Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
25 / 25 / 0 / 0
1 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
2:18.65
мс
762


2 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
2:19.28
мс
752
+0.63

3 ДИМО Валерій
85змс
Київська
2:20.83
мс
727
+2.18

4 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:23.42
мс
688
+4.77

5 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
2:23.66
мс
685
+5.01

6 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
2:23.73
мс
684
+5.08

7 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
2:25.08
кмс
665
+6.43

8 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:25.30
кмс
662
+6.65

9 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
2:26.11
кмс
651
+7.46

9 ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
2:26.11
кмс
651
+7.46

11 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:26.54
кмс
645
+7.89

12 МЕЛЬНИК Олександр
00кмс
Івано-Франківська
2:28.32
кмс
622
+9.67

13 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
2:29.09
кмс
613
+10.44

14 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01кмс
Львівська
2:29.95
кмс
602
+11.30

15 КАРИЙ Данило
01мс
Дніпропетровська
2:30.02
кмс
601
+11.37

16 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
2:31.28
кмс
587
+12.63

17 ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
2:31.29
кмс
586
+12.64

18 ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
2:33.06
I
566
+14.41

19 ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
2:33.61
I
560
+14.96

20 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
2:33.63
I
560
+14.98

21 ГОЛОДНЮК Дмитро
00мс
Запорізька
2:34.83
I
547
+16.18

22 НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
2:35.50
I
540
+16.85

23 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
2:35.72
I
538
+17.07

24 ЛЕБІДЬ Олександр
01кмс
Львівська
2:38.36
I
511
+19.71

25 КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
2:39.70
I
499
+21.05


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
2:14.61
мс
833


2 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
2:16.04
мс
807
+1.43

3 ДИМО Валерій
85змс
Київська
2:16.82
мс
793
+2.21

4 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:22.87
мс
696
+8.26

5 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
2:22.96
мс
695
+8.35

6 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
2:23.50
мс
687
+8.89

7 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:23.52
мс
687
+8.91

8 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
2:23.87
мс
682
+9.26