Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
61 / 60 / 1 / 0
1 НАДЖАФОВА Дарья
90мсмк
Харківська
26.11
мс
745


2 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
27.11
мс
665
+1.00

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
27.12
мс
664
+1.01

4 ЯКУБА Орина
98мс
Київ
27.17
мс
661
+1.06

4 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Київська
27.17
мс
661
+1.06

6 ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
27.25
мс
655
+1.14

7 КОБА Надія
95мсмк
Дніпропетровська
27.26
мс
654
+1.15

8 МАРТІ Аміна
02мс
Запорізька
27.32
мс
650
+1.21

8 ДИВАК Марія
03кмс
Київська
27.32
мс
650
+1.21

10 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
27.40
мс
644
+1.29

10 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
27.40
мс
644
+1.29

12 БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
27.41
мс
643
+1.30

13 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
27.44
мс
641
+1.33

14 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
27.48
мс
639
+1.37

15 МЕЛЬНІЧУК Марія
00мс
Дніпропетровська
27.59
кмс
631
+1.48

16 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00мс
Київ
27.60
кмс
630
+1.49

17 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
27.79
кмс
617
+1.68

17 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
27.79
кмс
617
+1.68

19 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
27.83
кмс
615
+1.72

19 ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
27.83
кмс
615
+1.72

21 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
27.85
кмс
613
+1.74

22 ГОЛОВАЧОВА Анна
00мс
Київська
27.92
кмс
609
+1.81

23 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
27.93
кмс
608
+1.82

24 ДЕРЮГІНА Анна
03кмс
Запорізька
27.95
кмс
607
+1.84

25 ТКАЧЕНКО Дарія
98мс
Одеська
28.00
кмс
604
+1.89

26 ЧУБИР Ангеліна
05кмс
Запорізька
28.04
кмс
601
+1.93

27 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
28.13
кмс
595
+2.02

28 ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
28.21
кмс
590
+2.10

29 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
28.29
кмс
585
+2.18

30 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
28.38
кмс
580
+2.27

31 ЗУБЧУК Катерина
01мс
Київська
28.49
кмс
573
+2.38

32 КОРОСТІЙ Таісія
03кмс
Харківська
28.52
I
571
+2.41

33 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
28.53
I
571
+2.42

34 ТЕЛЮК Катерина
03III
Дніпропетровська
28.69
I
561
+2.58

35 БУЗЛАМА Анастасія
02кмс
Донецька
28.72
I
559
+2.61

36 КАРАЩЕНКО Вікторія
02кмс
Харківська
28.73
I
559
+2.62

37 ВАСЬКО Катерина
99кмс
Запорізька
28.75
I
558
+2.64

38 МОІСЕЄНКО Альона
03кмс
Дніпропетровська
28.87
I
551
+2.76

39 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
28.88
I
550
+2.77

40 СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
28.95
I
546
+2.84

41 ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
29.06
I
540
+2.95

42 МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
29.07
I
539
+2.96

43 ТОКМАКОВА Діана
01I
Запорізька
29.08
I
539
+2.97

43 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
29.08
I
539
+2.97

45 КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
29.23
I
531
+3.12

46 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
29.30
I
527
+3.19

46 ХАРЧЕНКО Лурдес
02I
Запорізька
29.30
I
527
+3.19

48 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
29.31
I
526
+3.20

49 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
29.32
I
526
+3.21

50 ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
29.35
I
524
+3.24

51 САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
29.39
I
522
+3.28

52 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
29.43
I
520
+3.32

53 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
29.49
I
517
+3.38

54 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
29.50
I
516
+3.39

55 СПИРИДОНОВА Дарья
03I
Донецька
29.52
I
515
+3.41

56 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
29.54
I
514
+3.43

57 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
29.70
I
506
+3.59

58 ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
30.22
II
480
+4.11

59 СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
30.31
II
476
+4.20

60 ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
30.71
II
457
+4.60

ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05II
Харківська
Д/К




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 НАДЖАФОВА Дарья
90мсмк
Харківська
25.52
мс
797


2 ЯКУБА Орина
98мс
Київ
26.77
мс
691
+1.25

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
26.96
мс
676
+1.44

4 КОБА Надія
95мсмк
Дніпропетровська
27.06
мс
669
+1.54

5 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Київська
27.09
мс
667
+1.57

