Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
49 / 46 / 0 / 3
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:09.19
мс
687




50:
100: 1:01.32 (1:01.32)
150:
200: 2:09.19 (1:07.87)
2ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:09.25
мс
686
+0.06



50:
100: 59.37 (59.37)
150:
200: 2:09.25 (1:09.88)
3ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:09.84
мс
676
+0.65



50:
100: 1:00.40 (1:00.40)
150:
200: 2:09.84 (1:09.44)
4ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:10.26
мс
670
+1.07



50:
100: 1:01.39 (1:01.39)
150:
200: 2:10.26 (1:08.87)
5ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:10.27
мс
670
+1.08



50:
100: 1:00.83 (1:00.83)
150:
200: 2:10.27 (1:09.44)
6КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:11.76
мс
647
+2.57



50:
100: 1:01.77 (1:01.77)
150:
200: 2:11.76 (1:09.99)
7КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:12.31
кмс
639
+3.12



50:
100: 1:03.86 (1:03.86)
150:
200: 2:12.31 (1:08.45)
8СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.62
кмс
635
+3.43



50:
100: 1:01.72 (1:01.72)
150:
200: 2:12.62 (1:10.90)
9ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
2:13.21
кмс
626
+4.02



50:
100: 1:02.15 (1:02.15)
150:
200: 2:13.21 (1:11.06)
10ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:13.60
кмс
621
+4.41



50:
100: 1:04.25 (1:04.25)
150:
200: 2:13.60 (1:09.35)
11НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
2:13.66
кмс
620
+4.47



50:
100: 1:01.85 (1:01.85)
150:
200: 2:13.66 (1:11.81)
12ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
2:14.38
кмс
610
+5.19



50:
100: 1:03.08 (1:03.08)
150:
200: 2:14.38 (1:11.30)
13ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:14.47
кмс
609
+5.28



50:
100: 1:06.39 (1:06.39)
150:
200: 2:14.47 (1:08.08)
14МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
2:15.84
кмс
591
+6.65



50:
100: 1:03.52 (1:03.52)
150:
200: 2:15.84 (1:12.32)
15СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
2:16.11
кмс
587
+6.92



50:
100: 1:02.08 (1:02.08)
150:
200: 2:16.11 (1:14.03)
16СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:16.30
кмс
585
+7.11



50:
100: 1:04.52 (1:04.52)
150:
200: 2:16.30 (1:11.78)
17НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
2:16.67
кмс
580
+7.48



50:
100: 1:04.05 (1:04.05)
150:
200: 2:16.67 (1:12.62)
18КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
2:17.27
кмс
572
+8.08



50:
100: 1:02.01 (1:02.01)
150:
200: 2:17.27 (1:15.26)
19ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:17.46
кмс
570
+8.27



50:
100: 1:05.89 (1:05.89)
150:
200: 2:17.46 (1:11.57)
20ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
2:17.74
кмс
566
+8.55



50:
100: 1:05.80 (1:05.80)
150:
200: 2:17.74 (1:11.94)
21КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
2:18.57
кмс
556
+9.38



50:
100: 1:03.58 (1:03.58)
150:
200: 2:18.57 (1:14.99)
22ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:18.66
кмс
555
+9.47



50:
100: 1:06.02 (1:06.02)
150:
200: 2:18.66 (1:12.64)
23КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
2:18.96
кмс
552
+9.77



50:
100: 1:06.01 (1:06.01)
150:
200: 2:18.96 (1:12.95)
24БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
2:19.05
кмс
551
+9.86



50:
100: 1:04.71 (1:04.71)
150:
200: 2:19.05 (1:14.34)
25КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:19.83
кмс
541
+10.64



50:
100: 1:05.72 (1:05.72)
150:
200: 2:19.83 (1:14.11)
26КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
2:19.96
кмс
540
+10.77



50:
100: 1:07.43 (1:07.43)
150:
200: 2:19.96 (1:12.53)
27БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:19.97
кмс
540
+10.78



