Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
20 / 18 / 2 / 0
1КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
2:00.73
мс
787




50:
100: 58.20 (58.20)
150:
200: 2:00.73 (1:02.53)
2КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
2:06.51
мс
684
+5.78



50:
100: 1:01.27 (1:01.27)
150:
200: 2:06.51 (1:05.24)
3МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
2:06.62
мс
683
+5.89



50:
100: 1:00.71 (1:00.71)
150:
200: 2:06.62 (1:05.91)
4АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
2:06.86
мс
679
+6.13



50:
100: 59.46 (59.46)
150:
200: 2:06.86 (1:07.40)
5ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
2:07.86
мс
663
+7.13



50:
100: 1:01.55 (1:01.55)
150:
200: 2:07.86 (1:06.31)
6КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
2:08.31
мс
656
+7.58



50:
100: 1:00.42 (1:00.42)
150:
200: 2:08.31 (1:07.89)
7ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:08.51
мс
653
+7.78



50:
100: 1:00.59 (1:00.59)
150:
200: 2:08.51 (1:07.92)
8ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
2:10.77
кмс
620
+10.04



50:
100: 1:02.74 (1:02.74)
150:
200: 2:10.77 (1:08.03)
9КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
2:11.14
кмс
614
+10.41



50:
100: 1:00.22 (1:00.22)
150:
200: 2:11.14 (1:10.92)
10ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:11.79
кмс
605
+11.06



50:
100: 1:02.86 (1:02.86)
150:
200: 2:11.79 (1:08.93)
11КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
2:14.06
кмс
575
+13.33



50:
100: 1:02.18 (1:02.18)
150:
200: 2:14.06 (1:11.88)
12КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
2:14.71
кмс
567
+13.98



50:
100: 1:05.63 (1:05.63)
150:
200: 2:14.71 (1:09.08)
13ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
2:14.88
кмс
565
+14.15



50:
100: 1:04.46 (1:04.46)
150:
200: 2:14.88 (1:10.42)
14ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
2:14.94
кмс
564
+14.21



50:
100: 1:04.79 (1:04.79)
150:
200: 2:14.94 (1:10.15)
15ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
2:16.38
I
546
+15.65



50:
100: 1:03.77 (1:03.77)
150:
200: 2:16.38 (1:12.61)
16НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
2:16.77
I
541
+16.04



50:
100: 1:03.65 (1:03.65)
150:
200: 2:16.77 (1:13.12)
17САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
2:24.62
I
458
+23.89



50:
100: 1:05.71 (1:05.71)
150:
200: 2:24.62 (1:18.91)
18ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
2:35.41
II
369
+34.68



50:
100: 1:12.10 (1:12.10)
150:
200: 2:35.41 (1:23.31)
СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
Д/К



НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
Д/К