5 ДИВАК Марія
03кмс
Київська
27.09
мс
667
+1.57

7 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
27.19
мс
659
+1.67

8 ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
28.42
кмс
577
+2.90


50 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.11Володимир Сущик04.03.2011Чемпіонат України

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
попередні запливи
88 / 87 / 1 / 0
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
22.95
мс
756


2 ШЕВЦОВ Сергій
98мсмк
Запорізька
22.99
мс
752
+0.04

3 БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
23.41
мс
712
+0.46

4 ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
23.46
мс
708
+0.51

5 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
23.49
мс
705
+0.54

6 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
23.57
мс
698
+0.62

6 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
23.57
мс
698
+0.62

8 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
23.66
мс
690
+0.71

9 МОРОЗ Олександр
99мс
Київ
23.74
мс
683
+0.79

10 ЛІННІК Ілля
01кмс
Київ
23.75
мс
682
+0.80

11 ДУБНИЦЬКИЙ Євген
97мс
Полтавська
23.88
мс
671
+0.93

12 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00мс
Запорізька
23.92
мс
668
+0.97

13 ІВАКІН Олександр
99мс
Харківська
23.97
мс
663
+1.02

13 ЄГОШИН Юрій
85мсмк
Одеська
23.97
мс
663
+1.02

15 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
24.02
кмс
659
+1.07

16 ГЛУЩЕНКО Микита
99мс
Дніпропетровська
24.12
кмс
651
+1.17

17 ЛАКТІН Владислав
01мс
Запорізька
24.16
кмс
648
+1.21

18 НІМЧЕНКО Ігор
98кмс
Донецька
24.19
кмс
645
+1.24

19 РЕБОРУК Антон
00мс
Дніпропетровська
24.35
кмс
633
+1.40

20 МІЩУК Дмитро
00кмс
Волинська
24.36
кмс
632
+1.41

20 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
24.36
кмс
632
+1.41

22 ІВАНОВ Владислав
98мс
Дніпропетровська
24.38
кмс
630
+1.43

23 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
24.40
кмс
629
+1.45

24 МАХНО Владислав
98кмс
Харківська
24.41
кмс
628
+1.46

25 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96мс
Донецька
24.43
кмс
627
+1.48

25 ШАРАН Павло
00мс
Київ
24.43
кмс
627
+1.48

27 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
24.44
кмс
626
+1.49

28 ВІРЧЕНКО Олександр
01мс
Полтавська
24.55
кмс
617
+1.60

29 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96мс
Миколаївська
24.56
кмс
617
+1.61

30 ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
24.57
кмс
616
+1.62

30 БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
24.57
кмс
616
+1.62

30 ДИМО Валерій
85змс
Київська
24.57
кмс
616
+1.62

33 ДАРВАІШ Тимур
00кмс
Дніпропетровська
24.60
кмс
614
+1.65

34 АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97кмс
Миколаївська
24.63
кмс
611
+1.68

