Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
попередні запливи
20 / 19 / 0 / 1
1 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
1:02.79
мс
689


2 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
1:03.66
мс
661
+0.87

3 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
1:04.00
мс
651
+1.21

4 КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
1:04.19
мс
645
+1.40

5 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:06.14
кмс
590
+3.35

6 ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
1:06.42
кмс
582
+3.63

7 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
1:06.78
кмс
573
+3.99

8 ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:07.21
кмс
562
+4.42

9 ШЕВЧЕНКО Вікторія
99кмс
Київська
1:07.63
кмс
552
+4.84

10 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
1:07.71
кмс
550
+4.92

11 КОСТЕНКО Марія
02кмс
Дніпропетровська
1:08.46
кмс
532
+5.67

12 СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
1:10.89
I
479
+8.10

13 СПИРИДОНОВА Дарья
03I
Донецька
1:10.96
I
477
+8.17

14 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
1:11.89
I
459
+9.10

15 ГОЛОВАЧОВА Анна
00мс
Київська
1:12.26
I
452
+9.47

16 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
1:12.89
I
440
+10.10

17 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
1:13.78
II
425
+10.99

18 ТЕЛЮК Катерина
03III
Дніпропетровська
1:14.33
II
415
+11.54

19 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
1:17.77
II
363
+14.98

ЯКУБА Орина
98мс
Київ
Н/С




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
1:01.02
мс
751


2 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
1:03.00
мс
682
+1.98

3 КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
1:03.17
мс
677
+2.15

4 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
1:03.78
мс
658
+2.76

5 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:04.71
кмс
630
+3.69

6 ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
1:05.40
кмс
610
+4.38

7 ШЕВЧЕНКО Вікторія
99кмс
Київська
1:07.02
кмс
567
+6.00

8 ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:07.11
кмс
564
+6.09


100 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
42 / 40 / 1 / 1
1 КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
53.57
мс
804


2 ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
53.76
мс
795
+0.19

3 БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
54.56
мс
761
+0.99

4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.77
мс
712
+2.20

5 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.19
мс
697
+2.62

6 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.40
мс
689
+2.83

7 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
56.53
мс
684
+2.96

8 КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
56.60
мс
681
+3.03

9 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
56.81
мс
674
+3.24

10 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
56.88
мс
671
+3.31

11 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
57.16
мс
662
+3.59

12 ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
57.27
мс
658
+3.70

13 РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
57.33
мс
656
+3.76

14 КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
57.74
кмс
642
+4.17

15 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
57.88
кмс
637
+4.31

16 ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.90
кмс
637
+4.33

17 НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
57.97
кмс
634
+4.40

18 НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
58.14
кмс
629
+4.57

19 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
58.52
кмс
617
+4.95

20 ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
58.68
кмс
611
+5.11

21 САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
58.86
кмс
606
+5.29

22 МОРОЗ Олександр
99мс
Київ
58.92
кмс
604
+5.35

23 ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
59.25
кмс
594
+5.68

24 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
59.70
кмс
581
+6.13

25 СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
59.80
кмс
578
+6.23

26 ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
59.86
кмс
576
+6.29

27 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
59.93
кмс
574
+6.36

28 ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
1:00.19
кмс
567
+6.62

29 КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
1:00.46
кмс
559
+6.89

30 ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
1:01.06
I
543
+7.49

31 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:01.58
I
529
+8.01

32 КЛЯЦЬКИЙ Денис
99кмс
Дніпропетровська
1:01.75
I
525
+8.18

32 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:01.75
I
525
+8.18

34 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:01.84
I
522
+8.27

35 ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
1:01.89
I
521
+8.32

36 СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
1:02.22
I
513
+8.65

37 ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
1:02.89
I
497
+9.32

38 ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
1:02.97
I
495
+9.40

39 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:03.32
I
487
+9.75

40 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
1:03.88
I
474
+10.31

ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
Н/С



НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
Д/К




A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
52.93
мс
833


2 КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
53.00
мс
830
+0.07

3 БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
53.42
мс
811
+0.49

4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.78
мс
712
+2.85

5 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
56.02
мс
703
+3.09

6 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
56.05
мс
702
+3.12

7 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
56.85
мс
673
+3.92


200 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
попередні запливи
35 / 35 / 0 / 0
1 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:09.03
мс
671


