Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
61 / 60 / 1 / 0
1НАДЖАФОВА Дарья
90мсмк
Харківська
26.11
мс
745


2КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
27.11
мс
665
+1.00

3ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
27.12
мс
664
+1.01

4ЯКУБА Орина
98мс
Київ
27.17
мс
661
+1.06

4ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Київська
27.17
мс
661
+1.06

6ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
27.25
мс
655
+1.14

7КОБА Надія
95мсмк
Дніпропетровська
27.26
мс
654
+1.15

8МАРТІ Аміна
02мс
Запорізька
27.32
мс
650
+1.21

8ДИВАК Марія
03кмс
Київська
27.32
мс
650
+1.21

10СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
27.40
мс
644
+1.29

10ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
27.40
мс
644
+1.29

12БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
27.41
мс
643
+1.30

13ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
27.44
мс
641
+1.33

14ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
27.48
мс
639
+1.37

15МЕЛЬНІЧУК Марія
00мс
Дніпропетровська
27.59
кмс
631
+1.48

16ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00мс
Київ
27.60
кмс
630
+1.49

17ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
27.79
кмс
617
+1.68

17СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
27.79
кмс
617
+1.68

19МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
27.83
кмс
615
+1.72

19ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
27.83
кмс
615
+1.72

21РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
27.85
кмс
613
+1.74

22ГОЛОВАЧОВА Анна
00мс
Київська
27.92
кмс
609
+1.81

23ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
27.93
кмс
608
+1.82

24ДЕРЮГІНА Анна
03кмс
Запорізька
27.95
кмс
607
+1.84

25ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
28.00
кмс
604
+1.89

26ЧУБИР Ангеліна
05кмс
Запорізька
28.04
кмс
601
+1.93

27НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
28.13
кмс
595
+2.02

28ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
28.21
кмс
590
+2.10

29ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
28.29
кмс
585
+2.18

30ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
28.38
кмс
580
+2.27

31ЗУБЧУК Катерина
01мс
Київська
28.49
кмс
573
+2.38

32КОРОСТІЙ Таісія
03кмс
Харківська
28.52
I
571
+2.41

33ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
28.53
I
571
+2.42

34ТЕЛЮК Катерина
03III
Дніпропетровська
28.69
I
561
+2.58

35БУЗЛАМА Анастасія
02кмс
Донецька
28.72
I
559
+2.61

36КАРАЩЕНКО Вікторія
02кмс
Харківська
28.73
I
559
+2.62

37ВАСЬКО Катерина
99кмс
Запорізька
28.75
I
558
+2.64

38МОІСЕЄНКО Альона
03кмс
Дніпропетровська
28.87
I
551
+2.76

39КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
28.88
I
550
+2.77

40СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
28.95
I
546
+2.84

41ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
29.06
I
540
+2.95

42МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
29.07
I
539
+2.96

43ТОКМАКОВА Діана
01I
Запорізька
29.08
I
539
+2.97

43МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
29.08
I
539
+2.97

45КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
29.23
I
531
+3.12

46ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
29.30
I
527
+3.19

46ХАРЧЕНКО Лурдес
02I
Запорізька
29.30
I
527
+3.19

48ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
29.31
I
526
+3.20

49ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
29.32
I
526
+3.21

50ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
29.35
I
524
+3.24

51САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
29.39
I
522
+3.28

52ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
29.43
I
520
+3.32

53СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
29.49
I
517
+3.38

54ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
29.50
I
516
+3.39

55СПИРИДОНОВА Дарья
03I
Донецька
29.52
I
515
+3.41

56СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
29.54
I
514
+3.43

57БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
29.70
I
506
+3.59

58ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
30.22
II
480
+4.11

59СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
30.31
II
476
+4.20

60ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
30.71
II
457
+4.60

ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05II
Харківська
Д/К





50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1НАДЖАФОВА Дарья
90мсмк
Харківська
25.52
мс
797


2ЯКУБА Орина
98мс
Київ
26.77
мс
691
+1.25

3ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
26.96
мс
676
+1.44

4КОБА Надія
95мсмк
Дніпропетровська
27.06
мс
669
+1.54

5ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Київська
27.09
мс
667
+1.57

5ДИВАК Марія
03кмс
Київська
27.09
мс
667
+1.57

7КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
27.19
мс
659
+1.67

8ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
28.42
кмс
577
+2.90