Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
29 / 29 / 0 / 0
1 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
30.46
кмс
701


2 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
31.05
кмс
661
+0.59

3 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.22
кмс
651
+0.76

4 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.35
кмс
643
+0.89

5 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.36
кмс
642
+0.90

6 ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
31.48
кмс
635
+1.02

7 ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.87
кмс
612
+1.41

8 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
32.15
кмс
596
+1.69

9 ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
32.20
кмс
593
+1.74

10 ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
32.24
кмс
591
+1.78

11 ДИВАК Марія
03кмс
Київська
32.44
кмс
580
+1.98

12 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
32.57
кмс
573
+2.11

13 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
32.64
кмс
569
+2.18

14 БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
32.69
кмс
567
+2.23

15 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
33.13
кмс
544
+2.67

16 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
33.30
кмс
536
+2.84

17 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
33.36
кмс
533
+2.90

18 РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
33.68
I
518
+3.22

19 ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
34.01
I
503
+3.55

20 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
34.23
I
494
+3.77

21 НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
34.24
I
493
+3.78

22 ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
34.28
I
491
+3.82

23 СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
34.75
I
472
+4.29

24 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
34.82
I
469
+4.36

25 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
35.02
I
461
+4.56

26 КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
35.23
I
453
+4.77

27 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
35.42
I
445
+4.96

28 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
36.14
II
419
+5.68

29 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
36.77
II
398
+6.31


A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
30.46
кмс
701


2 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
30.77
кмс
680
+0.31

3 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.27
кмс
648
+0.81

4 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.31
кмс
645
+0.85

5 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.45
кмс
636
+0.99

6 ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.60
кмс
627
+1.14

7 ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
32.19
кмс
594
+1.73