Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
61 / 59 / 1 / 1
1БОБРАКОВ Ігор

98мс
Запорізька
24.19
кмс
797


2ЛЕМЕШКО Любомир

92мс
Полтавська
24.24
кмс
792
+0.05

3КОПТЄЛОВ Євгеній

93мсмк
Київ
24.32
кмс
784
+0.13

4КАСЬЯН Богдан

97мс
Полтавська
24.37
кмс
779
+0.18

5ХНИКІН Олексій

99мс
Вінницька
24.73
кмс
746
+0.54

6КОТРОВСЬКИЙ Олександр

00мс
Запорізька
24.86
кмс
734
+0.67

7ЛАКТІН Владислав

01мс
Запорізька
25.06
кмс
717
+0.87

8КОМПАНІЄЦЬ Кирило

98мс
Запорізька
25.16
кмс
708
+0.97

9УСТИНОВ Євген

98мс
Київська
25.30
кмс
696
+1.11

10НІМЧЕНКО Ігор

98кмс
Донецька
25.56
кмс
675
+1.37

11ШАРАН Павло

00мс
Київ
25.69
кмс
665
+1.50

12РАКОВ Дмитро

00мс
Львівська
25.77
кмс
659
+1.58

13КАРПЮК Павло

99мс
Запорізька
25.84
кмс
654
+1.65

14ПЕТРАКОВ Олег

00кмс
Київ
25.86
кмс
652
+1.67

15КОСТРОМІН Денис

99мс
Дніпропетровська
25.92
кмс
648
+1.73

16ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило

01мс
Київ
26.02
кмс
640
+1.83

17ВОЛОДІН Олександр

01мс
Дніпропетровська
26.24
кмс
624
+2.05

18ПОДГОРНИЙ Данило

01кмс
Дніпропетровська
26.26
кмс
623
+2.07

18СЕМЕНЕНКО Тимур

02кмс
Київ
26.26
кмс
623
+2.07

20КУСЬ Олег

02мс
Київ
26.35
кмс
616
+2.16

21ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл

02кмс
Одеська
26.40
кмс
613
+2.21

22НАУМОВ Андрій

00кмс
Волинська
26.42
кмс
611
+2.23

23СКАЛЬОВИЙ Віталій

00кмс
Запорізька
26.51
кмс
605
+2.32

23САГАЙДАК Степан

01кмс
Київська
26.51
кмс
605
+2.32

25НАСТЕЧКО Владислав

01кмс
Дніпропетровська
26.52
кмс
605
+2.33

26МЕНЬШИКОВ Павло

03кмс
Одеська
26.69
кмс
593
+2.50

26ІВАСЕНКО Олександр

99кмс
Донецька
26.69
кмс
593
+2.50

26ШТАНЬКО Володимир

02кмс
Полтавська
26.69
кмс
593
+2.50

29ЩІНОВ Ігор

01кмс
Запорізька
26.71
кмс
592
+2.52

30КОСИЛО Назарій

97мс
Івано-Франківська
26.84
кмс
583
+2.65

31ОЛЕШКО Олексiй

02кмс
Миколаївська
27.00
кмс
573
+2.81

32ГУДИМА Артем

01кмс
Полтавська
27.25
кмс
557
+3.06

33ТУРЧЕНКО Артур

00мс
Київська
27.28
кмс
555
+3.09

34ЦАП Костянтин

00кмс
Львівська
27.31
кмс
554
+3.12

35ДЕМЧЕНКО Данило

01I
Донецька
27.37
кмс
550
+3.18

36БАЛАШОВ Вячеслав

01мс
Харківська
27.40
кмс
548
+3.21

37МАЛЄЄВ Андрій

02кмс
Дніпропетровська
27.43
кмс
546
+3.24

37ЄНСЕН Даніель

01I
Київ
27.43
кмс
546
+3.24

39РОМАНКО Олег

01I
Львівська
27.47
кмс
544
+3.28

40ГАЛАЙЧУК Петро

98мс
Київ
27.51
I
542
+3.32

41ЛЕБЕДЄВ Денис

05кмс
Запорізька
27.55
I
539
+3.36

42КОНТОРОВИЧ Олексій

03кмс
Одеська
27.65
I
533
+3.46

43СЕМЕНЮК Нікіта

01кмс
Одеська
27.82
I
524
+3.63

44МІСЮРА Максим

02мс
Рівненська
27.86
I
521
+3.67

45КЛЯЦЬКИЙ Денис

99кмс
Дніпропетровська
27.88
I
520
+3.69

46БІЛЯК Валентин

02кмс
Львівська
27.92
I
518
+3.73

47ПОВАЛЯЄВ Тимур

04кмс
Запорізька
28.07
I
510
+3.88

48АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило

97кмс
Миколаївська
28.13
I
506
+3.94

49ЖИРОВ Микита

03кмс
Донецька
28.15
I
505
+3.96

50НИЧИПОРЕНКО Кирило

03II
Чернігівська
28.16
I
505
+3.97

51ХОМЕНКО Микита

03I
Київ
28.24
I
501
+4.05

52САРАКУЦА Владислав

02кмс
Донецька
28.34
I
495
+4.15

53БЕСАРАБЕНКО Михайло

01кмс
Харківська
28.62
I
481
+4.43

54КАЗНАЧЕЄВ Данило

99кмс
Донецька
28.85
I
469
+4.66

55ГРЕЧКО Вадим

02кмс
Донецька
28.91
I
467
+4.72

56ЖУРБИЦЬКИЙ Денис

02II
Дніпропетровська
29.13
I
456
+4.94

57ТЕРЕЩУК Даніїл

02кмс
Донецька
29.26
I
450
+5.07

58ПАСЕМКО Владислав

01I
Львівська
29.32
I
447
+5.13

59КАЗНАЧЕЄВ Дмитро

03I
Донецька
30.31
II
405
+6.12

ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
Д/К



РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
Н/С