Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
2:17.27
кмс

4 ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
2:19.57
I

5 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
2:23.40
I

6





7





8






Заплив 2
1 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
2:21.43
I

2 САЄНКО Ганна
04
Одеська
2:16.29
кмс

3 МУХІНА Варвара
02
Донецька
2:17.54
I

4 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
2:19.77
I

5 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
2:16.78
кмс

6 КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
2:20.10
I

7 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
2:16.77
кмс

8 БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
2:19.94
I


Заплив 3
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
2:20.65
I

2 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
2:12.69
кмс

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:09.62
мс

4 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
2:10.79
кмс

5 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:09.03
мс

6 ЖУКОВА Марія
03
Київ
2:14.89
кмс

7 МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
2:16.85
кмс

8 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
2:20.86
I


Заплив 4
1 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
2:11.96
кмс

2 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
2:14.45
кмс

3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:10.23
кмс

4 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
2:10.53
кмс

5 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
2:13.47
кмс

6 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:11.56
кмс

7 БОСАК Катерина
02
Київська
2:20.06
I

8 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
2:13.34
кмс


Заплив 5
1 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:16.18
кмс

2 БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
2:13.56
кмс

3 ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
2:14.75
кмс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:09.08
мс

5 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:09.69
мс

6 КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
2:13.28
кмс

7 БУРЯК Валерія
02
Харківська
2:23.63
I

8 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
2:15.83
кмс


A-фінал

1 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
2:08.83
мс

2 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:09.68
мс

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:10.77
кмс

4 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:08.46
мс

5 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:07.48
мс

6 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:09.15
мс

7 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
2:08.23
мс

8 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
2:11.93
кмс