34 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
24.63
кмс
611
+1.68

36 КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
24.64
кмс
611
+1.69

37 БЕСАРАБЕНКО Михайло
01кмс
Харківська
24.69
кмс
607
+1.74

38 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
24.71
кмс
605
+1.76

39 СЕМЕНЕНКО Тимур
02кмс
Київ
24.72
кмс
605
+1.77

40 СТАХІР Олексій
02кмс
Волинська
24.78
кмс
600
+1.83

41 ПАСКАЛЬ Андрій
01мс
Одеська
24.80
кмс
599
+1.85

42 ЛЮБИЧ Олександр
01I
Чернігівська
24.82
кмс
597
+1.87

43 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
24.83
кмс
597
+1.88

44 МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
24.87
кмс
594
+1.92

45 СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
24.92
кмс
590
+1.97

46 ІВАСЕНКО Олександр
99кмс
Донецька
24.95
кмс
588
+2.00

47 ПЕТРАКОВ Олег
00кмс
Київ
24.96
кмс
587
+2.01

48 САПУН Тихон
99кмс
Запорізька
25.02
I
583
+2.07

49 СИДОРЕНКО Артем
01кмс
Харківська
25.03
I
583
+2.08

50 РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
25.07
I
580
+2.12

51 ПЕТРОЧУК Ілля
03кмс
Волинська
25.08
I
579
+2.13

51 БУТЕНКО Артур
01кмс
Запорізька
25.08
I
579
+2.13

53 МАЗУР Максим
00кмс
Запорізька
25.17
I
573
+2.22

54 КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
25.18
I
572
+2.23

55 МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
25.19
I
571
+2.24

56 КАБАНОВ Владислав
01кмс
Дніпропетровська
25.25
I
567
+2.30

57 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
25.61
I
544
+2.66

58 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02II
Дніпропетровська
25.66
I
541
+2.71

59 ОЛЕЙНИКОВ Дмитро
00кмс
Запорізька
25.71
I
537
+2.76

60 ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
25.72
I
537
+2.77

61 ДОРДІЄНКО Олександр
01кмс
Дніпропетровська
25.86
I
528
+2.91

62 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
25.89
I
526
+2.94

63 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
25.90
I
526
+2.95

64 ФОКОВ Єгор
03кмс
Дніпропетровська
26.01
I
519
+3.06

65 ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
26.09
I
514
+3.14

66 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
26.11
I
513
+3.16

67 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
26.15
I
511
+3.20

68 СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
26.17
I
510
+3.22

69 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00I
Миколаївська
26.19
I
508
+3.24

70 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
26.24
I
506
+3.29

71 ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
26.36
I
499
+3.41

72 ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
26.57
I
487
+3.62

73 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
26.63
I
484
+3.68

74 ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
26.64
I
483
+3.69

75 ГУМЕНЮК Володимир
02кмс
Одеська
26.68
I
481
+3.73

76 РОМАНКО Олег
01I
Львівська
26.69
I
480
+3.74

77 ПЛОХИЙ Назар
01I
Дніпропетровська
26.91
I
469
+3.96

78 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
26.97
I
466
+4.02

79 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99кмс
Донецька
26.98
I
465
+4.03

80 РЯБІНІН Андрій
03I
Дніпропетровська
27.07
II
460
+4.12

81 ГЕЛЕТА Семен
02II
Запорізька
27.08
II
460
+4.13

82 ЛАЗАРЕНКО Максим
01I
Львівська
27.10
II
459
+4.15

83 СЕМЕНЮК Нікіта
01кмс
Одеська
27.29
II
449
+4.34

84 НИЧИПОРЕНКО Кирило
03II
Чернігівська
27.36
II
446
+4.41

85 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
27.37
II
445
+4.42

86 ПОЛЯКОВ Андрій
05I
Запорізька
27.66
II
432
+4.71

87 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
27.96
II
418
+5.01

РИБІН Захар
01II
Дніпропетровська
Д/К




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 ШЕВЦОВ Сергій
98мсмк
Запорізька
22.54
мс
798


2 ЛЕМЕШКО Любомир
92мс
Полтавська
23.26
мс
726
+0.72

3 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
23.37
мс
716
+0.83

4 БОБРАКОВ Ігор
98мс
Запорізька
23.43
мс
710
+0.89

5 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98мс
Запорізька
23.47
мс
707
+0.93

6 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
23.52
мс
702
+0.98

7 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
23.91
мс
668
+1.37

8 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
25.17
I
573
+2.63


50 брас - жінки
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
попередні запливи
25 / 25 / 0 / 0
1 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
33.08
кмс
702


2 ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
33.73
кмс
662
+0.65

3 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
34.02
кмс
645
+0.94

4 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
34.16
кмс
637
+1.08

5 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
34.17
кмс
636
+1.09

5 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
34.17
кмс
636
+1.09

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
34.26
кмс
631
+1.18

8 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
34.33
кмс
628
+1.25

9 КРАСІНА Анастасія
01мс
Донецька
34.40
кмс
624
+1.32

10 ГОРЄЛОВА Васіліса
04мс
Дніпропетровська
34.96
кмс
594
+1.88

11 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02кмс
Дніпропетровська
35.37
кмс
574
+2.29