2 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:09.08
мс
670
+0.05

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:09.62
мс
662
+0.59

4 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:09.69
мс
661
+0.66

5 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
2:10.23
кмс
652
+1.20

6 ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
2:10.53
кмс
648
+1.50

7 МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
2:10.79
кмс
644
+1.76

8 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
2:11.56
кмс
633
+2.53

9 ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
2:11.96
кмс
627
+2.93

10 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
2:12.69
кмс
617
+3.66

11 КОРОСТІЙ Таісія
03кмс
Харківська
2:13.28
кмс
609
+4.25

12 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
2:13.34
кмс
608
+4.31

13 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
2:13.47
кмс
606
+4.44

14 БОНДАРЕНКО Марія
03кмс
Київ
2:13.56
кмс
605
+4.53

15 ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
2:14.45
кмс
593
+5.42

16 ТИЩЕНКО Євгенія
00мс
Київ
2:14.75
кмс
589
+5.72

17 ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
2:14.89
кмс
587
+5.86

18 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
2:15.83
кмс
575
+6.80

19 ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
2:16.18
кмс
571
+7.15

20 САЄНКО Ганна
04кмс
Одеська
2:16.29
кмс
569
+7.26

21 ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
2:16.77
кмс
563
+7.74

22 САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
2:16.78
кмс
563
+7.75

23 МЕЛЬНІЧУК Марія
00мс
Дніпропетровська
2:16.85
кмс
562
+7.82

24 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
2:17.27
кмс
557
+8.24

25 МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
2:17.54
I
554
+8.51

26 ВАСЬКО Катерина
99кмс
Запорізька
2:19.57
I
530
+10.54

27 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
2:19.77
I
528
+10.74

28 БУЗЛАМА Анастасія
02кмс
Донецька
2:19.94
I
526
+10.91

29 БОСАК Катерина
02кмс
Київська
2:20.06
I
524
+11.03

30 КАРАЩЕНКО Вікторія
02кмс
Харківська
2:20.10
I
524
+11.07

31 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
2:20.65
I
518
+11.62

32 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
2:20.86
I
515
+11.83

33 СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
2:21.43
I
509
+12.40

34 ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
2:23.40
I
489
+14.37

35 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
2:23.63
I
486
+14.60


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:07.48
мс
696


2 ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
2:08.23
мс
683
+0.75

3 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:08.46
мс
680
+0.98

4 МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
2:08.83
мс
674
+1.35

5 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:09.15
мс
669
+1.67

6 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
2:09.68
мс
661
+2.20

7 БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:10.77
кмс
644
+3.29

8 ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
2:11.93
кмс
628
+4.45


200 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
52 / 51 / 0 / 1
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:53.30
мс
729


