Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
1:11.90
I

3
+3.12
4МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
1:08.78
кмс

1

5НОСКО Андрій
02
Донецька
1:10.91
I

2
+2.13
6ІВАКІН Олександр
99
Харківська
1:13.79
I

4
+5.01
7







8








Заплив 2
1ПАСЕМКО Владислав
01
Львівська
1:13.08
I

7
+4.30
2КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
1:12.90
I

6
+4.12
3ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
1:09.59
кмс

3
+0.81
4ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
1:08.78
кмс

1

5ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
1:10.70
I

5
+1.92
6КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
1:10.47
I

4
+1.69
7ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
1:18.26
II

8
+9.48
8ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
1:09.25
кмс

2
+0.47

Заплив 3
1БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
1:07.66
кмс

6
+3.10
2НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
1:07.08
кмс

5
+2.52
3ТКАЧУК Максим
03
Волинська
1:05.36
мс

3
+0.80
4ДИМО Валерій
85
Київська
1:04.56
мс

1

5ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
1:05.16
мс

2
+0.60
6КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
1:06.35
мс

4
+1.79
7ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
1:08.33
кмс

7
+3.77
8ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
1:11.70
I

8
+7.14

Заплив 4
1МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
1:09.21
кмс

7
+5.95
2СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
1:06.90
кмс

3
+3.64
3ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
1:07.54
кмс

5
+4.28
4КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
1:03.26
мс

1

5ПОМАЗАН Микита
99
Київська
1:04.53
мс

2
+1.27
6ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
1:07.21
кмс

4
+3.95
7БІЛЯК Валентин
02
Львівська
1:08.78
кмс

6
+5.52
8ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
1:09.93
кмс

8
+6.67

Заплив 5
1КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
1:10.24
I

7
+8.04
2АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
1:05.00
мс

3
+2.80
3ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
1:06.15
мс

4
+3.95
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
1:02.20
мс

1

5ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
1:03.20
мс

2
+1.00
6ФЕДИНА Олексій
87
Київська
1:06.58
кмс

5
+4.38
7ЄРШОВ Даніїл
99
Харківська
1:07.32
кмс

6
+5.12
8КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
1:10.51
I

8
+8.31

перепливи
A-фінал

1ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
1:05.21
мс

7
+3.04
2ДИМО Валерій
85
Київська
1:03.03
мс

2
+0.86
3КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
1:03.48
мс

5
+1.31
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
1:02.17
мс

1

5ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
1:03.07
мс

3
+0.90
6ПОМАЗАН Микита
99
Київська
1:03.44
мс

4
+1.27
7АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
1:04.89
мс

6
+2.72
8ТКАЧУК Максим
03
Волинська
1:06.22
мс

8
+4.05