50:
100: 1:07.36 (1:07.36)
150:
200: 2:19.97 (1:12.61)
28ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
2:20.42
I
535
+11.23



50:
100: 1:07.44 (1:07.44)
150:
200: 2:20.42 (1:12.98)
29САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
2:20.70
I
531
+11.51



50:
100: 1:05.37 (1:05.37)
150:
200: 2:20.70 (1:15.33)
30ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
2:20.86
I
530
+11.67



50:
100: 1:06.83 (1:06.83)
150:
200: 2:20.86 (1:14.03)
31КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
2:21.21
I
526
+12.02



50:
100: 1:05.57 (1:05.57)
150:
200: 2:21.21 (1:15.64)
32КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
2:21.76
I
520
+12.57



50:
100: 1:06.78 (1:06.78)
150:
200: 2:21.76 (1:14.98)
33СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:22.27
I
514
+13.08



50:
100: 1:09.35 (1:09.35)
150:
200: 2:22.27 (1:12.92)
34КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:22.43
I
512
+13.24



50:
100: 1:06.74 (1:06.74)
150:
200: 2:22.43 (1:15.69)
35ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
2:23.16
I
504
+13.97



50:
100: 1:07.75 (1:07.75)
150:
200: 2:23.16 (1:15.41)
36ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:24.03
I
495
+14.84



50:
100: 1:07.32 (1:07.32)
150:
200: 2:24.03 (1:16.71)
37ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
2:24.16
I
494
+14.97



50:
100: 1:08.65 (1:08.65)
150:
200: 2:24.16 (1:15.51)
38СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
2:24.45
I
491
+15.26



50:
100: 1:08.53 (1:08.53)
150:
200: 2:24.45 (1:15.92)
39ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
2:24.68
I
489
+15.49



50:
100: 1:07.67 (1:07.67)
150:
200: 2:24.68 (1:17.01)
40РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
2:25.19
I
484
+16.00



50:
100: 1:09.15 (1:09.15)
150:
200: 2:25.19 (1:16.04)
41ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:25.92
I
476
+16.73



50:
100: 1:09.61 (1:09.61)
150:
200: 2:25.92 (1:16.31)
42ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:25.97
I
476
+16.78



50:
100: 1:09.25 (1:09.25)
150:
200: 2:25.97 (1:16.72)
43ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
2:30.15
II
437
+20.96



50:
100: 1:12.63 (1:12.63)
150:
200: 2:30.15 (1:17.52)
44КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
2:30.61
II
433
+21.42



50:
100: 1:10.36 (1:10.36)
150:
200: 2:30.61 (1:20.25)
45РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:34.45
II
402
+25.26



50:
100: 1:11.36 (1:11.36)
150:
200: 2:34.45 (1:23.09)
46КАЗНАЧЕЄВ Данило
99кмс
Донецька
2:40.13
II
360
+30.94



50:
100: 1:15.51 (1:15.51)
150:
200: 2:40.13 (1:24.62)
ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
Н/С



НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
Н/С



КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
Н/С





200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:07.02
мс
722




50:
100: 1:00.50 (1:00.50)
150:
200: 2:07.02 (1:06.52)
2ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:07.08
мс
721
+0.06



50:
100: 1:00.28 (1:00.28)
150:
200: 2:07.08 (1:06.80)
3ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:07.43
мс
715
+0.41



50:
100: 59.73 (59.73)
150:
200: 2:07.43 (1:07.70)
4ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:09.24
мс
686
+2.22



50:
100: 1:00.90 (1:00.90)
150:
200: 2:09.24 (1:08.34)
5ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:10.10
мс
672
+3.08



50:
100: 1:01.29 (1:01.29)
150:
200: 2:10.10 (1:08.81)
6КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:12.15
кмс
641
+5.13



50:
100: 1:02.37 (1:02.37)
150:
200: 2:12.15 (1:09.78)
7СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.56
кмс
636
+5.54

8КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:14.99
кмс
602
+7.97



50:
100: 1:04.91 (1:04.91)
150:
200: 2:14.99 (1:10.08)