11 КРИЖКО Лілія
01кмс
Запорізька
35.37
кмс
574
+2.29

13 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04кмс
Івано-Франківська
35.66
кмс
560
+2.58

14 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03кмс
Запорізька
36.02
кмс
543
+2.94

15 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
36.20
кмс
535
+3.12

16 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
36.23
кмс
534
+3.15

17 ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03I
Запорізька
36.49
кмс
523
+3.41

18 ОСАДЧА Софія
04I
Запорізька
36.77
I
511
+3.69

19 МАЗУРЕНКО Анастасія
00мс
Київська
37.08
I
498
+4.00

20 ГУК Яна
02кмс
Дніпропетровська
37.12
I
496
+4.04

21 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька
37.19
I
494
+4.11

22 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
37.70
I
474
+4.62

23 ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
37.77
I
471
+4.69

24 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
38.27
I
453
+5.19

25 ГАЛАГУЗ Юлія
02I
Рівненська
38.58
I
442
+5.50


A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
33.13
кмс
698


2 СМАЛЬ Юлія
98мс
Волинська
33.96
кмс
648
+0.83

3 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97мс
Дніпропетровська
34.09
кмс
641
+0.96

4 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
34.31
кмс
629
+1.18

5 ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
34.42
кмс
623
+1.29

6 ТОВСТОГАН Ольга
96мс
Київ
34.51
кмс
618
+1.38

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
34.75
кмс
605
+1.62

8 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
35.01
кмс
592
+1.88


50 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
попередні запливи
41 / 40 / 0 / 1
1 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
28.27
кмс
773


2 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
28.49
кмс
755
+0.22

3 АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
28.61
кмс
746
+0.34

4 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
28.63
кмс
744
+0.36

5 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
29.13
кмс
706
+0.86

6 ДИМО Валерій
85змс
Київська
29.23
кмс
699
+0.96

7 ФЕДИНА Олексій
87змс
Київська
29.43
кмс
685
+1.16

8 ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
29.48
кмс
682
+1.21

9 ШЕВЦОВ Сергій
98мсмк
Запорізька
29.64
кмс
671
+1.37

9 ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
29.64
кмс
671
+1.37

11 ЄРШОВ Даніїл
99кмс
Харківська
29.79
кмс
660
+1.52

12 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
30.20
кмс
634
+1.93

13 ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
30.21
кмс
633
+1.94

14 ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
30.25
кмс
631
+1.98

15 ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
30.48
кмс
617
+2.21

15 КАРИЙ Данило
01мс
Дніпропетровська
30.48
кмс
617
+2.21

17 СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
30.55
кмс
612
+2.28

18 ГОЛОДНЮК Дмитро
00мс
Запорізька
30.74
кмс
601
+2.47

19 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00мс
Запорізька
30.76
кмс
600
+2.49

20 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
30.78
кмс
599
+2.51

21 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01кмс
Львівська
30.91
кмс
591
+2.64

22 МЕЛЬНИК Олександр
00кмс
Івано-Франківська
31.03
кмс
584
+2.76

23 РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
31.11
кмс
580
+2.84

24 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
31.13
кмс
579
+2.86

25 ІВАКІН Олександр
99мс
Харківська
31.48
кмс
560
+3.21

26 МАКАРЕВИЧ Денис
01кмс
Харківська
31.49
кмс
559
+3.22

27 ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
31.54
кмс
556
+3.27

28 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
31.60
кмс
553
+3.33

28 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
31.60
кмс
553
+3.33

30 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
31.61
кмс
553
+3.34

31 ЛЕБІДЬ Олександр
01кмс
Львівська
31.69
кмс
549
+3.42

32 ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська
31.92
кмс
537
+3.65

33 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
32.11
I
527
+3.84

34 МАЛЄЄВ Андрій
02кмс
Дніпропетровська
32.12
I
527
+3.85

35 КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
32.13
I
526
+3.86

36 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
32.43
I
512
+4.16

37 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
32.48
I
509
+4.21

38 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
32.61
I
503
+4.34

39 ПАСЕМКО Владислав
01I
Львівська
33.83
I
451
+5.56

40 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
33.93
I
447
+5.66

ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
Н/С




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
28.57
кмс
749


2 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
28.87
кмс
726
+0.30

3 ДИМО Валерій
85змс
Київська
29.03
кмс
714
+0.46

4 АНДРІЄНКО Олександр
99мс
Дніпропетровська
29.16
кмс
704
+0.59

5 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
29.27
кмс
696
+0.70

6 ФЕДИНА Олексій
87змс
Київська
29.39
кмс
688
+0.82

7 ПРОСКУРА Ігор
97мс
Київська
29.67
кмс
669
+1.10

8 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
29.76
кмс
662
+1.19


50 на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
29 / 29 / 0 / 0
1 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
30.46
кмс
701


