Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
1:03.13
I

3
+3.57
4ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:00.65
кмс

2
+1.09
5ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
59.56
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
1МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
1:05.89
I

6
+4.96
2БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
1:07.44
I

8
+6.51
3ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
1:04.96
I

4
+4.03
4ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:05.00
I

5
+4.07
5КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
1:03.04
I

2
+2.11
6САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
1:03.91
I

3
+2.98
7КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
1:06.20
I

7
+5.27
8ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
1:00.93
кмс

1


Заплив 3
1КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
1:03.05
I

7
+5.49
2ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
1:01.57
кмс

6
+4.01
3СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
59.26
мс

2
+1.70
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
57.56
мс

1

5ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
1:01.46
кмс

5
+3.90
6ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
1:00.99
кмс

4
+3.43
7НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
1:00.53
кмс

3
+2.97
8ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:04.87
I

8
+7.31

Заплив 4
1МІСЮРА Максим
02
Рівненська
1:02.19
кмс

8
+4.18
2МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
1:00.25
кмс

4
+2.24
3ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
58.05
мс

2
+0.04
4КОСЯН Юрій
02
Одеська
58.01
мс

1

5СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
59.12
мс

3
+1.11
6ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
1:00.70
кмс

5
+2.69
7КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
1:01.44
кмс

7
+3.43
8ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
1:00.77
кмс

6
+2.76

Заплив 5
1РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
1:00.46
кмс

4
+1.32
2ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
59.98
кмс

3
+0.84
3КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
1:01.21
кмс

6
+2.07
4ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
59.14
мс

1

5КУСЬ Олег
02
Київ
59.31
мс

2
+0.17
6ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
1:03.40
I

7
+4.26
7КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
1:01.13
кмс

5
+1.99
8ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
1:03.40
I

7
+4.26