Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

400 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
попередні запливи
15 / 15 / 0 / 0
1ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
4:40.71
мс
655




50:
100: 1:04.09 (1:04.09)
150:
200: 2:18.77 (1:14.68)
250:
300: 3:34.36 (1:15.59)
350:
400: 4:40.71 (1:06.35)
2КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
4:43.34
кмс
637
+2.63



50:
100: 1:04.78 (1:04.78)
150:
200: 2:20.76 (1:15.98)
250:
300: 3:39.62 (1:18.86)
350:
400: 4:43.34 (1:03.72)
3КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
4:46.15
кмс
618
+5.44



50:
100: 1:03.88 (1:03.88)
150:
200: 2:18.12 (1:14.24)
250:
300: 3:40.03 (1:21.91)
350:
400: 4:46.15 (1:06.12)
4КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
4:48.87
кмс
601
+8.16



50:
100: 1:03.64 (1:03.64)
150:
200: 2:20.56 (1:16.92)
250:
300: 3:42.36 (1:21.80)
350:
400: 4:48.87 (1:06.51)
5АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
4:49.14
кмс
599
+8.43



50:
100: 1:03.49 (1:03.49)
150:
200: 2:16.95 (1:13.46)
250:
300: 3:40.46 (1:23.51)
350:
400: 4:49.14 (1:08.68)
6ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
4:50.78
кмс
589
+10.07



50:
100: 1:03.48 (1:03.48)
150:
200: 2:18.09 (1:14.61)
250:
300: 3:43.68 (1:25.59)
350:
400: 4:50.78 (1:07.10)
7ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
4:50.83
кмс
589
+10.12



50:
100: 1:02.25 (1:02.25)
150:
200: 2:14.95 (1:12.70)
250:
300: 3:39.50 (1:24.55)
350:
400: 4:50.83 (1:11.33)
8ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:58.73
I
543
+18.02



50:
100: 1:07.36 (1:07.36)
150:
200: 2:26.57 (1:19.21)
250:
300: 3:50.77 (1:24.20)
350:
400: 4:58.73 (1:07.96)
9ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
5:01.78
I
527
+21.07



50:
100: 1:07.46 (1:07.46)
150:
200: 2:26.59 (1:19.13)
250:
300: 3:53.46 (1:26.87)
350:
400: 5:01.78 (1:08.32)
10ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
5:02.10
I
525
+21.39



50:
100: 1:12.01 (1:12.01)
150:
200: 2:30.31 (1:18.30)
250:
300: 3:54.78 (1:24.47)
350:
400: 5:02.10 (1:07.32)
11КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
5:03.74
I
517
+23.03



50:
100: 1:07.43 (1:07.43)
150:
200: 2:29.19 (1:21.76)
250:
300: 3:53.23 (1:24.04)
350:
400: 5:03.74 (1:10.51)
12ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
5:07.58
I
498
+26.87



50:
100: 1:09.15 (1:09.15)
150:
200: 2:30.17 (1:21.02)
250:
300: 3:55.06 (1:24.89)
350:
400: 5:07.58 (1:12.52)
13ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
5:07.92
I
496
+27.21



50:
100: 1:07.18 (1:07.18)
150:
200: 2:28.33 (1:21.15)
250:
300: 3:58.50 (1:30.17)
350:
400: 5:07.92 (1:09.42)
14БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
5:08.76
I
492
+28.05



50:
100: 1:08.71 (1:08.71)
150:
200: 2:29.63 (1:20.92)
250:
300: 3:55.48 (1:25.85)
350:
400: 5:08.76 (1:13.28)
15СТАХІР Олексій
02кмс
Волинська
5:08.85
I
492
+28.14



50:
100: 1:10.45 (1:10.45)
150:
200: 2:24.25 (1:13.80)
250:
300: 4:00.31 (1:36.06)
350:
400: 5:08.85 (1:08.54)