2 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
31.05
кмс
661
+0.59

3 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.22
кмс
651
+0.76

4 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.35
кмс
643
+0.89

5 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.36
кмс
642
+0.90

6 ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
31.48
кмс
635
+1.02

7 ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.87
кмс
612
+1.41

8 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02мс
Київ
32.15
кмс
596
+1.69

9 ВАСЮКОВА Ксенія
01мс
Київ
32.20
кмс
593
+1.74

10 ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
32.24
кмс
591
+1.78

11 ДИВАК Марія
03кмс
Київська
32.44
кмс
580
+1.98

12 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
32.57
кмс
573
+2.11

13 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
32.64
кмс
569
+2.18

14 БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
32.69
кмс
567
+2.23

15 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
33.13
кмс
544
+2.67

16 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
33.30
кмс
536
+2.84

17 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
33.36
кмс
533
+2.90

18 РАЗСУКОВСЬКА Христина
04кмс
Миколаївська
33.68
I
518
+3.22

19 ГЛАДКА Тетяна
04кмс
Одеська
34.01
I
503
+3.55

20 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
34.23
I
494
+3.77

21 НЕКРАСОВА Ксенія
03кмс
Донецька
34.24
I
493
+3.78

22 ГОРВАТ Анастасія
01кмс
Київ
34.28
I
491
+3.82

23 СОНІЧ Євгенія
04кмс
Запорізька
34.75
I
472
+4.29

24 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04II
Дніпропетровська
34.82
I
469
+4.36

25 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
35.02
I
461
+4.56

26 КОСТИК Катерина
03кмс
Одеська
35.23
I
453
+4.77

27 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02I
Одеська
35.42
I
445
+4.96

28 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
36.14
II
419
+5.68

29 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
36.77
II
398
+6.31


A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 БОКАНЬ Маргарита
00мс
Київ
30.46
кмс
701


2 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
30.77
кмс
680
+0.31

3 СОРОКІНА Владислава
04кмс
Дніпропетровська
31.27
кмс
648
+0.81

4 СЕРБИНА Єлизавета
02кмс
Дніпропетровська
31.31
кмс
645
+0.85

5 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01кмс
Київ
31.45
кмс
636
+0.99

6 ПРИХОДЬКО Жанна
95мс
Київська
31.60
кмс
627
+1.14

7 ДМИТРІЄВА Анастасія
03кмс
Волинська
32.19
кмс
594
+1.73


50 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
36 / 35 / 1 / 0
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
26.07
кмс
784


