Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

400 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
4:28.64
I

6
+19.75
2ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
4:26.54
I

4
+17.65
3ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
4:09.14
мс

2
+0.25
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
4:08.89
мс

1

5ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
4:14.23
кмс

3
+5.34
6ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
4:26.93
I

5
+18.04
7ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
4:40.57
I

7
+31.68
8ХОМЕНКО Микита
03
Київ
4:45.92
II

8
+37.03

Заплив 2
1АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
4:25.73
I

5
+27.52
2ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
4:20.19
кмс

4
+21.98
3ЖИРОВ Микита
03
Донецька
4:15.72
кмс

3
+17.51
4ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
3:58.21
мс

1

5РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
4:13.54
кмс

2
+15.33
6КАРДАЄВ Максим
02
Київ
4:29.02
I

7
+30.81
7РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
4:26.88
I

6
+28.67
8БІЛЯК Валентин
02
Львівська
4:33.25
I

8
+35.04

Заплив 3
1КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
Н/С




2МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
4:24.48
I

5
+28.68
3БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
4:12.82
кмс

3
+17.02
4ФРОЛОВ Сергій
92
Запорізька
3:55.80
мс

1

5РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
4:07.72
мс

2
+11.92
6СМАЛЬ Олексій
00
Київ
4:23.16
кмс

4
+27.36
7МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
4:25.26
I

6
+29.46
8РЯБОВ Микита
03
Запорізька
4:49.12
II

7
+53.32

A-фінал

1ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
4:12.83
кмс

6
+18.55
2БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
4:13.00
кмс

7
+18.72
3РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
4:05.31
мс

3
+11.03
4ФРОЛОВ Сергій
92
Запорізька
3:54.28
мс

1

5ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
3:56.61
мс

2
+2.33
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
4:07.37
мс

5
+13.09
7РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
4:05.75
мс

4
+11.47
8ЖИРОВ Микита
03
Донецька
4:15.02
кмс

8
+20.74