Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
попередні запливи
18 / 18 / 0 / 0
1КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
2:37.50
мс
689




50:
100: 1:15.53 (1:15.53)
150:
200: 2:37.50 (1:21.97)
2КРИЖКО Лілія
01кмс
Запорізька
2:41.74
кмс
636
+4.24



50:
100: 1:18.62 (1:18.62)
150:
200: 2:41.74 (1:23.12)
3ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
2:43.29
кмс
618
+5.79



50:
100: 1:17.57 (1:17.57)
150:
200: 2:43.29 (1:25.72)
4БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
2:43.79
кмс
612
+6.29



50:
100: 1:17.94 (1:17.94)
150:
200: 2:43.79 (1:25.85)
5АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
2:44.08
кмс
609
+6.58



50:
100: 1:16.94 (1:16.94)
150:
200: 2:44.08 (1:27.14)
6ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
2:44.16
кмс
608
+6.66



50:
100: 1:19.16 (1:19.16)
150:
200: 2:44.16 (1:25.00)
7ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
2:44.70
кмс
602
+7.20



50:
100: 1:20.96 (1:20.96)
150:
200: 2:44.70 (1:23.74)
8ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
2:46.15
кмс
586
+8.65



50:
100: 1:21.08 (1:21.08)
150:
200: 2:46.15 (1:25.07)
9СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
2:48.09
кмс
566
+10.59



50:
100: 1:20.47 (1:20.47)
150:
200: 2:48.09 (1:27.62)
10МАЗУРЕНКО Анастасія
00мс
Київська
2:49.51
кмс
552
+12.01



50:
100: 1:22.26 (1:22.26)
150:
200: 2:49.51 (1:27.25)
11ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
2:49.70
кмс
550
+12.20



50:
100: 1:21.12 (1:21.12)
150:
200: 2:49.70 (1:28.58)
12БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
2:51.92
I
529
+14.42



50:
100: 1:22.47 (1:22.47)
150:
200: 2:51.92 (1:29.45)
13ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
2:52.36
I
525
+14.86



50:
100: 1:23.58 (1:23.58)
150:
200: 2:52.36 (1:28.78)
14АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
2:54.30
I
508
+16.80



50:
100: 1:23.21 (1:23.21)
150:
200: 2:54.30 (1:31.09)
15СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
2:58.86
I
470
+21.36



50:
100: 1:26.01 (1:26.01)
150:
200: 2:58.86 (1:32.85)
16СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька
3:00.79
I
455
+23.29



50:
100: 1:24.34 (1:24.34)
150:
200: 3:00.79 (1:36.45)
17ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
3:03.60
II
434
+26.10



50:
100: 1:28.98 (1:28.98)
150:
200: 3:03.60 (1:34.62)
18ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03I
Запорізька
3:07.62
II
407
+30.12



50:
100: 1:28.96 (1:28.96)
150:
200: 3:07.62 (1:38.66)