Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
2:01.41
кмс

4 САПУН Тихон
99
Запорізька
2:04.60
I

5 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:55.07
мс

6 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
1:55.84
мс

7





8






Заплив 2
1 МАЗУР Максим
00
Запорізька
2:05.69
I

2 РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
2:05.93
I

3 КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
2:04.78
I

4 РОМАНКО Олег
01
Львівська
2:14.34
II

5 ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

6 ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
2:14.36
II

7 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
2:06.43
I

8 РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:15.69
II


Заплив 3
1 ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:13.15
I

2 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:14.56
II

3 ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
2:09.66
I

4 СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
2:10.30
I

5 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
2:03.71
кмс

6 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:10.22
I

7 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
2:10.86
I

8 ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
2:17.49
II


Заплив 4
1 КОТЕНКО Кирило
01
Київ
2:03.15
кмс

2 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
2:02.91
кмс

3 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
2:04.63
I

4 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
1:58.61
кмс

5 КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:04.95
I

6 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
2:03.05
кмс

7 СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

8 ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
2:02.33
кмс


Заплив 5
1 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
1:59.65
кмс

2 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:59.96
кмс

3 БОНДАР Артем
02
Рівненська
2:00.11
кмс

4 РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
1:55.66
мс

5 СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:01.29
кмс

6 СМАЛЬ Олексій
00
Київ
2:08.22
I

7 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
1:58.78
кмс

8 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
Н/С



Заплив 6
1 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
2:02.11
кмс

2 БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
2:00.27
кмс

3 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:56.41
мс

4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
1:55.44
мс

5 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
1:57.59
кмс

6 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
1:58.10
кмс

7 КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:02.39
кмс

8 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
2:06.94
I


Заплив 7
1 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
2:03.19
кмс

2 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:00.55
кмс

3 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
1:59.40
кмс

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
1:53.30
мс

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:54.33
мс

6 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
1:58.76
кмс

7 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
1:59.61
кмс

8 ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:00.37
кмс