2 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
26.69
кмс
730
+0.62

3 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
27.05
кмс
701
+0.98

4 КУСЬ Олег
02мс
Київ
27.19
кмс
691
+1.12

5 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
27.33
кмс
680
+1.26

6 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
27.38
кмс
676
+1.31

7 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
27.52
кмс
666
+1.45

8 ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
27.68
кмс
655
+1.61

9 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
27.90
кмс
639
+1.83

10 ТУРЧЕНКО Артур
00мс
Київська
28.18
кмс
620
+2.11

11 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
28.26
кмс
615
+2.19

12 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
28.43
кмс
604
+2.36

13 КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
28.49
кмс
600
+2.42

14 ПОДГОРНИЙ Данило
01кмс
Дніпропетровська
28.65
кмс
590
+2.58

15 ЛЮБИЧ Олександр
01I
Чернігівська
28.99
кмс
570
+2.92

16 ВІРЧЕНКО Олександр
01мс
Полтавська
29.05
кмс
566
+2.98

17 КОРЕНЬКОВ Єгор
00мс
Полтавська
29.21
кмс
557
+3.14

18 КАРАСІЙЧУК Антон
01кмс
Волинська
29.41
кмс
546
+3.34

18 РАКОВ Дмитро
00мс
Львівська
29.41
кмс
546
+3.34

20 ПЕТРОЧУК Ілля
03кмс
Волинська
29.46
кмс
543
+3.39

21 КИСЛИЙ Денис
01кмс
Полтавська
29.55
I
538
+3.48

22 ЛЕНЬКО Артур
97мс
Івано-Франківська
29.70
I
530
+3.63

23 ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
29.91
I
519
+3.84

24 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
30.02
I
513
+3.95

25 КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
30.03
I
513
+3.96

26 КАРАМШУК Владислав
01I
Запорізька
30.27
I
500
+4.20

27 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
30.42
I
493
+4.35

27 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
30.42
I
493
+4.35

29 МІСЮРА Максим
02мс
Рівненська
30.55
I
487
+4.48

30 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03кмс
Запорізька
30.62
I
483
+4.55

31 ЦАП Костянтин
00кмс
Львівська
30.73
I
478
+4.66

32 ГАЛАЙЧУК Петро
98мс
Київ
30.78
I
476
+4.71

33 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03кмс
Запорізька
31.80
II
432
+5.73

33 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
31.80
II
432
+5.73

35 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04I
Київська
31.94
II
426
+5.87

ВЛАСЕНКО Денис
02кмс
Київ
Д/К




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
25.26
кмс
861


2 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
26.80
кмс
721
+1.54

3 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
27.05
кмс
701
+1.79

4 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
27.16
кмс
693
+1.90

5 КУСЬ Олег
02мс
Київ
27.17
кмс
692
+1.91

6 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
27.28
кмс
684
+2.02

7 ШАПОРЕНКО Антон
95мс
Дніпропетровська
27.48
кмс
669
+2.22

8 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
27.50
кмс
668
+2.24


200 батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
попередні запливи
8 / 7 / 0 / 1
1 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:28.11
кмс
556


2 КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
2:28.88
кмс
547
+0.77

3 САЄНКО Ганна
04кмс
Одеська
2:31.51
I
519
+3.40

4 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
2:31.73
I
517
+3.62

5 ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
2:32.83
I
506
+4.72

6 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Одеська
2:42.61
II
420
+14.50

7 КОСТЕНКО Марія
02кмс
Дніпропетровська
2:43.61
II
412
+15.50

ШЕВЧЕНКО Вікторія
99кмс
Київська
Н/С




A-фінал
5 / 4 / 0 / 1
1 СТАДНИК Юлія
00мс
Київ
2:16.35
мс
712


2 КОСТРОМІНА Вікторія
04мс
Дніпропетровська
2:23.69
кмс
609
+7.34

3 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
2:25.22
кмс
590
+8.87

4 ОСТАПУХА Катерина
04кмс
Дніпропетровська
2:28.28
кмс
554
+11.93

КОСТЕНКО Марія
02кмс
Дніпропетровська
Н/С




200 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
20 / 18 / 2 / 0
1 КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
2:00.73
мс
787


2 КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
2:06.51
мс
684
+5.78

3 МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
2:06.62
мс
683
+5.89

4 АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
2:06.86
мс
679
+6.13

5 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
2:07.86
мс
663
+7.13

6 КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
2:08.31
мс
656
+7.58

7 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:08.51
мс
653
+7.78

8 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
2:10.77
кмс
620
+10.04

9 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
2:11.14
кмс
614
+10.41

10 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:11.79
кмс
605
+11.06

11 КОРОЛЬОВ Максим
00кмс
Донецька
2:14.06
кмс
575
+13.33

12 КОНТОРОВИЧ Олексій
03кмс
Одеська
2:14.71
кмс
567
+13.98

13 ГУДИМА Артем
01кмс
Полтавська
2:14.88
кмс
565
+14.15

14 ЩІНОВ Ігор
01кмс
Запорізька
2:14.94
кмс
564
+14.21

15 ЄНСЕН Даніель
01I
Київ
2:16.38
I
546
+15.65

16 НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
2:16.77
I
541
+16.04

17 САГАЙДАК Степан
01кмс
Київська
2:24.62
I
458
+23.89

18 ХОМЕНКО Микита
03I
Київ
2:35.41
II
369
+34.68

СКАЛЬОВИЙ Віталій
00кмс
Запорізька
Д/К



НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Дніпропетровська
Д/К




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 КОПТЄЛОВ Євгеній
93мсмк
Київ
1:59.57
мс
811