2 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:54.33
мс
710
+1.03

3 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.07
мс
696
+1.77

4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:55.44
мс
689
+2.14

5 РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:55.66
мс
685
+2.36

6 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.84
мс
682
+2.54

7 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.41
мс
672
+3.11

8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.59
кмс
652
+4.29

9 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
1:58.10
кмс
644
+4.80

10 МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
1:58.61
кмс
635
+5.31

11 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
1:58.76
кмс
633
+5.46

12 СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
1:58.78
кмс
633
+5.48

13 ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
1:59.40
кмс
623
+6.10

14 МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
1:59.61
кмс
620
+6.31

15 КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
1:59.65
кмс
619
+6.35

16 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:59.96
кмс
614
+6.66

17 БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
2:00.11
кмс
612
+6.81

18 БОЛДИРЕВ Мирослав
02кмс
Київ
2:00.27
кмс
609
+6.97

19 ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:00.37
кмс
608
+7.07

20 ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:00.55
кмс
605
+7.25

21 СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:01.29
кмс
594
+7.99

22 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
2:01.41
кмс
592
+8.11

23 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
2:02.11
кмс
582
+8.81

24 ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
2:02.33
кмс
579
+9.03

25 СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08

25 ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
2:02.38
кмс
578
+9.08

27 КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:02.39
кмс
578
+9.09

28 КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
2:02.91
кмс
571
+9.61

29 БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
2:03.05
кмс
569
+9.75

30 КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:03.15
кмс
568
+9.85

31 ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
2:03.19
кмс
567
+9.89

32 РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
2:03.71
кмс
560
+10.41

33 САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
2:04.60
I
548
+11.30

34 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
2:04.63
I
548
+11.33

35 КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
2:04.78
I
546
+11.48

36 КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:04.95
I
543
+11.65

37 МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
2:05.69
I
534
+12.39

38 РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
2:05.93
I
531
+12.63

39 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
2:06.43
I
525
+13.13

40 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
2:06.94
I
518
+13.64

41 СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
2:08.22
I
503
+14.92

42 ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
2:09.66
I
486
+16.36

43 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:10.22
I
480
+16.92

44 СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
2:10.30
I
479
+17.00

45 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
2:10.86
I
473
+17.56

46 ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:13.15
I
449
+19.85

47 РОМАНКО Олег
01I
Львівська
2:14.34
II
437
+21.04

48 ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
2:14.36
II
437
+21.06

49 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
2:14.56
II
435
+21.26

50 РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:15.69
II
424
+22.39

51 ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
2:17.49
II
408
+24.19

СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
Н/С




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
1:51.94
мс
756


2 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01мс
Рівненська
1:53.28
мс
730
+1.34

3 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:53.57
мс
724
+1.63

4 РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
1:54.91
мс
699
+2.97

5 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:55.05
мс
696
+3.11

6 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
1:55.92
мс
681
+3.98

7 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.48
мс
671
+4.54

8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01мс
Запорізька
1:57.72
кмс
650
+5.78


100 брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
23 / 23 / 0 / 0
1 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.08
мс
675


2 КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.14
мс
674
+0.06

3 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:14.51
мс
637
+1.43

4 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:14.81
мс
629
+1.73

5 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.06
кмс
623
+1.98

6 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:15.47
кмс
613
+2.39

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:15.94
кмс
602
+2.86

8 ГОРЄЛОВА Васіліса
04мс
Дніпропетровська
1:16.02
кмс
600
+2.94

9 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
1:16.46
кмс
590
+3.38

10 КРИЖКО Лілія
01кмс
Запорізька
1:17.62
кмс
563
+4.54

11 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
1:18.48
кмс
545
+5.40

12 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
1:18.96
кмс
535
+5.88

13 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
1:19.40
I
526
+6.32

14 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04кмс
Івано-Франківська
1:19.61
I
522
+6.53

15 МАЗУРЕНКО Анастасія
00мс
Київська
1:19.73
I
520
+6.65

16 ОСАДЧА Софія
04I
Запорізька
1:20.99
I
496
+7.91

17 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03кмс
Запорізька
1:21.79
I
482
+8.71

18 ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
1:21.80
I
481
+8.72

19 ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
1:21.91
I
479
+8.83

20 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька
1:22.15
I
475
+9.07

21 ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03I
Запорізька
1:23.78
I
448
+10.70

22 ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
1:24.69
I
434
+11.61

23 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
1:25.50
II
421
+12.42


A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
1:13.13
мс
674


2 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.33
мс
668
+0.20

3 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
1:13.95
мс
652
+0.82

4 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:14.39
мс
640
+1.26

5 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
1:14.80
мс
630
+1.67

6 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.49
кмс
613
+2.36

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
1:16.28
кмс
594
+3.15


100 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
36 / 36 / 0 / 0
1 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:02.20
мс
774


2 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:03.20
мс
738
+1.00

3 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:03.26
мс
736
+1.06

4 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:04.53
мс
693
+2.33

5 ДИМО Валерій
85змс
Київська
1:04.56
мс
692
+2.36

6 АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
1:05.00
мс
678
+2.80

7 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:05.16
мс
673
+2.96

8 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:05.36
мс
667
+3.16

9 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
1:06.15
мс
644
+3.95

10 КАРИЙ Данило
01мс
Дніпропетровська
1:06.35
мс
638
+4.15

11 ФЕДИНА Олексій
87змс
Київська
1:06.58
кмс
631
+4.38

12 СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
1:06.90
кмс
622
+4.70

13 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
1:07.08
кмс
617
+4.88

14 ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
1:07.21
кмс
614
+5.01

15 ЄРШОВ Даніїл
99кмс
Харківська
1:07.32
кмс
611
+5.12

16 ГОЛОДНЮК Дмитро
00мс
Запорізька
1:07.54
кмс
605
+5.34

17 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
1:07.66
кмс
602
+5.46

18 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01кмс
Львівська
1:08.33
кмс
584
+6.13

