Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
49 / 46 / 0 / 3
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:09.19
мс
687


2 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:09.25
мс
686
+0.06

3 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:09.84
мс
676
+0.65

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:10.26
мс
670
+1.07

5 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:10.27
мс
670
+1.08

6 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:11.76
мс
647
+2.57

7 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:12.31
кмс
639
+3.12

8 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.62
кмс
635
+3.43

9 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
2:13.21
кмс
626
+4.02

10 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:13.60
кмс
621
+4.41

11 НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
2:13.66
кмс
620
+4.47

12 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
2:14.38
кмс
610
+5.19

13 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:14.47
кмс
609
+5.28

14 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
2:15.84
кмс
591
+6.65

15 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
2:16.11
кмс
587
+6.92

16 СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:16.30
кмс
585
+7.11

17 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
2:16.67
кмс
580
+7.48

18 КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
2:17.27
кмс
572
+8.08

19 ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:17.46
кмс
570
+8.27

20 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
2:17.74
кмс
566
+8.55

21 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
2:18.57
кмс
556
+9.38

22 ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:18.66
кмс
555
+9.47

23 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
2:18.96
кмс
552
+9.77

24 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
2:19.05
кмс
551
+9.86

25 КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:19.83
кмс
541
+10.64

26 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
2:19.96
кмс
540
+10.77

27 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:19.97
кмс
540
+10.78

28 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
2:20.42
I
535
+11.23

29 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
2:20.70
I
531
+11.51

30 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
2:20.86
I
530
+11.67

31 КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
2:21.21
I
526
+12.02

32 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
2:21.76
I
520
+12.57

33 СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:22.27
I
514
+13.08

34 КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:22.43
I
512
+13.24

35 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
2:23.16
I
504
+13.97

36 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:24.03
I
495
+14.84

37 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
2:24.16
I
494
+14.97

38 СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
2:24.45
I
491
+15.26

39 ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
2:24.68
I
489
+15.49

40 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
2:25.19
I
484
+16.00

41 ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:25.92
I
476
+16.73

42 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:25.97
I
476
+16.78

43 ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
2:30.15
II
437
+20.96

44 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
2:30.61
II
433
+21.42

45 РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:34.45
II
402
+25.26

46 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99кмс
Донецька
2:40.13
II
360
+30.94

ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
Н/С



НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
Н/С



КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
Н/С




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:07.02
мс
722


2 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:07.08
мс
721
+0.06

3 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:07.43
мс
715
+0.41

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:09.24
мс
686
+2.22

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:10.10
мс
672
+3.08

6 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:12.15
кмс
641
+5.13

7 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.56
кмс
636
+5.54

8 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:14.99
кмс
602
+7.97