2 АДАМОВИЧ Іван
97мс
Дніпропетровська
2:04.91
мс
711
+5.34

3 КОСИЛО Назарій
97мс
Івано-Франківська
2:05.11
мс
708
+5.54

4 МАРТИНЮК Денис
98мс
Рівненська
2:05.94
мс
694
+6.37

5 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01мс
Київ
2:06.66
мс
682
+7.09

6 КОСТРОМІН Денис
99мс
Дніпропетровська
2:06.86
мс
679
+7.29

7 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:07.12
мс
674
+7.55

8 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
2:10.53
кмс
623
+10.96


200 комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
попередні запливи
23 / 22 / 0 / 1
1 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
2:22.65
мс
691


2 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
2:24.96
мс
658
+2.31

3 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
2:25.01
мс
657
+2.36

4 ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
2:25.59
мс
650
+2.94

5 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
2:28.26
кмс
615
+5.61

6 ЮРІЦИНА Марія
03кмс
Одеська
2:29.86
кмс
596
+7.21

7 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
2:30.04
кмс
593
+7.39

8 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:30.32
кмс
590
+7.67

9 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
2:30.62
кмс
587
+7.97

10 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:30.65
кмс
586
+8.00

11 ЛАХНЕНКО Вероніка
03кмс
Дніпропетровська
2:30.87
кмс
584
+8.22

12 БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:31.89
кмс
572
+9.24

13 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02кмс
Полтавська
2:33.74
кмс
552
+11.09

14 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
2:36.09
I
527
+13.44

15 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
2:38.71
I
501
+16.06

16 СТОЛЯРЧУК Марина
02кмс
Київ
2:39.15
I
497
+16.50

17 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
2:39.17
I
497
+16.52

18 ТАРАСЕНКО Дарья
97кмс
Львівська
2:39.30
I
496
+16.65

19 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06I
Запорізька
2:41.11
I
479
+18.46

20 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
2:43.33
I
460
+20.68

21 ДЕРЮГІНА Анна
03кмс
Запорізька
2:45.50
I
442
+22.85

22 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
2:49.47
II
412
+26.82

ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
Н/С




A-фінал
7 / 7 / 0 / 0
1 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
2:21.11
мс
713


2 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
2:23.76
мс
675
+2.65

3 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
2:24.08
мс
670
+2.97

4 ДЬЯЧЕНКО Марія
05кмс
Полтавська
2:25.77
мс
647
+4.66

5 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:28.51
кмс
612
+7.40

6 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
2:31.25
кмс
579
+10.14

7 БОЙЧЕНКО Валерiя
02мс
Миколаївська
2:31.33
кмс
578
+10.22


200 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
49 / 46 / 0 / 3
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:09.19
мс
687


2 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:09.25
мс
686
+0.06

3 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:09.84
мс
676
+0.65

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:10.26
мс
670
+1.07

5 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:10.27
мс
670
+1.08

6 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:11.76
мс
647
+2.57

7 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:12.31
кмс
639
+3.12

8 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.62
кмс
635
+3.43

9 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
2:13.21
кмс
626
+4.02

10 ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:13.60
кмс
621
+4.41

11 НАУМОВ Андрій
00кмс
Волинська
2:13.66
кмс
620
+4.47

12 ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
2:14.38
кмс
610
+5.19

13 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:14.47
кмс
609
+5.28

14 МЕНЬШИКОВ Павло
03кмс
Одеська
2:15.84
кмс
591
+6.65

15 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
2:16.11
кмс
587
+6.92

16 СЕМЕНОВ Микита
95мс
Кіровоградська
2:16.30
кмс
585
+7.11

17 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
2:16.67
кмс
580
+7.48

18 КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська
2:17.27
кмс
572
+8.08

