Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
1:03.13
I

4 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:00.65
кмс

5 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
59.56
кмс

6





7





8






Заплив 2
1 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
1:05.89
I

2 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
1:07.44
I

3 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
1:04.96
I

4 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:05.00
I

5 КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
1:03.04
I

6 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
1:03.91
I

7 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
1:06.20
I

8 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
1:00.93
кмс


Заплив 3
1 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
1:03.05
I

2 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
1:01.57
кмс

3 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
59.26
мс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
57.56
мс

5 ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
1:01.46
кмс

6 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
1:00.99
кмс

7 НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
1:00.53
кмс

8 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:04.87
I


Заплив 4
1 МІСЮРА Максим
02
Рівненська
1:02.19
кмс

2 МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
1:00.25
кмс

3 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
58.05
мс

4 КОСЯН Юрій
02
Одеська
58.01
мс

5 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
59.12
мс

6 ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
1:00.70
кмс

7 КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
1:01.44
кмс

8 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
1:00.77
кмс


Заплив 5
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
1:00.46
кмс

2 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
59.98
кмс

3 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
1:01.21
кмс

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
59.14
мс

5 КУСЬ Олег
02
Київ
59.31
мс

6 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
1:03.40
I

7 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
1:01.13
кмс

8 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
1:03.40
I


A-фінал

1 КУСЬ Олег
02
Київ
59.37
мс

2 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
57.92
мс

3 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
58.70
мс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
56.86
мс

5 КОСЯН Юрій
02
Одеська
57.44
мс

6 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
59.39
мс

7 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
59.63
кмс

8 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
59.67
кмс