Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
2:01.41
кмс

3
+6.34
4САПУН Тихон
99
Запорізька
2:04.60
I

4
+9.53
5ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:55.07
мс

1

6ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
1:55.84
мс

2
+0.77
7







8








Заплив 2
1МАЗУР Максим
00
Запорізька
2:05.69
I

3
+3.31
2РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
2:05.93
I

4
+3.55
3КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
2:04.78
I

2
+2.40
4РОМАНКО Олег
01
Львівська
2:14.34
II

6
+11.96
5ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

1

6ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
2:14.36
II

7
+11.98
7АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
2:06.43
I

5
+4.05
8РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:15.69
II

8
+13.31

Заплив 3
1ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:13.15
I

6
+9.44
2БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:14.56
II

7
+10.85
3ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
2:09.66
I

2
+5.95
4СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
2:10.30
I

4
+6.59
5РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
2:03.71
кмс

1

6ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:10.22
I

3
+6.51
7ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
2:10.86
I

5
+7.15
8ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
2:17.49
II

8
+13.78

Заплив 4
1КОТЕНКО Кирило
01
Київ
2:03.15
кмс

6
+4.54
2КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
2:02.91
кмс

4
+4.30
3МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
2:04.63
I

7
+6.02
4МІЩУК Дмитро
00
Волинська
1:58.61
кмс

1

5КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:04.95
I

8
+6.34
6БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
2:03.05
кмс

5
+4.44
7СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

3
+3.77
8ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
2:02.33
кмс

2
+3.72

Заплив 5
1КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
1:59.65
кмс

3
+3.99
2ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:59.96
кмс

4
+4.30
3БОНДАР Артем
02
Рівненська
2:00.11
кмс

5
+4.45
4РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
1:55.66
мс

1

5СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:01.29
кмс

6
+5.63
6СМАЛЬ Олексій
00
Київ
2:08.22
I

7
+12.56
7СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
1:58.78
кмс

2
+3.12
8СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
Н/С





Заплив 6
1ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
2:02.11
кмс

6
+6.67
2БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
2:00.27
кмс

5
+4.83
3ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:56.41
мс

2
+0.97
4РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
1:55.44
мс

1

5ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
1:57.59
кмс

3
+2.15
6КОРКУНОВ Антон
99
Київ
1:58.10
кмс

4
+2.66
7КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:02.39
кмс

7
+6.95
8ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
2:06.94
I

8
+11.50

Заплив 7
1ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
2:03.19
кмс

8
+9.89
2ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:00.55
кмс

7
+7.25
3ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
1:59.40
кмс

4
+6.10
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
1:53.30
мс

1

5ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:54.33
мс

2
+1.03
6ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
1:58.76
кмс

3
+5.46
7МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
1:59.61
кмс

5
+6.31
8ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:00.37
кмс

6
+7.07

перепливи
A-фінал

1ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:56.48
мс

7
+4.54
2РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
1:54.91
мс

4
+2.97
3ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:55.05
мс

5
+3.11
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
1:51.94
мс

1

5ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:53.57
мс

3
+1.63
6РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
1:53.28
мс

2
+1.34
7ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
1:55.92
мс

6
+3.98
8ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
1:57.72
кмс

8
+5.78