19 МЕЛЬНИК Олександр
00кмс
Івано-Франківська
1:08.78
кмс
573
+6.58

19 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
1:08.78
кмс
573
+6.58

19 ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
1:08.78
кмс
573
+6.58

22 МАКАРЕВИЧ Денис
01кмс
Харківська
1:09.21
кмс
562
+7.01

23 ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
1:09.25
кмс
561
+7.05

24 ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
1:09.59
кмс
553
+7.39

25 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
1:09.93
кмс
545
+7.73

26 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
1:10.24
I
538
+8.04

27 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
1:10.47
I
532
+8.27

28 КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
1:10.51
I
531
+8.31

29 ЛЕБІДЬ Олександр
01кмс
Львівська
1:10.70
I
527
+8.50

30 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
1:10.91
I
522
+8.71

31 ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
1:11.70
I
505
+9.50

32 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00мс
Запорізька
1:11.90
I
501
+9.70

33 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
1:12.90
I
481
+10.70

34 ПАСЕМКО Владислав
01I
Львівська
1:13.08
I
477
+10.88

35 ІВАКІН Олександр
99мс
Харківська
1:13.79
I
464
+11.59

36 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
1:18.26
II
389
+16.06


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:02.17
мс
775


2 ДИМО Валерій
85змс
Київська
1:03.03
мс
744
+0.86

3 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:03.07
мс
743
+0.90

4 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:03.44
мс
730
+1.27

5 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:03.48
мс
728
+1.31

6 АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
1:04.89
мс
682
+2.72

7 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:05.21
мс
672
+3.04

8 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:06.22
мс
642
+4.05


100 на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
29 / 29 / 0 / 0
1 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:03.57
мс
763


2 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:05.30
мс
704
+1.73

3 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:06.63
мс
663
+3.06

4 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.79
мс
658
+3.22

5 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:07.40
мс
640
+3.83

6 ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:08.05
кмс
622
+4.48

7 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:08.11
кмс
620
+4.54

8 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
1:08.18
кмс
618
+4.61

9 ДИВАК Марія
03кмс
Київська
1:08.35
кмс
614
+4.78

10 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
1:08.53
кмс
609
+4.96

11 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
1:08.90
кмс
599
+5.33

12 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
1:09.27
кмс
590
+5.70

13 ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
1:09.40
кмс
586
+5.83

14 ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
1:09.50
кмс
584
+5.93

15 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
1:09.56
кмс
582
+5.99

16 БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
1:09.64
кмс
580
+6.07

17 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
1:09.93
кмс
573
+6.36

18 ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
1:10.44
кмс
561
+6.87

19 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
1:10.87
кмс
550
+7.30

20 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
1:11.06
I
546
+7.49

21 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
1:11.24
I
542
+7.67

22 ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
1:12.41
I
516
+8.84

23 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
1:12.47
I
515
+8.90

24 РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
1:12.55
I
513
+8.98

25 ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
1:12.71
I
510
+9.14

26 НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
1:12.91
I
506
+9.34

27 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
1:12.94
I
505
+9.37

28 КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
1:16.99
II
429
+13.42

29 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
1:17.99
II
413
+14.42


A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:02.61
мс
799


2 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
1:05.75
мс
689
+3.14

3 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
1:05.93
мс
684
+3.32

4 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:06.88
мс
655
+4.27

5 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
1:07.03
мс
651
+4.42

6 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
1:07.50
мс
637
+4.89

7 ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
1:08.19
кмс
618
+5.58


100 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
35 / 35 / 0 / 0
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
57.56
мс
730