19 ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
2:17.46
кмс
570
+8.27

20 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
2:17.74
кмс
566
+8.55

21 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
2:18.57
кмс
556
+9.38

22 ЖИЖКО Володимир
01кмс
Рівненська
2:18.66
кмс
555
+9.47

23 КАЧИЛО Михайло
01кмс
Донецька
2:18.96
кмс
552
+9.77

24 БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
2:19.05
кмс
551
+9.86

25 КУРЧЕНКО Антон
01кмс
Полтавська
2:19.83
кмс
541
+10.64

26 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
2:19.96
кмс
540
+10.77

27 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:19.97
кмс
540
+10.78

28 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
2:20.42
I
535
+11.23

29 САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
2:20.70
I
531
+11.51

30 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02кмс
Одеська
2:20.86
I
530
+11.67

31 КОШИЛЬ Богдан
00мс
Рівненська
2:21.21
I
526
+12.02

32 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
2:21.76
I
520
+12.57

33 СИЧОВ Данило
02кмс
Дніпропетровська
2:22.27
I
514
+13.08

34 КАРДАЄВ Максим
02кмс
Київ
2:22.43
I
512
+13.24

35 ГАРАГАТИЙ Владислав
02кмс
Дніпропетровська
2:23.16
I
504
+13.97

36 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:24.03
I
495
+14.84

37 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04кмс
Запорізька
2:24.16
I
494
+14.97

38 СЛАВОВ Іван
01кмс
Одеська
2:24.45
I
491
+15.26

39 ДЕМЧЕНКО Данило
01I
Донецька
2:24.68
I
489
+15.49

40 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
2:25.19
I
484
+16.00

41 ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська
2:25.92
I
476
+16.73

42 ПУЛІСКА Владислав
00кмс
Чернівецька
2:25.97
I
476
+16.78

43 ТАРАНІН Данило
00кмс
Миколаївська
2:30.15
II
437
+20.96

44 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
2:30.61
II
433
+21.42

45 РЯБОВ Микита
03I
Запорізька
2:34.45
II
402
+25.26

46 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99кмс
Донецька
2:40.13
II
360
+30.94

ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
Н/С



НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
Н/С



КІЛІМБЕТ Нікіта
00кмс
Запорізька
Н/С




A-фінал
8 / 8 / 0 / 0
1 ГРИГОРЬЄВ Іван
00мс
Одеська
2:07.02
мс
722


2 ДОРОГОВ Микита
99мс
Одеська
2:07.08
мс
721
+0.06

3 ЧОРНИЙ Єгор
97мс
Дніпропетровська
2:07.43
мс
715
+0.41

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
2:09.24
мс
686
+2.22

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:10.10
мс
672
+3.08

6 КАРПЮК Павло
99мс
Запорізька
2:12.15
кмс
641
+5.13

7 СЕМЕНОВ Михайло
01кмс
Київська
2:12.56
кмс
636
+5.54

8 КЗИБЕР Бакр
98кмс
Харківська
2:14.99
кмс
602
+7.97


800 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України8:22.66Яна Клочкова22.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України8:36.73Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:36.73Ольга Береснєва28.07.2000Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України8:43.87Ольга Береснєва11.06.1999Всеукр. спортивні ігри
Розрядимс9:21.00кмс9:52.00I10:37.00II11:50.00III13:23.00
 
11 / 11 / 0 / 0
1 МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
9:07.32
мс
694


2 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
9:10.54
мс
682
+3.22

3 ТИЩЕНКО Євгенія
00мс
Київ
9:11.96
мс
677
+4.64

4 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
9:26.27
кмс
627
+18.95

5 ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
9:28.15
кмс
621
+20.83

6 БОНДАРЕНКО Марія
03кмс
Київ
9:30.96
кмс
612
+23.64

7 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01мс
Рівненська
9:37.45
кмс
591
+30.13

8 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
9:45.17
кмс
568
+37.85

9 БОСАК Катерина
02кмс
Київська
9:54.25
I
542
+46.93

10 САНІТАР Анна
02кмс
Дніпропетровська
9:55.74
I
538
+48.42

11 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
10:02.84
I
520
+55.52