 1:00.93 (1:00.93)
17ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
1:00.99
кмс
614
+3.43



50:
100: 1:00.99 (1:00.99)
18КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
1:01.13
кмс
610
+3.57



50:
100: 1:01.13 (1:01.13)
19КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
1:01.21
кмс
607
+3.65



50:
100: 1:01.21 (1:01.21)
20КОРЕНЬКОВ Єгор
00мс
Полтавська
1:01.44
кмс
601
+3.88



50:
100: 1:01.44 (1:01.44)
21ТУРЧЕНКО Артур
00мс
Київська
1:01.46
кмс
600
+3.90



50:
100: 1:01.46 (1:01.46)
22ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
1:01.57
кмс
597
+4.01



50:
100: 1:01.57 (1:01.57)
23МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
1:02.19
кмс
579
+4.63



50:
100: 1:02.19 (1:02.19)
24КИСЛИЙ Денис
01кмс
Полтавська
1:03.04
I
556
+5.48



50:
100: 1:03.04 (1:03.04)
25КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
1:03.05
I
556
+5.49



50:
100: 1:03.05 (1:03.05)
26ПАСКАЛЬ Андрій
01мс
Одеська
1:03.13
I
554
+5.57



50:
100: 1:03.13 (1:03.13)
27ПЕТРОЧУК Ілля
03кмс
Волинська
1:03.40
I
546
+5.84



50:
100: 1:03.40 (1:03.40)
27ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
1:03.40
I
546
+5.84



50:
100: 1:03.40 (1:03.40)
29САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:03.91
I
533
+6.35



50:
100: 1:03.91 (1:03.91)
30ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:04.87
I
510
+7.31



50:
100: 1:04.87 (1:04.87)
31ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03кмс
Запорізька
1:04.96
I
508
+7.40



50:
100: 1:04.96 (1:04.96)
32ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:05.00
I
507
+7.44



50:
100: 1:05.00 (1:05.00)
33МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
1:05.89
I
487
+8.33



50:
100: 1:05.89 (1:05.89)
34КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
1:06.20
I
480
+8.64



50:
100: 1:06.20 (1:06.20)
35БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
1:07.44
I
454
+9.88



50:
100: 1:07.44 (1:07.44)