2 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
58.01
мс
714
+0.45

3 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
58.05
мс
712
+0.49

4 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.12
мс
674
+1.56

5 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
59.14
мс
673
+1.58

6 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
59.26
мс
669
+1.70

7 КУСЬ Олег
02мс
Київ
59.31
мс
668
+1.75

8 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
59.56
кмс
659
+2.00

9 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
59.98
кмс
645
+2.42

10 МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
1:00.25
кмс
637
+2.69

11 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
1:00.46
кмс
630
+2.90

12 НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
1:00.53
кмс
628
+2.97

13 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
1:00.65
кмс
624
+3.09

14 ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
1:00.70
кмс
623
+3.14

15 ВІРЧЕНКО Олександр
01мс
Полтавська
1:00.77
кмс
621
+3.21

16 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
1:00.93
кмс
616
+3.37

17 ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
1:00.99
кмс
614
+3.43

18 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
1:01.13
кмс
610
+3.57

19 КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
1:01.21
кмс
607
+3.65

20 КОРЕНЬКОВ Єгор
00мс
Полтавська
1:01.44
кмс
601
+3.88

21 ТУРЧЕНКО Артур
00мс
Київська
1:01.46
кмс
600
+3.90

22 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
1:01.57
кмс
597
+4.01

23 МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
1:02.19
кмс
579
+4.63

24 КИСЛИЙ Денис
01кмс
Полтавська
1:03.04
I
556
+5.48

25 КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
1:03.05
I
556
+5.49

26 ПАСКАЛЬ Андрій
01мс
Одеська
1:03.13
I
554
+5.57

27 ПЕТРОЧУК Ілля
03кмс
Волинська
1:03.40
I
546
+5.84

27 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
1:03.40
I
546
+5.84

29 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
1:03.91
I
533
+6.35

30 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:04.87
I
510
+7.31

31 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03кмс
Запорізька
1:04.96
I
508
+7.40

32 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
1:05.00
I
507
+7.44

33 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
1:05.89
I
487
+8.33

34 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
1:06.20
I
480
+8.64

35 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
1:07.44
I
454
+9.88


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
56.86
мс
758


2 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
57.44
мс
735
+0.58

3 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
57.92
мс
717
+1.06

4 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
58.70
мс
689
+1.84

5 КУСЬ Олег
02мс
Київ
59.37
мс
666
+2.51

6 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.39
мс
665
+2.53

7 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
59.63
кмс
657
+2.77

8 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
59.67
кмс
656
+2.81


400 комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
попередні запливи
9 / 8 / 1 / 0
1 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
5:03.38
мс
676


2 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
5:14.45
кмс
607
+11.07

3 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
5:17.93
кмс
588
+14.55

4 ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
5:18.25
кмс
586
+14.87

5 СИНИЦЯ Анна
99мс
Київ
5:20.43
кмс
574
+17.05

6 БОСАК Катерина
02кмс
Київська
5:26.20
I
544
+22.82

7 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
5:29.28
I
529
+25.90

8 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
5:30.56
I
523
+27.18

МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
Д/К




A-фінал
8 / 7 / 1 / 0
1 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
4:58.94
мс
707


2 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
5:07.35
мс
650
+8.41

3 СИНИЦЯ Анна
99мс
Київ
5:13.31
кмс
614
+14.37

4 ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
5:16.32
кмс
597
+17.38

5 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
5:16.97
кмс
593
+18.03

6 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
5:23.66
кмс
557
+24.72

7 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
5:25.85
кмс
546
+26.91

БОСАК Катерина
02кмс
Київська
Д/К




400 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
попередні запливи
15 / 15 / 0 / 0
1 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
4:40.71
мс
655


2 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
4:43.34
кмс
637
+2.63

3 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
4:46.15
кмс
618
+5.44

4 КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
4:48.87
кмс
601
+8.16

5 АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
4:49.14
кмс
599
+8.43

6 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
4:50.78
кмс
589
+10.07

7 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
4:50.83
кмс
589
+10.12

8 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:58.73
I
543
+18.02

9 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
5:01.78
I
527
+21.07

10 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
5:02.10
I
525
+21.39

11 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
5:03.74
I
517
+23.03

12 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
5:07.58
I
498
+26.87

13 ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
5:07.92
I
496
+27.21

14 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
5:08.76
I
492
+28.05

15 СТАХІР Олексій
02кмс
Волинська
5:08.85
I
492
+28.14


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
4:35.39
мс
694


2 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
4:37.66
мс
677
+2.27

3 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
4:41.61
мс
649
+6.22

4 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
4:43.19
кмс
638
+7.80

5 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
4:44.97
кмс
626
+9.58

6 КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
4:48.88
кмс
601
+13.49

7 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
4:53.40
кмс
574
+18.01

8 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:57.86
кмс
548
+22.47


1500 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України14:37.14Михайло Романчук30.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України15:07.24Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:16.85Ігор Червинський02.08.1998Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України16:12.52Михайло Романчук28.07.2011ЄЮОФ
Розрядимс16:32.00кмс17:31.00I18:51.00II20:54.00III23:37.00
 
5 / 5 / 0 / 0
1 ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99мс
Запорізька
15:56.57
мс
754


2 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00мс
Запорізька
16:47.81
кмс
645
+51.24

3 СМАЛЬ Олексій
00кмс
Київ
17:00.57
кмс
621
+1:04.00

4 ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
17:11.03
кмс
602
+1:14.46

5 РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
17:49.77
I
539
+1:53.20